11de Steenbergjogging 2017, Erpe-Mere,Steenberg

Info

DatumZondag 20 Aug 2017
Websitewww.funrunners.be/article.php?ref=steenbergjogging_2017
Te verdienen punten1 (enkel geldig voor funrunners)
TypeDender
Afstanden360 m
720 m
4 km
8 km
12 km
InschrijvingOnline vanaf 6-06-2017 om 0:00 tot 16-08-2017 om 23:59 via deze link
Of ter plaatse, de dag zelf.

Podia

360 m - Mannen

360 m - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 5 Jesse Claus
2 16 Ramon Fortain
3 17 Joren De Schrijver
Pos Nr Naam
1 7 Anouk De Smet
2 13 Fenny Beresole
3 3 Elise Vandensteen

720 m - Mannen

720 m - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 55 Daan De Bisschop
2 54 Niels Temmerman
3 53 Milan Sneppe
Pos Nr Naam
1 57 Nore De Mil

4 km - Mannen

4 km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 116 Jo Van Den Brulle
2 214 Jens De Graeve
3 275 Klaas De Temmerman
Pos Nr Naam
1 140 Riete Buysse
2 216 Lisa De Jonge
3 217 Jana De Jonge

8 km - Mannen

8 km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 574 Jorn Van Der Veken
2 518 Stijn Van Buyten
3 531 Stijn Vermeersch
Pos Nr Naam
1 427 Nele Scherre
2 510 Marlene Vandenbroeck
3 524 Karoline Blondeel

12 km - Mannen

12 km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 725 Luc VAN ASBROECK
2 844 Cederik Van De Keere
3 827 Stef Ceuppens
Pos Nr Naam
1 838 Mieke Louwage
2 810 Linda Coppens
3 809 Leen Eylenbosch

Uitslagen

360 m

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 7 Anouk De Smet Lede VS V -35
2 5 Jesse Claus Bambrugge Vlierzele Sportief M -35
3 16 Ramon Fortain Aaigem M -35
4 17 Joren De Schrijver Liedekerke M -35
5 14 Fons Wynendaele Erpe-Mere M -35
6 6 Jens Temmerman Aalst M -35
7 13 Fenny Beresole Herzele V -35
8 12 Seb Geerts Nieuwerkerken M -35
9 3 Elise Vandensteen Liedekerke V -35
10 4 Emma Van Cauter Erpe-Mere V -35
11 1 Mattis De Moor Zonnegem M -35
12 15 Lene Claus Bambrugge V -35
13 20 Hanne Van De Velde Wichelen V -35
14 19 Jill Neukermans Liedekerke V -35
15 18 Diederik Van Den Hole Appelterre M -35
16 8 Andries Vandendriessche Bambrugge M -35
17 2 Arne Van den Borre Liedekerke M -35

720 m

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 55 Daan De Bisschop Lede Vlierzele Sportief M -35
2 54 Niels Temmerman Aalst M -35
3 53 Milan Sneppe Affligem ALVA M -35
4 51 Jarne Geeroms Appelterre M -35
5 52 Yoran Geeroms Appelterre M -35
6 56 Kobe De Mil Lebbeke M -35
7 57 Nore De Mil Lebbeke V -35

