10de Steenbergjogging 2016, Erpe-Mere

Info

DatumZondag 21 Aug 2016
Websitewww.funrunners.be/article.php?ref=steenbergjogging_2016
Te verdienen punten1 (enkel geldig voor funrunners)
TypeDender
Afstanden550 m
1100 m
4,4 Km
8,8 Km
13,2 Km
InschrijvingOnline vanaf 16-06-2016 om 0:00 tot 17-08-2016 om 23:59 via deze link
Of ter plaatse, de dag zelf.

Podia

550 m - Mannen

550 m - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 14 Stef Wageman
2 25 Mauro Keppens
3 21 Lennert De Schutter
Pos Nr Naam
1 23 Ulrike Piekanowski
2 6 Lily Ottoy
3 8 Marthe Haegeman

1100 m - Mannen

1100 m - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 56 Siebe Van Keymolen
2 55 Magnus Van Impe
3 53 Quinten De Cnijf
Pos Nr Naam
1 54 Shari Van Lierde
2 58 Noran De Groot
3 51 Heleen Van Thuyne

4,4 Km - Mannen

4,4 Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 291 Daan Dhondt
2 352 Dieter Roelandt
3 331 Cosie Goudesone
Pos Nr Naam
1 323 Silke Vlaeminck
2 329 Laure Duprez
3 307 Kirsten Heymans

8,8 Km - Mannen

8,8 Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 583 Stef Ceuppens
2 540 Stefaan Paridaens
3 564 Andy Slock
Pos Nr Naam
1 565 Kathleen Steenhaut
2 555 Katrijn Duquet
3 569 Bernadette Vekeman

13,2 Km - Mannen

13,2 Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 829 Luc VAN ASBROECK
2 840 Matthias Heyvaert
3 888 Cederik Van De Keere
Pos Nr Naam
1 874 Christie Elaut
2 831 Sylvie Ameloot
3 853 Katrien Lievens

Uitslagen

550 m

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 14 Stef Wageman Bursy VS M -35
2 25 Mauro Keppens Vlierzele Vlierzele Sportief M -35
3 21 Lennert De Schutter Haaltert M -35
4 3 Jani Van Lierde Idegem M -35
5 1 Alexander Van Thuyne Erpe-Mere / M -35
6 18 Nathan De Vuyst Zwalm ZA M -35
7 23 Ulrike Piekanowski Erpe-Mere V -35
8 15 Warre De Wolf Mere M -35
9 6 Lily Ottoy Hofstade Alva V -35
10 8 Marthe Haegeman Herzele V -35
11 20 Lennon De Vlaminck Denderwindeke VITA M -35
12 19 Alize De Vlaminck Denderwindeke V -35
13 7 Luna De Wolf Mere V -35
14 24 Marin De Groot Affligem V -35
15 17 Milan Redant Wieze M -35
16 12 Xander Van den Bossche Hofstade ALVA M -35
17 2 Antoon Buydens Iddergem M -35
18 16 Jelle Redant Wieze M -35
19 4 Laurentien Buydens Iddergem V -35
20 22 Niki De Cooman Zottegem V -35
21 5 Lien Buydens Iddergem Geen V -35

1100 m

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 56 Siebe Van Keymolen Burst M -35
2 55 Magnus Van Impe Denderhoutem M -35
3 53 Quinten De Cnijf Lede VS M -35
4 57 Noah De Winter Gijzegem KACEA M -35
5 59 Cedric Keppens Vlierzele Vlierzele Sportief M -35
6 54 Shari Van Lierde Idegem ACG V -35
7 58 Noran De Groot Affligem KACEA V -35
8 51 Heleen Van Thuyne Erpe-Mere / V -35
9 52 Julie Schellaert Haaltert V -35
10 50 Daan Buydens Iddergem Geen M -35

