12de Steenbergjogging 2018, Erpe-Mere

Info

DatumVrijdag 24 Aug 2018
Websitewww.funrunners.be/article.php?ref=steenbergjogging_2018
Te verdienen punten1 (enkel geldig voor funrunners)
TypeClubjogging
Afstanden400 m
800 m
2,5Km
5Km
10Km
InschrijvingOnline vanaf 19-06-2018 om 0:00 tot 21-08-2018 om 23:59 via deze link
Of ter plaatse, de dag zelf.

Podia

400 m - Mannen

400 m - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 13 Jesse Claus
2 8 Mattis Penne
3 2 Emiel Lambrechts
Pos Nr Naam
1 1 Chloë Van Weyenberg
2 6 Lore Neckebroeck
3 14 Lene Claus

800 m - Mannen

800 m - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 65 Tijs Van Der Biest
2 64 Cas De Wilde
3 58 milan Goubert
Pos Nr Naam
1 54 Helena Everaert
2 51 Anouk De Smet
3 52 Catho Van Weyenberg

2,5Km - Mannen

2,5Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 124 Jo Van Den Brulle
2 140 Wouter Verstockt
3 163 Kim Barbe
Pos Nr Naam
1 150 Norah Bonne
2 151 Merel Plas
3 110 Gitta Fierens

5Km - Mannen

5Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 506 Dieter Roelandt
2 533 Wouter Goossens
3 412 Dario Sertin
Pos Nr Naam
1 519 Esther Schack
2 432 Laurence Faignaert
3 406 Brenda Van Den Eeckhout

10Km - Mannen

10Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 818 Jill De Brouwer
2 837 Niels Slachmuylders
3 882 Luc VAN ASBROECK
Pos Nr Naam
1 899 Jelle Vermeersch
2 833 Mieke Louwage
3 825 linda coppens

Uitslagen

400 m

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 13 Jesse Claus Bambrugge Vlierzele Sportief M -35
2 8 Mattis Penne Heldergem Vita Atom M -35
3 2 Emiel Lambrechts Kerksken VITA ATOM M -35
4 1 Chloë Van Weyenberg Denderhoutem Vita V -35
5 7 Louis Pysson Aalst Eendracht Aalst M -35
6 6 Lore Neckebroeck Meerbeke Vita V -35
7 4 Felix Triest Moorsel M -35
8 14 Lene Claus Bambrugge V -35
9 3 Emma Van Cauter Erpe-Mere V -35
10 5 Liam Janssoone Welle Vita M -35
11 20 Jordi Steyaert Eeklo M -35
12 19 Fien Coessens Mere V -35
13 16 Jill Neukermans Liedekerke V -35
14 15 Sam Neukermans Liedekerke V -35
15 12 Tuur Fleerakkers Erpe M -35
16 17 Jinte Van Den Steen Aaigem V -35
17 18 Ella Coessens Mere V -35
18 21 Jarre Van Den Steen Aaigem M -35

800 m

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 54 Helena Everaert Lede Vlierzele Sportief V -35
2 65 Tijs Van Der Biest Bambrugge M -35
3 51 Anouk De Smet Lede VS V -35
4 52 Catho Van Weyenberg Denderhoutem Vita V -35
5 64 Cas De Wilde Laarne M -35
6 58 milan Goubert Ninove Vita M -35
7 62 Femke Boulangier Zandbergen VITA V -35
8 53 Fenny Beresole Herzele V -35
9 59 Pauline Triest Moorsel V -35
10 57 Maily Goubert Ninove M -35
11 63 Silke Boulangier Zandbergen V -35
12 55 Jelle Van Cauter Erpe-Mere M -35
13 56 levy lafourte Herzele niks M -35
14 60 Ricky Thomas Erembodegem Alva M -35
15 61 Robbe Hofman Iddergem Vita atom M -35