4 km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 116 Jo Van Den Brulle HERZELE JC Herzele M 35-40 00:13:33,20 03:23 17.71
2 214 Jens De Graeve Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M -35 00:14:22,40 03:35 16.70
3 275 Klaas De Temmerman Aalst M -35 00:14:23,90 03:35 16.67
4 159 Wouter Goossens Erpe-mere Eendracht Aalst M -35 00:14:27,20 03:36 16.61
5 527 Mohamed Elkhaldi Berchem M 35-40 00:14:33,30 03:38 16.49
6 248 Wouter Verstockt Erpe-Mere ZA M -35 00:14:38,00 03:39 16.40
7 528 Mhamed Hamich Grembergen M 35-40 00:14:41,40 03:40 16.34
8 263 Wieter Annaert Wichelen M -35 00:14:41,90 03:40 16.33
9 551 Sem Schockaert Melle RC Gent M -35 00:14:55,20 03:43 16.09
10 158 Wim Mattens Denderleeuw Funrunners Erpe-Mere M 35-40 00:15:25,70 03:51 15.56
11 156 william van huffel balegem zottegem atletiek M +50 00:15:34,60 03:53 15.41
12 265 Benjamin Adam Ninove Maspoe M -35 00:15:38,50 03:54 15.34
13 140 Riete Buysse Borsbeke Vlierzele Sportief V -35 00:16:41,30 04:10 14.38
14 205 Jordy Geeroms Appelterre ACG M -35 00:16:46,40 04:11 14.31
15 253 Grégory Vandekerckhove Kuurne M -35 00:17:06,70 04:16 14.03
16 242 Jens Huygh Ternat M -35 00:17:07,30 04:16 14.02
17 150 Tom Van huffel Balegem Za M -35 00:17:14,20 04:18 13.92
18 238 Sander De Meyst Schoonaarde M -35 00:17:15,00 04:18 13.91
19 269 Magnus Van Impe Denderhoutem VITA M -35 00:17:18,30 04:19 13.87
20 244 Sven Redant Wieze M 40-50 00:18:20,60 04:35 13.08
21 245 Filip De Roeck Goeferdinge M +50 00:18:28,70 04:37 12.99
22 254 Bo Haegeman Herzele Atletiek Zottegem M -35 00:18:34,30 04:38 12.92
23 216 Lisa De Jonge Welle V -35 00:18:48,00 04:42 12.77
24 144 Ruben Bringmans Hamme M -35 00:18:49,80 04:42 12.75
25 103 Arthur Lievens Geraardsbergen Markvallei M -35 00:19:49,40 04:57 12.11
26 133 Michel De Samblanx Erondegem Funrunners Erpe-Mere M +50 00:20:02,10 05:00 11.98
27 217 Jana De Jonge Welle V -35 00:20:18,90 05:04 11.81
28 250 Jordy Van Isterdael Ninove VITA M -35 00:20:19,70 05:04 11.81
29 256 Bram Vanden Abeele Aaigem KRC Bambrugge M -35 00:20:35,10 05:08 11.66
30 233 Jente Van Droogenbroeck Liedekerke VITA V -35 00:20:46,10 05:11 11.56
31 118 Karine Meuleman Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:21:20,20 05:20 11.25
32 272 Vince De Smet Joggingclub Herzle M -35 00:21:22,70 05:20 11.23
33 260 Louis De Wael Hillegem M -35 00:21:32,00 05:23 11.15
34 104 Berre Van Den Brulle HERZELE ZA M -35 00:21:38,20 05:24 11.09
35 110 Dirk Lievens Geraardsbergen Markvallei M +50 00:21:39,10 05:24 11.08
36 268 Dieter Lommers Iddergem M -35 00:21:42,60 05:25 11.05
37 232 Jelte Van Der Hoeven Ninove M -35 00:21:51,60 05:27 10.98
38 264 David De Wael Hillegem M 35-40 00:21:58,20 05:29 10.92
39 219 Paulien Van den Borre Liedekerke V -35 00:22:04,00 05:31 10.88
40 235 Natasha De Braekeleer Meerbeke V -35 00:22:06,20 05:31 10.86
41 146 Steffi Noël Iddergem V -35 00:22:13,60 05:33 10.80
42 202 Andy Van Den Steen Erondegem M -35 00:22:16,00 05:34 10.78
43 124 Lieven Goossens Erpe-mere is't nog ver M +50 00:22:22,40 05:35 10.73
44 274 Kevin Van Den Borre Haaltert M -35 00:22:29,70 05:37 10.67
45 255 Arne Perdieus Erondegem M -35 00:22:34,40 05:38 10.63
46 108 Conny Vander Straeten Lede Funrunners Erpe-Mere V +35 00:22:53,50 05:43 10.48