4,4 Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 291 Daan Dhondt Kruishoutem A.C. Deinze M -35 00:14:20,30 03:15 18.41
2 352 Dieter Roelandt Lede M -35 00:14:27,60 03:17 18.26
3 331 Cosie Goudesone Bambrugge Triatlon & Duatlon Wetteren M -35 00:14:48,80 03:22 17.82
4 216 Jens Taeckens Oudenaarde De Pelikaanrunners M -35 00:14:56,00 03:23 17.68
5 292 Wouter Verstockt Erpe-Mere ZA M -35 00:15:16,50 03:28 17.28
6 308 Tom Van Uffel Impe M 40-50 00:15:39,30 03:33 16.86
7 265 Koen Gardeyn Erpe-Mere Atletiekclub Eendracht Aalst M 40-50 00:16:17,90 03:42 16.20
8 311 Peter Annaert Wanzele M +50 00:16:23,40 03:43 16.11
9 302 Bart De Cooman Erwetegem M 35-40 00:16:36,20 03:46 15.90
10 346 Wouter Goossens Erpe-mere EA M -35 00:17:28,90 03:58 15.10
11 217 Jente Haeleydt Zottegem JC Erwetegem M -35 00:17:38,30 04:00 14.97
12 256 Wim Mattens Denderleeuw M 35-40 00:17:45,90 04:02 14.86
13 323 Silke Vlaeminck Wetteren RC Gent V -35 00:17:59,50 04:05 14.67
14 365 Yves Van Den Abbeele Wieze M 40-50 00:18:12,80 04:08 14.49
15 329 Laure Duprez Zottegem ZA V -35 00:18:22,10 04:10 14.37
16 261 Herman Van de Velde Scheldewindeke ZA M +50 00:18:22,70 04:10 14.36
17 307 Kirsten Heymans Zottegem V +35 00:18:31,10 04:12 14.26
18 295 Jordy Geeroms Appelterre ACG M -35 00:18:32,90 04:12 14.23
19 263 Hubert Arys Aalst M +50 00:18:37,90 04:14 14.17
20 299 Patrick Van Impe Haaltert M +50 00:18:46,30 04:15 14.06
21 370 Marina Steppe Aalst Spiridon Aalst V +35 00:18:52,80 04:17 13.98
22 379 Filip Ooghe Erpe M 40-50 00:19:00,10 04:19 13.89
23 254 Tom Van Huffel Scheldewindeke ZA M -35 00:19:15,50 04:22 13.71
24 343 William Van Hufffel Scheldewindeke ZA M +50 00:19:22,80 04:24 13.62
25 297 Tom Suys Opwijk ACG M -35 00:19:24,90 04:24 13.60
26 324 Maïté De Raeve Wetteren RC Gent V -35 00:19:37,00 04:27 13.46
27 276 Sandy. Nuyts . Haaltert Roadjoggers Haaltert. M 40-50 00:20:05,50 04:33 13.14
28 382 Magnus Van Impe Denderhoutem M -35 00:20:08,00 04:34 13.11
29 341 Stien Annaert Wichelen ACES Wichelen V -35 00:20:19,10 04:37 12.99
30 319 Hilde Moens Dendermonde ACDL V +35 00:20:38,60 04:41 12.79
31 354 Kristof Van Den Berghe Hofstade M 35-40 00:20:43,30 04:42 12.74
32 337 Eric Van Herreweghe Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M 40-50 00:20:53,90 04:44 12.63
33 381 Dirk Vereecken Zottegem J.C. Erwetegem M +50 00:21:09,70 04:48 12.48
34 259 Eric Rottiers Erpe-Mere Geen M +50 00:21:29,30 04:53 12.29
35 203 Bart Van de Putte Aalst ALVA M 40-50 00:21:38,00 04:55 12.20
36 356 Arthur Lievens Geraardsbergen Markvallei Galmaarden M -35 00:21:51,60 04:58 12.08
37 333 Cedric Keppens Vlierzele M -35 00:22:25,40 05:05 11.77
38 332 Mauro Keppens Vlierzele Vlierzele Sportief M -35 00:22:25,70 05:05 11.77
39 293 Tibo Verstockt Erpe-Mere ZA M -35 00:22:32,00 05:07 11.72
40 330 Marcel Vanhessche Brakel Zottegem Atletiek M +50 00:22:32,50 05:07 11.71
41 312 Noah De Winter Gijzegem KACEA M -35 00:22:38,60 05:08 11.66
42 359 Frans Perreman Zottegem J.C. Erwetegem M +50 00:22:40,80 05:09 11.64
43 228 Leslie Ottoey Mere Funrunners Erpe-Mere M +50 00:22:42,60 05:09 11.62
44 339 Ann Van Leuven Herzele Joggingclub Herzele V +35 00:23:01,40 05:13 11.47
45 358 Dirk Lievens Geraardsbergen Markvallei Galmaarden M +50 00:23:15,10 05:17 11.35
46 210 Eva Van der sijpt Denderleeuw Maspoe V -35 00:23:18,70 05:17 11.32
47 264 Karine Meuleman Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:23:48,30 05:24 11.09
48 253 Sonja Morre Zottegem JC Erwetegem V +35 00:23:50,50 05:25 11.07
49 347 Lieven Goossens Erpe-mere M +50 00:23:52,70 05:25 11.06
50 223 Kristien De Sutter Denderhoutem Roadjoggers Haaltert V +35 00:23:55,70 05:26 11.03
51 246 Pieter-Jan Van De Winkel Dendermonde AC Denderland M -35 00:23:57,30 05:26 11.02
52 349 Emmy Van Den Berghe Zottegem JC Erwetegem V +35 00:24:06,10 05:28 10.95
53 227 LEEN COCQUYT HERZELE JC ERWETEGEM V +35 00:24:08,80 05:29 10.93
54 285 Eugeen De Bruycker Overmere JC AVMO M +50 00:24:22,00 05:32 10.83
55 301 Lotte Van Keymolen Burst Vlierzele Sportief V -35 00:24:29,60 05:34 10.78
56 300 Sabine Goossens Burst V +35 00:24:30,20 05:34 10.77
57 334 Siebe Van Keymolen Burst M -35 00:24:30,50 05:34 10.77
58 219 Jos Van Weyenberghe Welle NA M +50 00:24:32,00 05:34 10.76
59 280 Geert Hoebeeck Aalst Funrunners Erpe-Mere M +50 00:24:36,90 05:35 10.73
60 275 Rosie Dierickx Asse Roadjoggers V +35 00:24:43,80 05:37 10.68
61 309 Stef Wageman Burst VS M -35 00:24:45,00 05:37 10.67
62 375 Vince De Smet Joggingclub Herzle M -35 00:24:49,10 05:38 10.64
63 314 Ulrike Piekanowski Aaigem V -35 00:24:52,40 05:39 10.61
64 374 Katrien Mons Ressegem Joggingclub Herzele V +35 00:24:53,90 05:39 10.60
65 371 Soetkin Verryt Letterhoutem V +35 00:24:56,00 05:40 10.59
66 372 Eric Van Brande Affligem ARS Affligem M 40-50 00:24:57,50 05:40 10.58
67 362 Gunther Mory Liedekerke M 40-50 00:24:58,90 05:40 10.57
68 385 Jannick ??? Halle M 40-50 00:25:04,60 05:41 10.53
69 364 Charlotte Maes Burst V +35 00:25:18,10 05:45 10.43
70 380 Danny Vandekerckhove Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M +50 00:25:32,00 05:48 10.34
71 242 Nikita Van Breusegem Herzele JC Erwetegem V -35 00:25:53,10 05:52 10.20
72 378 Nathalie De Graeve Essene ARS V +35 00:25:55,50 05:53 10.18
73 245 PETER VAN DEN STEEN DENDERMONDE AC DENDERLAND M 40-50 00:26:08,40 05:56 10.10
74 268 Lien Taildeman Ressegem V -35 00:26:15,90 05:58 10.05
75 218 Johan Van den Bossche Hofstade M 35-40 00:26:24,60 06:00 10.00
76 353 Frieda Loroy Meerbeke V +35 00:26:44,90 06:04 9.87
77 344 Nathalie Arijs Nieuwenhove V -35 00:26:45,60 06:04 9.87
78 206 Conny Vander Straeten Lede Funrunners Erpe-Mere V +35 00:27:02,40 06:08 9.76
79 279 Viviane Brisard Aalst Funrunners Erpe-Mere V +35 00:27:10,10 06:10 9.72
80 289 Rita Baeyens Welle V +35 00:27:10,90 06:10 9.71
81 243 Noël Crabbé Affligem ARS M +50 00:27:12,00 06:10 9.71
82 338 Gisele Denijs Herzele Jogging Herzele V +35 00:27:14,00 06:11 9.69
83 277 Sara Moerenhout Erpe V -35 00:27:15,50 06:11 9.69
84 357 Hilde Baeskens Geraardsbergen Markvallei Galmaarden V +35 00:27:31,50 06:15 9.59
85 258 CHRISTIAN BULTINCK Dendermonde M +50 00:27:35,60 06:16 9.57
86 316 Greet Verleysen Erembodegem ALVA V +35 00:27:50,40 06:19 9.48
87 361 Sabine Ponnet Dilbeek ARS V +35 00:28:01,80 06:22 9.42
88 248 Rita Slabbynck Erondegem vita V +35 00:28:04,70 06:22 9.40