47 211 Joost Vandendriessche Bambrugge M 40-50 00:22:53,50 05:43 10.48
48 266 Gunther Van Handenhove Gijzegem M 40-50 00:22:58,70 05:44 10.44
49 267 Frans Perreman Zottegem J.C. Erwetegem M +50 00:23:10,80 05:47 10.35
50 138 Reinout Triest Moorsel M 35-40 00:23:12,30 05:48 10.34
51 147 Thor Van Den Brulle HERZELE ZA M -35 00:23:27,80 05:51 10.23
52 126 Lisa De Troyer Dendermonde ACDL V -35 00:23:32,80 05:53 10.19
53 228 Hans De Maere Wanzele De Maere Sportief M 35-40 00:23:33,10 05:53 10.19
54 218 Willy Van Coillie Haaltert Roadjoggers M +50 00:23:35,40 05:53 10.17
55 203 Lynn Vidts Erondegem Funrunners Erpe-Mere V -35 00:23:59,80 05:59 10.00
56 210 Antoine Mathys De Pinte JC DE PINTE M +50 00:24:02,20 06:00 9.98
57 117 joany van der veken Bambrugge V -35 00:25:02,20 06:15 9.59
58 207 Milan Van Bellingen Essene ARS M -35 00:25:04,10 06:16 9.57
59 273 Katrien Mons Ressegem Joggingclub Herzele V +35 00:25:04,40 06:16 9.57
60 113 Hilde Baeskens Geraardsbergen Markvallei V +35 00:25:13,10 06:18 9.52
61 112 Greet Verleysen Erembodegem ALVA V +35 00:25:28,70 06:22 9.42
62 261 Charlotte De Wael Hillegem V -35 00:25:32,50 06:23 9.40
63 224 André De Nil Ternat ARS & DEN BOS ROND M 40-50 00:25:37,70 06:24 9.36
64 154 Viviane Brisard Aalst Funrunners Erpe-Mere V +35 00:25:39,60 06:24 9.35
65 270 Bart Coppens Lede M -35 00:25:47,30 06:26 9.31
66 246 Evelyn Bonnarens Ninove VITA V -35 00:25:55,30 06:28 9.26
67 227 Gisele Denijs Herzele Joggingclub Herzele V +35 00:26:05,50 06:31 9.20
68 206 Kris Temmerman Herzele JC Herzele M 40-50 00:26:08,20 06:32 9.18
69 135 Noël Crabbé Affligem A.R.S. M +50 00:26:15,60 06:33 9.14
70 259 Myriam Roeland Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:26:18,80 06:34 9.12
71 121 kelly vervaet Lede Roadjoggers V -35 00:26:23,10 06:35 9.10
72 241 Hilde Ottoy Schoonaarde V +35 00:26:28,80 06:37 9.06
73 141 rita slabbynck Erondegem Roadjoggers V +35 00:26:54,80 06:43 8.92
74 114 Hilde D'hondt Dendermonde AC Denderland V +35 00:27:50,40 06:57 8.62
75 257 Michel De Schepper Dendermonde ACDL M 40-50 00:27:50,50 06:57 8.62
76 226 Sandra Van Impe Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:27:57,30 06:59 8.59
77 560 Daphne Ruysseveldt Affligem V -35 00:27:59,70 06:59 8.57
78 234 Christina De Braekeleer Ninove V -35 00:28:10,40 07:02 8.52
79 221 Daan De Nil Ternat ARS M -35 00:28:23,90 07:05 8.45
80 132 Martine Van Nuffel Sterrebeek V +35 00:28:28,90 07:07 8.43
81 258 Ann Decroix Dendermonde ACDL V +35 00:28:33,80 07:08 8.40
82 130 Lynn Moerenhout Dendermonde AC Denderland V -35 00:28:34,00 07:08 8.40
83 102 Anita Beeckman Affligem ARS V +35 00:28:36,50 07:09 8.39
84 142 Robbe van Jole Wetteren M -35 00:28:45,80 07:11 8.34
85 123 Lesley Verlée Wetteren M -35 00:28:47,10 07:11 8.34
86 134 Nelly Vitse Meerbeke VITA V +35 00:28:47,80 07:11 8.33
87 243 Anja De Rijbel Wieze V +35 00:28:53,60 07:13 8.31
88 105 Christine Verdurmen Mere V +35 00:29:31,20 07:22 8.13
89 131 Marina Beerens Sint-Lievens-Houtem Roadjoggers V +35 00:29:48,80 07:27 8.05
90 157 Willy Beerens Sint-Lievens-Houtem Roadjoggers M +50 00:29:51,70 07:27 8.04
91 208 Nadine Neven Beersel BVL V +35 00:30:17,00 07:34 7.93
92 122 Leroy Paridaens Haaltert M -35 01:25:33,70 21:23 2.80