89 211 Evelyn Bonnarens Ninove Vita V -35 00:28:06,90 06:23 9.39
90 348 Patrick Persoons Zottegem J.C. Erwetegem M +50 00:28:20,60 06:26 9.31
91 272 Marleen Huybens Affligem ARS V +35 00:28:35,40 06:29 9.23
92 274 NANCY VLEURINCK DENDERMONDE AC DENDERLAND V +35 00:28:52,70 06:33 9.14
93 233 Lynn Moerenhout Dendermonde AC Denderland V -35 00:28:53,40 06:33 9.14
94 273 Mireille Vandaele Erpe-Mere funrunners V +35 00:29:08,20 06:37 9.06
95 202 Annelies Cailliau Lede Funrunners V -35 00:29:40,50 06:44 8.90
96 234 Lynn Vidts Erondegem Funrunners Erpe-Mere V -35 00:29:41,00 06:44 8.89
97 315 Els Demuynck Aaigem V +35 00:29:57,70 06:48 8.81
98 383 Mirko Walravens Malle M -35 00:30:00,30 06:49 8.80
99 317 Paul Raes Erpe-Mere Vondelhof M +50 00:30:03,40 06:49 8.78
100 232 Linda Schiettecatte Zottegem JC Erwetegem V +35 00:30:08,90 06:51 8.76
101 318 Noel Waeremoes Erwetegem J.C. Erwetegem M +50 00:30:21,10 06:53 8.70
102 235 Marieke Vannoorenberghe Aalst V -35 00:30:40,40 06:58 8.61
103 269 Sarah Lievens Burst Funrunners Erpe Mere V -35 00:30:44,30 06:59 8.59
104 257 Anita Beeckman Affligem ARS V +35 00:31:03,90 07:03 8.50
105 241 Nelly Vitse Meerbeke VITA V +35 00:31:08,70 07:04 8.48
106 221 Katrien Cailliau Erembodegem Funrunners Erpe-Mere V -35 00:31:15,00 07:06 8.45
107 367 Chantal Cortier Deinze V +35 00:31:21,70 07:07 8.42
108 207 Diane Vandermeulen Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:31:34,10 07:10 8.36
109 208 Dirk Cillo Erembodegem Funrunners Erpe-Mere M +50 00:31:35,10 07:10 8.36
110 238 Martine Van Nuffel Sterrebeek V +35 00:31:42,10 07:12 8.33
111 360 Bart Vreven Sint-Agatha-Berchem De Konijntjes M 40-50 00:31:42,90 07:12 8.32
112 282 Anja De Rijbel Wieze V +35 00:31:51,60 07:14 8.29
113 298 Melissa Van Gele Evergem V +35 00:31:52,50 07:14 8.28
114 267 Lien De Pelsmaeker Mere Funrunners Erpe-Mere V -35 00:33:09,60 07:32 7.96
115 260 Evi Flobert Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere V -35 00:33:10,70 07:32 7.96
116 377 Yasmin Walraevens Bambrugge Funrunners Erpe-Mere V -35 00:33:12,80 07:32 7.95
117 200 Andy Verlinden Zottegem Joggingclub Erwetegem M 40-50 00:33:33,90 07:37 7.87
118 247 Rani Haesaert Uitbergen V -35 00:34:09,20 07:45 7.73
119 350 Luc D'Haeyer Zottegem J.C. Erwetegem M +50 00:34:52,00 07:55 7.57
120 351 Lieve Kestelijn Zottegem JC Erwetegem V -35 00:34:52,10 07:55 7.57
121 596 Sarah Sanders Erpe-Mere V -35 00:36:37,30 08:19 7.21
122 270 Marina Beerens Sint-Lievens-Houtem Roadjoggers V +35 00:46:37,80 10:35 5.66
123 205 Cindy Smet Haaltert Raodjoggers Haaltert V +35 00:46:40,30 10:36 5.66
124 255 Willy Beerens Sint-Lievens-Houtem Roadjoggers M +50 00:46:40,80 10:36 5.66
125 376 Veerle Schoukens Zottegem Jogging Erwetegm V +35 00:46:44,20 10:37 5.65
126 286 Vik Vandenplas Brussel Sporta - Acko M +50 00:47:03,80 10:41 5.61
127 368 Etienne De Schutter Haaltert Roadjoggers Haaltert M +50 00:51:41,10 11:44 5.11
128 284 Godelieve Bauters Overmere V +35
129 214 Hilde D'hondt Dendermonde AC Denderland V +35
130 224 Laure Duprez Zottegem ZA V -35
131 266 Laurence Faignaert Mere VS V +35
132 244 Peter Jacobs Haaltert Welkom M 40-50