8 km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 574 Jorn Van Der Veken Bambrugge Tribe M -35 00:28:26,60 03:33 16.88
2 518 Stijn Van Buyten Hamme A.C. Hamme M -35 00:29:58,60 03:44 16.01
3 531 Stijn Vermeersch Denderleeuw Home Solution M 35-40 00:30:09,40 03:46 15.92
4 555 Hendrick Van der Elst Erpe SNA Welle M -35 00:30:34,30 03:49 15.70
5 546 Dany Verstockt Burst Zottegem Atletiek M 40-50 00:32:44,70 04:05 14.66
6 412 Jan Henderickx Erpe-Mere Spiridon Aalst M +50 00:33:05,10 04:08 14.51
7 501 Eric Desmet Dworp DAC M -35 00:33:47,30 04:13 14.21
8 553 Geert Haegeman Herzele M +50 00:33:58,80 04:14 14.13
9 514 Xavier Lapin Wichelen TDW M 40-50 00:34:04,50 04:15 14.09
10 406 Erwin Van Den Abeele Schellebelle Aces Wichelen M 40-50 00:34:30,90 04:18 13.91
11 409 Gunter De Coker herzele M 40-50 00:34:36,90 04:19 13.87
12 580 Davy Braeckmans Oostakker M -35 00:34:44,60 04:20 13.82
13 427 Nele Scherre Wanzele Aces Wichelen V +35 00:34:48,40 04:21 13.79
14 569 Bart De Ketelbutter Aalst M 40-50 00:35:17,90 04:24 13.60
15 565 Bjorn De Pril Welle M 40-50 00:35:34,80 04:26 13.49
16 530 Jordy Debontridder Liedekerke M -35 00:35:39,00 04:27 13.46
17 510 Marlene Vandenbroeck Welle V +35 00:35:45,40 04:28 13.42
18 521 Kenny Bulté Herzele M -35 00:35:57,70 04:29 13.35
19 502 Dirk Deneys Ninove M 40-50 00:36:18,00 04:32 13.22
20 571 Arne De Ketelbutter Erondegem M -35 00:36:28,30 04:33 13.16
21 575 Thomas Lievens Haaltert M -35 00:36:57,80 04:37 12.99
22 570 Christophe Stokx Wichelen ACES Wichelen M 40-50 00:37:17,50 04:39 12.87
23 542 Geert De Potter Lede Spiridon Aalst M 40-50 00:37:26,10 04:40 12.82
24 421 Marc De Sutter Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M +50 00:37:57,90 04:44 12.64
25 579 Johan Van Torre Knokke M +50 00:38:06,40 04:45 12.60
26 413 Jan Van Den Eeckhout Wanzele - M +50 00:38:39,80 04:49 12.41
27 504 Bart Beerens Roosdaal Vita Ninove M 40-50 00:38:51,40 04:51 12.35
28 554 Jurgen Petré Heldergem Heldergemse Joggers M 40-50 00:39:14,20 04:54 12.23
29 416 Kim Jaspers Bever FEAR M 40-50 00:39:15,90 04:54 12.22
30 537 Ives De Mil Lebbeke M 40-50 00:39:27,40 04:55 12.17
31 552 Mario Schockaert Melle M 40-50 00:39:43,20 04:57 12.08
32 526 Raf Janssens Zonnegem Krekellopers M 40-50 00:40:09,90 05:01 11.95
33 813 Patrick Van Cauter Erpe-Mere Joggingclub Herzele M +50 00:40:19,60 05:02 11.90
34 511 Jani Van Der Borght Erpe-Mere M -35 00:40:36,40 05:04 11.82
35 739 Willem Vandensteen Liedekerke M 35-40 00:41:10,10 05:08 11.66
36 540 Bart Desmet Aalst M -35 00:41:17,30 05:09 11.63
37 507 Luc De Valck Hofstade ALVA M +50 00:41:30,40 05:11 11.56
38 524 Karoline Blondeel Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:41:34,10 05:11 11.55
39 544 Patrick Engels Meerbeke VITA M 40-50 00:41:36,00 05:12 11.54
40 561 Koen De Cort Affligem ARS M 35-40 00:41:53,40 05:14 11.46
41 428 Niels Schelfhout Erondegem M -35 00:41:54,70 05:14 11.45
42 529 Patrick Van Droogenbroeck Liedekerke VITA M 40-50 00:42:08,10 05:16 11.39
43 403 An Van Hemelrijk Affligem ARS V +35 00:42:42,60 05:20 11.24
44 434 Toon De Windt Erondegem Stratenlooperondegem M +50 00:42:43,60 05:20 11.23
45 536 Stefanie De Wolf Westrem V -35 00:43:16,10 05:24 11.09
46 535 Kristof De Wolf Massemen M +50 00:43:16,40 05:24 11.09
47 549 Kris De Koker Erpe-Mere Funrunners - Erpe-Mere M +50 00:43:29,60 05:26 11.04
48 411 Jan Andries Erpe Funrunners Erpe-Mere M 40-50 00:43:30,40 05:26 11.03
49 405 Bart De Bruyne Sterrebeek M +50 00:43:32,10 05:26 11.03
50 533 Robert De Ville Meerbeke M +50 00:43:35,90 05:26 11.01
51 550 Kristoff Van Isterdael Ninove VITA M 40-50 00:43:36,00 05:27 11.01
52 582 Yf Troch Erpe Vlierzele Sportief M 40-50 00:44:08,90 05:31 10.87
53 547 Thierry Vergaert Merelbeke JC De Scheldevallei M 40-50 00:44:41,40 05:35 10.74
54 713 HIlde Asselman Liedekerke V +35 00:44:48,30 05:36 10.71
55 568 Joris Van Impe Lede M +50 00:45:07,10 05:38 10.64
56 433 Thomas Struyf Hofstade M -35 00:45:26,20 05:40 10.56
57 519 Frans Meganck Welle M +50 00:45:33,10 05:41 10.54
58 566 Inge Pereboom Mere V +35 00:45:38,20 05:42 10.52
59 429 Rosie Dierickx Asse Roadjoggers V +35 00:45:40,80 05:42 10.51
60 437 wouter moors Erpe-Mere M -35 00:46:27,00 05:48 10.33
61 401 Alain Slock Bambrugge M 40-50 00:46:30,70 05:48 10.32
62 432 Stefanie De Borle HERZELE JC Herzele V -35 00:47:08,40 05:53 10.18
63 525 Sofie Herssens Herzele Jogginclub Herzele V +35 00:47:10,30 05:53 10.18
64 404 Ann Van Den Haute Ninove Vita Ninove V +35 00:47:11,00 05:53 10.17
65 516 Femke Vanden Berghe Wichelen ACES Wichelen V +35 00:47:11,20 05:53 10.17
66 415 johan meersman Gijzegem joggingclub herzele M 40-50 00:47:21,80 05:55 10.13
67 557 Kris De Pril Haaltert M 40-50 00:47:34,30 05:56 10.09
68 420 Marc De Bruyne Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M +50 00:47:37,60 05:57 10.08
69 426 Natacha Pruyt Hillegem Funrunners Erpe-Mere V +35 00:47:37,60 05:57 10.08
70 563 Hugo Vermeiren Dilbeek ARS M +50 00:47:45,90 05:58 10.05
71 503 Stefan Van Bellingen Essene ARS M 40-50 00:48:11,70 06:01 9.96
72 706 Caroline Gies Liedekerke V -35 00:48:25,10 06:03 9.91
73 559 Kris Van Damme Wichelen ACES Wichelen M 40-50 00:48:42,90 06:05 9.85
74 425 Mireille Vandaele Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:48:49,80 06:06 9.83
75 422 Marleen Baetens Burst Roadjoggers Haaltert V +35 00:49:03,30 06:07 9.78
76 581 Kirstin De Smet Impe V +35 00:49:26,90 06:10 9.71
77 564 Betty Verpaelt Affligem V +35 00:49:30,30 06:11 9.70
78 567 Eric Van Den Brande Affligem ARS Affligem M 40-50 00:49:45,70 06:13 9.65
79 431 Sofie Van Kerckhoven Zottegem V -35 00:50:50,90 06:21 9.44
80 545 Emilie Delhaye Sint-Lambrechts-Woluwe BAV V -35 00:51:05,30 06:23 9.40
81 410 Haaike Peeters Winterthur V -35 00:51:07,40 06:23 9.39
82 562 Sabine Ponnet Dilbeek ARS V +35 00:51:09,00 06:23 9.38
83 423 Maurits Baeyens Ternat Den Bos Rond M +50 00:51:34,90 06:26 9.31
84 534 Frieda Loroy Meerbeke V +35 00:52:20,30 06:32 9.17
85 558 Wim Annaert Wichelen ACES Wichelen M +50 00:52:50,20 06:36 9.08
86 414 Jean-Pierre Liévrard Mere M +50 00:54:05,00 06:45 8.88
87 556 Guy Van Londersele Bambrugge Funrunners Erpe-Mere M +50 00:56:20,20 07:02 8.52
88 577 Sabine Ryheul Ottergem V +35 00:57:17,10 07:09 8.38
89 578 Nancy Merckx Aaigem V +35 00:57:17,40 07:09 8.38
90 430 Sara Van Herreweghe Mere - V +35 00:58:14,50 07:16 8.24
91 500 Mieke Goethals Burst Funrunners Erpe-Mere V +35 01:00:24,20 07:33 7.95