8,8 Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 583 Stef Ceuppens Erpe-Mere M -35 00:30:38,20 03:28 17.23
2 540 Stefaan Paridaens Ophasselt M 35-40 00:31:04,60 03:31 16.99
3 564 Andy Slock Temse ACW M -35 00:31:23,90 03:34 16.82
4 541 Stijn De Backer Haaltert Spiridon Aalst M -35 00:33:12,00 03:46 15.90
5 559 Erik Desmet Dworp DAC M -35 00:33:20,70 03:47 15.83
6 606 Stijn Goossens Erpe Mere M -35 00:34:10,50 03:53 15.45
7 550 Bert Vandendriessche Aalst Kwb Wambeek M -35 00:34:12,60 03:53 15.43
8 511 Filip Vermeiren Erpe-Mere M 40-50 00:34:22,30 03:54 15.36
9 565 Kathleen Steenhaut Erpe-Mere V +35 00:34:28,40 03:55 15.32
10 525 Kris Van Vaerenbergh Mere M 40-50 00:34:38,60 03:56 15.24
11 539 Sonny Geeroms Voorde GETT M -35 00:34:40,20 03:56 15.23
12 591 Hendrick Van der Elst Erpe SNA Welle M -35 00:34:50,60 03:57 15.15
13 594 Jan Henderickx Erpe-Mere Spiridon Aalst M +50 00:36:02,80 04:05 14.65
14 615 Charles Kaweasi Kayizzi Dendermonde AC Dendermonde M 40-50 00:36:11,10 04:06 14.59
15 545 Thijs Van Thuyne Erpe-Mere / M 35-40 00:36:21,00 04:07 14.53
16 603 Rudy Bruyninck Moorsel Spiridon Aalst M 40-50 00:36:51,70 04:11 14.32
17 595 Geert De Potter Lede Spiridon Aalst M 40-50 00:37:11,00 04:13 14.20
18 558 Marc Huylebroeck Erpe-Mere M +50 00:37:23,10 04:14 14.12
19 590 Wieter Annaert Wichelen ACES Wichelen M -35 00:38:24,80 04:21 13.75
20 604 Geert De Wever Moortsel Spiridon Aalst M 40-50 00:38:32,70 04:22 13.70
21 611 Alain Lippens Evergem M +50 00:38:33,10 04:22 13.70
22 528 Luc Cautaers Aalst Kwb Wambeek M +50 00:38:46,60 04:24 13.62
23 612 Gunter Martens Hillegem JC Herzele M 40-50 00:39:14,90 04:27 13.45
24 575 Kevin Caekebeke Geraardsbergen M -35 00:39:32,40 04:29 13.35
25 566 Yenthe Redant Denderleeuw M -35 00:39:57,70 04:32 13.21
26 567 Yves De Gelder Erpe Spiridon Aalst M +50 00:39:59,70 04:32 13.20
27 519 Jonathan De Mulder Zonnegem M -35 00:40:40,30 04:37 12.98
28 577 Bart Lievens Baaigem JC Melsen M 40-50 00:40:59,20 04:39 12.88
29 581 Tom De Mesmaeker Denderleeuw M -35 00:41:04,10 04:40 12.86
30 555 Katrijn Duquet Sint-Gillis Dendermonde V +35 00:41:07,00 04:40 12.84
31 507 Christophe Galle Borsbeke M -35 00:41:32,70 04:43 12.71
32 610 Bart De Roeck Erembodegem M 35-40 00:42:16,10 04:48 12.49
33 569 Bernadette Vekeman Zottegem V +35 00:42:34,50 04:50 12.40
34 509 Dirk Vannoorenberghe Aalst M +50 00:42:35,00 04:50 12.40
35 503 Barbara Scheerlinck Erembodegem V +35 00:42:41,00 04:51 12.37
36 584 Guido Boelaert Welle M +50 00:44:06,60 05:00 11.97
37 561 Marnik Van Damme Geraardsbergen ACG Geraardsbergen M +50 00:44:10,30 05:01 11.95
38 580 Gunther Van Boven Heldergem Heldergemse Joggers M 40-50 00:44:13,20 05:01 11.94
39 563 Bart Beerens Roosdaal Vita Ninove M 40-50 00:44:17,30 05:01 11.92
40 554 Katelijne Meersseman Erpe-Mere / V +35 00:44:55,70 05:06 11.75
41 546 Toon De Windt Erondegem Stratenlooperondegem.be M +50 00:45:04,50 05:07 11.71
42 582 Danny D'Hauwers Heldergem Heldergemse Joggers M 40-50 00:45:29,10 05:10 11.61
43 502 Axel Martens Liedekerke LJT M -35 00:45:59,00 05:13 11.48
44 530 Marc Van der borght Affligem ARS M +50 00:46:00,10 05:13 11.48
45 553 Guy De Mulder Zonnegem M +50 00:46:00,90 05:13 11.47
46 508 Christophe Martens Liedekerke LJT M 40-50 00:46:01,30 05:13 11.47
47 573 Geert Van Caenegem Zottegem JC Erwetegem M +50 00:46:02,80 05:13 11.47
48 504 Bart De Bruyne Sterrebeek M +50 00:46:12,40 05:15 11.43
49 578 Dirk Van Cauter Heldergem Heldergemse Joggers M 40-50 00:46:16,70 05:15 11.41
50 586 Jean-Pierre Maudens Haaltert SNA Welle M +50 00:46:26,20 05:16 11.37
51 520 Jos Van de Gucht Denderhoutem Roadjoggers Haaltert M +50 00:46:40,80 05:18 11.31
52 585 Frans Meganck Welle M +50 00:46:51,50 05:19 11.27
53 574 Wim De Boeck Aalst ALVA M 40-50 00:46:56,00 05:20 11.25
54 500 An Van Hemelrijk Affligem ARS V +35 00:47:09,20 05:21 11.20
55 531 Marleen Baetens Burst Roadjoggers Haaltert V +35 00:47:30,00 05:23 11.12
56 588 Jenny Van Steenberge Borsbeke Joggingclub Herzele V +35 00:47:33,40 05:24 11.10
57 547 veerle Van Den Brulle Herzele V +35 00:47:38,80 05:24 11.08
58 562 Ann Van Den Haute Ninove Vita Ninove V +35 00:47:41,20 05:25 11.07
59 524 Kris De Pril Haaltert M 40-50 00:47:45,70 05:25 11.05
60 568 Luc De Valck Hofstade ALVA M +50 00:47:51,20 05:26 11.03
61 542 Tanja Van wesemael Burst JC Herzele V +35 00:48:04,50 05:27 10.98
62 552 Gerdy Dobbels Lede M 35-40 00:48:05,40 05:27 10.98
63 521 karoline blondeel Mere funrunners V +35 00:48:13,00 05:28 10.95
64 560 Dirk Droesbeke Geraardsbergen A.C. Geraardsbergen M 40-50 00:48:16,30 05:29 10.94
65 514 Gunther Moens Aalst M 40-50 00:48:25,00 05:30 10.91
66 527 Luc Billiet Lede M +50 00:48:26,90 05:30 10.90
67 613 Freddy Mathys Lebbeke M +50 00:49:05,20 05:34 10.76
68 592 Hugo Vermeiren Dilbeek ARS M +50 00:49:13,20 05:35 10.73
69 517 johan meersman Gijzegem joggingclub herzele M 40-50 00:50:01,60 05:41 10.55
70 549 Yves Van den Bossche Gent Gentloopt M -35 00:50:36,20 05:45 10.43
71 600 Jens Mertens Sint Lievens Houtem M -35 00:51:04,60 05:48 10.34
72 551 Bo Haegeman Herzele M -35 00:51:11,40 05:49 10.31
73 557 Thierry Vergaert Merelbeke JC De Scheldevallei Melsen M 40-50 00:51:15,60 05:49 10.30
74 536 Paul Van Breusegem Herzele JC Erwetegem M +50 00:51:40,60 05:52 10.22
75 518 Johan Van Der Meulen Erondegem M -35 00:51:58,10 05:54 10.16
76 609 Betty Verpaelt Affligem V +35 00:52:21,90 05:57 10.08
77 576 Johan Pessemier Aalst ARS Affligem M 40-50 00:52:24,20 05:57 10.08
78 599 Sabine Goossens Vlierzele VS V +35 00:52:57,80 06:01 9.97
79 529 Marc De Bruyne Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M +50 00:54:10,00 06:09 9.75
80 534 Natacha Pruyt Hillegem Funrunners Erpe-Mere V +35 00:54:10,30 06:09 9.75
81 535 Niels Van Damme Herzele M -35 00:54:42,20 06:12 9.65
82 373 Laurens Baele Burst M -35 00:54:44,00 06:13 9.65
83 533 Martine Straetmans Nederhasselt V +35 00:55:08,10 06:15 9.58
84 556 Marleen Straetmans Denderleeuw V +35 00:55:31,90 06:18 9.51
85 587 Luc Van Nuffel Dendermonde AC Denderland M +50 00:55:51,70 06:20 9.45
86 570 Johan De Wolf Wambeek KWB Wambeek M +50 00:56:29,50 06:25 9.35
87 526 Leen Cautaers Aalst Kwb Wambeek V -35 00:56:30,40 06:25 9.34
88 571 Rudi De Wachter Wambeek KWB Wambeek M +50 00:56:30,90 06:25 9.34
89 614 Veroniek Schollaert Erpe-Mere V +35 00:57:20,70 06:30 9.21
90 617 Wendy Wauters Moorsel V +35 00:57:31,00 06:32 9.18
91 579 Hilde De Cock Heldergem Heldergemse Joggers V +35 00:58:13,60 06:37 9.07
92 501 Ann Vereecken Sint-Maria-Lierde SNA Welle V +35 00:58:23,10 06:38 9.04
93 510 Elke De Troyer Haaltert V -35 00:59:42,70 06:47 8.84
94 593 Tom Van Lierde Erondegem M -35 01:03:03,30 07:09 8.37
95 598 Isabel De Koker Burst V -35 01:04:53,80 07:22 8.14
96 597 Kevin Mertens Erpe-Mere M -35 01:06:06,50 07:30 7.99
97 513 Gierich Sarah Mere M -35
98 516 Heidi De Beckker Hamme / V -35
99 537 Ruben Szekér Meldert (Aalst) M -35
100 538 Sofie De Punt Mere Geen V +35
101 543 Thibe Lambertin Mere M -35