12 km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 725 Luc VAN ASBROECK WELLE Solidpharma / KAAG M +50 00:41:50,10 03:29 17.21
2 844 Cederik Van De Keere Burst VS M 35-40 00:41:53,60 03:29 17.19
3 827 Stef Ceuppens Nieuwerkerken M -35 00:42:32,00 03:32 16.93
4 817 Koen De Veylder Aalst EA M -35 00:46:39,30 03:53 15.43
5 734 Tom Indigne Aalst TDW M 40-50 00:49:00,80 04:05 14.69
6 801 Stefaan Faingnaert Wetteren BGSET Blue Globe Sports Endurance Team M 40-50 00:49:05,40 04:05 14.67
7 816 Giovanni Cottenies Hulste M -35 00:50:44,90 04:13 14.19
8 705 Bram Van Wesemael Denderleeuw M -35 00:51:06,80 04:15 14.09
9 721 Koen Van Herzele Erembodegem Edobouw M -35 00:51:13,10 04:16 14.06
10 840 Ivo De Ridder Hofstade Spiridon Aalst M 40-50 00:52:03,20 04:20 13.83
11 711 Geert Blommaert Aalst Speedy Onions M 40-50 00:52:13,90 04:21 13.78
12 733 Tom Broeckaert Denderleeuw Maspoe running team M -35 00:52:26,30 04:22 13.73
13 839 Daniel Van Cleemput Liedekerke LJT M 35-40 00:52:52,30 04:24 13.62
14 818 Yorick Janssens Meldert M +50 00:53:21,00 04:26 13.50
15 722 Kris Van Vaerenbergh Mere M 40-50 00:53:34,20 04:27 13.44
16 717 Ken Hunninck Aaigem Maspoe Running Team M -35 00:53:34,90 04:27 13.44
17 854 Gunther Mattens Aalst Spiridon M 40-50 00:53:44,40 04:28 13.40
18 712 herman de smet LIEDEKERKE M +50 00:53:51,60 04:29 13.37
19 708 Filip Ooghe Erpe M +50 00:53:58,90 04:29 13.34
20 815 Steven Van De Velde Kerksken M -35 00:54:26,50 04:32 13.23
21 848 Steven Lievens Aalst VOS The Golden Boys M -35 00:55:02,10 04:35 13.08
22 838 Mieke Louwage Liedekerke LJT V +35 00:55:10,60 04:35 13.05
23 736 Tom Spaenhoven Kerksken Speedy Onions M 40-50 00:55:37,70 04:38 12.94
24 714 Iwein Pereboom Aalst FC Edobouw M -35 00:55:54,60 04:39 12.88
25 716 Jonathan Stevens Denderleeuw M -35 00:56:05,60 04:40 12.84
26 832 Johan De Wolf Wambeek KWB Wambeek M +50 00:56:11,70 04:40 12.81
27 812 Piet Vanden Abeele Aaigem M +50 00:56:17,70 04:41 12.79
28 732 René Arijs Asse Roadjoggers M +50 00:56:30,80 04:42 12.74
29 828 Daan De Ryck Erpe-Mere DAC M 40-50 00:57:28,10 04:47 12.53