13,2 Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 829 Luc VAN ASBROECK WELLE KAAG M +50 00:45:26,70 03:26 17.43
2 840 Matthias Heyvaert Affligem DTTA M -35 00:45:47,40 03:28 17.30
3 888 Cederik Van De Keere Burst M -35 00:46:15,30 03:30 17.12
4 801 Alain Geerts Impe M 40-50 00:46:17,80 03:30 17.11
5 846 Wim Smets Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M 40-50 00:46:21,70 03:30 17.08
6 854 Emmanuel Hiel Wichelen AC Hamme M 40-50 00:47:09,60 03:34 16.79
7 897 Siemon Van Brempt Aalst M -35 00:49:37,10 03:45 15.96
8 812 Jan Vijverman Erpe-Mere EA M 35-40 00:50:25,40 03:49 15.71
9 842 Peter Geerts Denderhoutem vita M 40-50 00:50:37,80 03:50 15.64
10 886 Kris Meganck Sint-Lievens-Houtem M 40-50 00:50:49,50 03:51 15.58
11 883 Lieven De Moor Schoonaarde ALVA M 35-40 00:51:10,70 03:52 15.48
12 873 Christian Moreels Heldergem M 40-50 00:52:04,30 03:56 15.21
13 885 Luc Saeys Nieuwerkerken KZNA M 40-50 00:52:17,40 03:57 15.15
14 868 Olivier Goedertier Merelbeke VS M 40-50 00:52:50,60 04:00 14.99
15 869 Piet Van Der Hemden Melle Vlierzele Sportief M +50 00:52:51,60 04:00 14.98
16 865 Wim Van De Verre Kerksken M 40-50 00:53:00,50 04:00 14.94
17 874 Christie Elaut Heldergem V +35 00:53:01,20 04:01 14.94
18 808 Geert Haegeman Herzele M 40-50 00:53:24,80 04:02 14.83
19 871 Hedwig Schockaert Hofstade Spiridon Aalst M +50 00:53:48,50 04:04 14.72
20 889 Patrick Vermaeren Lede Spiridon Aalst M +50 00:54:00,40 04:05 14.66
21 805 Dimitri Haeleydt Zottegem JC Erwetegem M 40-50 00:54:47,30 04:09 14.46
22 806 Dimitri Van de Velde Sint-Maria-Lierde SNA Welle M 35-40 00:54:58,70 04:09 14.41
23 879 Wim Smekens Sint-Lievens-Houtem M 40-50 00:55:05,00 04:10 14.38
24 880 Kristof De Coensel Erpe-Mere M 40-50 00:55:21,70 04:11 14.31
25 881 Bram Buydens Gent Gentloopt M 35-40 00:55:31,70 04:12 14.26
26 870 Jan Van Der Heyden Oosterzele JC Oosterzele M +50 00:55:34,80 04:12 14.25
27 887 Bram Teirlinck Ressegem Vlierzele Sportief M -35 00:55:37,90 04:12 14.24
28 851 Dirk De Gols Aalst Spiridon Aalst M +50 00:55:52,10 04:13 14.18
29 893 Martin De Roover Affligem VDS M 35-40 00:56:24,50 04:16 14.04
30 831 Sylvie Ameloot Baardegem MACW V +35 00:56:27,70 04:16 14.03
31 816 Ken Hunninck Nieuwenhove M -35 00:56:33,30 04:17 14.00
32 853 Katrien Lievens Lede AC Hamme V +35 00:56:34,50 04:17 14.00
33 823 Nils Ottoy Hofstade - Aalst Badmintonclub Oudegem M -35 00:57:05,90 04:19 13.87
34 810 herman de smet Liedekerke DE SCHREEF M +50 00:57:34,10 04:21 13.76
35 876 Geert Blommaert Aalst Speedy Onions M 40-50 00:57:36,20 04:21 13.75
36 847 Wouter Rottiers Welle M -35 00:57:57,10 04:23 13.67
37 864 Georges Cleyman Eke Energy2Run M +50 00:58:06,40 04:24 13.63
38 863 Xavier Wijnen Astene Energy 2 run M 40-50 00:58:14,50 04:24 13.60
39 904 Dimitri Heyndrickx Zottegem M -35 00:58:16,70 04:24 13.59
40 838 yves van cromphaut Aalst Spiridon Aalst M 40-50 00:58:41,20 04:26 13.50
41 866 Piet Vanden Abeele Aaigem M 40-50 00:58:53,90 04:27 13.45
42 844 Wesley Ottoy Hofstade alva M 35-40 00:59:29,80 04:30 13.31
43 807 ELS DE SCHUYTENEER APPELTERRE VITA V +35 00:59:43,00 04:31 13.26
44 832 Tom Spaenhoven Kerksken Speedy Onions M 40-50 00:59:46,10 04:31 13.25
45 815 Katrien Paesbrugge Melle Funrunners Erpe-Mere V +35 00:59:50,80 04:32 13.23
46 848 Danny Verstockt Erpe-Mere ZA M 40-50 01:00:24,70 04:34 13.11
47 804 Davy De Schrijver Iddergem KWB Wambeek M -35 01:00:32,80 04:35 13.08
48 877 Collin Van Loon Denderleeuw RC De Tovenaars M 40-50 01:00:34,40 04:35 13.08
49 903 Filip Sabbe Nevele M 40-50 01:00:52,70 04:36 13.01
50 872 Bart Provost Vollezele M 35-40 01:01:00,80 04:37 12.98
51 862 Geert Gyssels Eke Energy2Run M 40-50 01:01:12,10 04:38 12.94
52 861 Koen Monsaert Deinze Energy2Run M 40-50 01:01:28,40 04:39 12.88
53 882 Gert Piqueur Aalst Badmintonclub Oudegem M 35-40 01:01:33,90 04:39 12.86
54 827 Rene Arijs Asse Roadjoggers M +50 01:01:43,60 04:40 12.83
55 875 Paul De Pluverez Ronse JC Brakel M +50 01:02:23,60 04:43 12.69
56 850 Jurgen Petré Zottegem Heldergemse Joggers M 40-50 01:02:39,60 04:44 12.64
57 852 Nele Meuleneire Hillegem V +35 01:02:51,10 04:45 12.60
58 802 Bart Verhaevert Opwijk AC Opwijk M 40-50 01:03:12,70 04:47 12.53
59 900 Steven Lievens Aalst VOS The Golden Boys M -35 01:03:36,00 04:49 12.45
60 830 Steven VISSENAEKENS AALST KZNA M 35-40 01:03:38,30 04:49 12.45
61 841 Niels Schelfhout Erondegem Funrunners Erpe-Mere M -35 01:04:14,10 04:51 12.33
62 843 Tuur Van den haute Lede Spiridon Aalst M +50 01:04:15,60 04:52 12.32
63 892 Frankie Van De Velde Kalken M 40-50 01:04:16,40 04:52 12.32
64 855 Yana Herremans Hillegem Zottegem Atletiek V -35 01:04:38,10 04:53 12.25
65 890 Guido Van Boven Hofstade M +50 01:04:40,90 04:54 12.24
66 857 Leen Eylenbosch Wichelen ACES Wichelen V -35 01:04:41,90 04:54 12.24
67 891 Sabrina Deschacht Gent KRC Gent V +35 01:06:06,80 05:00 11.98
68 899 Rafael Vermeiren Aalst V.O.S The Golden Boys M -35 01:06:25,40 05:01 11.92
69 895 Gurt Van Rossem Essene ALVA M 40-50 01:06:37,80 05:02 11.89
70 849 Paul De Croock Lebbeke M +50 01:06:39,50 05:02 11.88
71 834 Véronique Hersschens Scheldewindeke ZA V +35 01:06:40,10 05:03 11.88
72 817 Lien Verhaeghe Aalst V -35 01:06:41,40 05:03 11.88
73 818 Lies Van de Velde Aalst V -35 01:06:45,50 05:03 11.86
74 800 ALAIN EHLINGER ANTWERPEN (BERCHEM) Atletiekvereniging Toekomst (AVT) M +50 01:10:49,60 05:21 11.18
75 867 Chris De Deyn Welle Diarreecers M 40-50 01:11:32,40 05:25 11.07
76 884 Matthias Coppens Dendermonde AC Denderland M 35-40 01:12:38,40 05:30 10.90
77 894 Ann Tas Aalst ALVA V +35 01:13:00,60 05:31 10.85
78 828 Sarah Callaert Hofstade Alva V +35 01:13:15,20 05:32 10.81
79 814 Jent'l Lefevre Gijzegem V -35 01:16:06,50 05:45 10.41
80 902 Pierre De Meerleer Aalst M +50 01:18:30,20 05:56 10.09
81 901 Lieve François Aalst V +35 01:19:37,00 06:01 9.95
82 860 Willy Baevegems Erembodegem Spiridon Aalst M +50 01:20:46,50 06:07 9.81
83 858 Mimi Van Impe Hofstade ALVA V +35 01:20:46,80 06:07 9.80
84 803 Daniel Van Lierde Iddergem Rcdetovenaars M +50
85 809 gregory foucart Erpe M -35
86 811 Isabelle Plasschaert Hillegem Zottegem Atletiek V +35
87 813 Jelena Topke Erpe V -35
88 839 Marijke De Paepe Ninove xanthe team V -35
89 824 Olivier De Saedeleer Erondegem M 40-50
90 825 Patrick Loux Iddergem SPIRIDON AALST M 40-50