30 723 Kristof Gerard Herne Maspoe running team M -35 00:57:44,20 04:48 12.47
31 709 Filip Vyverman herdersem Speedy Onions M 40-50 00:57:50,10 04:49 12.45
32 823 Kris De Coorde Erembodegem Vlierzele Sportief M 40-50 00:58:15,60 04:51 12.36
33 810 Linda Coppens Moorsel Spiridon Aalst V +35 00:58:55,90 04:54 12.22
34 825 Jo Roseleth Lede Speedy Omions M 40-50 00:59:03,40 04:55 12.19
35 802 Paul De Croock Lebbeke M +50 00:59:07,70 04:55 12.18
36 720 Koen Steijleman Aalst M -35 01:00:23,30 05:01 11.92
37 841 Luc Rogiers Lede MIVB M +50 01:00:29,20 05:02 11.90
38 718 koen goeman lede M -35 01:00:35,60 05:02 11.88
39 809 Leen Eylenbosch Wichelen ACES Wichelen V -35 01:00:40,80 05:03 11.87
40 814 Nele Meuleneire Hillegem V +35 01:01:20,00 05:06 11.74
41 710 Fleur De Nil Erembodegem De Konijntjes V -35 01:01:39,40 05:08 11.68
42 701 Bart Verhaevert Opwijk AC Opwijk M 40-50 01:01:46,50 05:08 11.66
43 847 Rafael Vermeiren Aalst VOS The Golden Boys M -35 01:01:49,50 05:09 11.65
44 846 Melissa De Corte Bambrugge Funrunners Erpe-Mere V -35 01:02:53,90 05:14 11.45
45 849 Nico De Meyer Zonnegem M 40-50 01:03:14,80 05:16 11.38
46 843 Bart Mertens Welle Spiridon Aalst M +50 01:03:17,00 05:16 11.38
47 808 Jens Huygh Ternat M -35 01:04:06,80 05:20 11.23
48 803 Marco Vastarella Beersel BVL M +50 01:04:31,80 05:22 11.16
49 851 Filip Tillon Bambrugge M 40-50 01:04:38,10 05:23 11.14
50 830 Bart De Pauw Herzele M 40-50 01:05:31,30 05:27 10.99
51 704 Bart Vreven Sint-Agatha-Berchem De Konijntjes M 40-50 01:05:43,90 05:28 10.95
52 842 Danny Govaert Zonnegem VS M +50 01:06:44,60 05:33 10.79
53 824 Gunther Van der Slach Nieuwerkerken M 40-50 01:08:08,90 05:40 10.57
54 850 Ludwig Polfliet Welle M +50 01:09:42,20 05:48 10.33
55 811 Guido Van Boven Hofstade M +50 01:09:44,00 05:48 10.33
56 727 Marc Van der borght Affligem ARS M +50 01:09:45,00 05:48 10.32
57 724 Leen Van den Bossche Bambrugge V +35 01:11:22,60 05:56 10.09
58 726 Lutgard Vermeir Zele Roadjoggers V +35 01:15:47,00 06:18 9.50
59 804 Amelia Wellekens Bambrugge Funrunners V +35 01:16:08,10 06:20 9.46
60 834 Inez De Vits Aalst V -35 01:27:27,20 07:17 8.23