2,5Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 124 Jo Van Den Brulle HERZELE JC Herzele M 35-40 00:08:18,70 03:19 18.05
2 140 Wouter Verstockt Erpe-Mere Z.A M -35 00:08:27,50 03:23 17.73
3 163 Kim Barbe Erpe Maspoe M 35-40 00:08:55,60 03:34 16.80
4 145 Stijn Vermeersch Denderleeuw Home Solution M 35-40 00:09:02,70 03:37 16.58
5 116 Glenn Philips Denderleeuw M -35 00:09:04,10 03:37 16.54
6 121 jens de graeve Erpe-Mere z.a M -35 00:09:22,40 03:44 16.00
7 125 Jordi Van Bossuyt Ninove EA M -35 00:09:24,80 03:45 15.93
8 139 Tibo Verstockt Erpe-Mere Z.A M -35 00:10:02,70 04:01 14.93
9 156 Jirki Van Bossuyt Denderleeuw M -35 00:10:06,70 04:02 14.83
10 149 Dieter Van De Pontseele Schendelbeke M -35 00:10:19,20 04:07 14.53
11 150 Norah Bonne Nederhasselt VITA V -35 00:10:40,10 04:16 14.06
12 151 Merel Plas Denderhoutem VITA V -35 00:10:40,20 04:16 14.06
13 102 Berre Van Den Brulle HERZELE ZA M -35 00:11:46,90 04:42 12.73
14 110 Gitta Fierens Ninove VITA V -35 00:11:53,70 04:45 12.61
15 159 Kobe Boydens Bambrugge M -35 00:11:59,20 04:47 12.51
16 138 Thor Van Den Brulle HERZELE ZA M -35 00:12:00,80 04:48 12.49
17 129 Patricia Lossie Haaltert vita V +35 00:12:26,20 04:58 12.06
18 143 Emilie Janssoone Welle KVL V -35 00:12:37,60 05:03 11.88
19 152 Frank Plas Denderhoutem M +50 00:12:52,60 05:09 11.65
20 161 Sofie Van Kerckhoven Herzele Joggingclub Herzele V -35 00:13:05,50 05:14 11.46
21 153 Kevin Kuys Aalst M -35 00:13:21,00 05:20 11.24
22 146 Vince Blondeel Lede M -35 00:13:45,60 05:30 10.90
23 155 Lieven Goossens Bambrugge M +50 00:13:49,60 05:31 10.85
24 134 Tara Philips Denderleeuw V -35 00:13:54,60 05:33 10.78
25 122 Jente Van Droogenbroeck Liedekerke VITA V -35 00:14:01,10 05:36 10.70
26 103 Catho Van Weyenberg Denderhoutem Vita V -35 00:14:08,20 05:39 10.61
27 142 Mattis Penne Heldergem Vita Atom M -35 00:14:10,20 05:40 10.59
28 133 Rosie Dierickx Asse Roadjoggers V +35 00:14:16,50 05:42 10.51
29 120 Jasper Ooghe Erpe M -35 00:14:23,20 05:45 10.43
30 107 Dennis Janssoone Welle Vita M -35 00:14:33,80 05:49 10.30
31 108 Fenny Beresole Herzele V -35 00:14:39,10 05:51 10.24
32 101 André De Nil Ternat ARS M 40-50 00:14:49,50 05:55 10.12
33 104 Chloë Van Weyenberg Denderhoutem Vita V -35 00:14:51,80 05:56 10.09
34 154 Lore Neckebroeck Meerbeke Vita V -35 00:14:52,00 05:56 10.09
35 119 Jan Arijs Haaltert Vita Atom M +50 00:14:57,20 05:58 10.03
36 148 Wim Volckaert Oosterzele JC Oosterzele M 40-50 00:15:00,00 06:00 10.00
37 126 Kelly Vervaet Lede Roadjoggers V -35 00:15:38,00 06:15 9.59
38 160 Hanne Boydens Bambrugge V -35 00:15:42,90 06:17 9.55
39 158 Lode Boydens Bambrugge M -35 00:16:02,20 06:24 9.35
40 106 Daan De Nil Ternat ARS M -35 00:16:28,00 06:35 9.11
41 132 Robert De Geyseleer Affligem ARS M +50 00:16:33,50 06:37 9.06
42 144 Gisele Denijs Herzele Joggingclub Herzele V +35 00:16:38,60 06:39 9.01
43 109 Giovanni Pysson Aalst M 40-50 00:16:53,60 06:45 8.88
44 131 Rita Slabbynck Erondegem roadjoggers V +35 00:17:02,10 06:48 8.81
45 141 Viviane Brisard Aalst Funrunners Erpe-Mere V +35 00:17:17,10 06:54 8.68
46 105 Conny Vander Straeten Lede Funrunners Erpe-Mere V +35 00:17:18,00 06:55 8.67
47 128 Magda Van Oost Haaltert Roadjoggers V +35 00:18:18,00 07:19 8.20
48 127 Lisette Beelen Halle Beerselse vrije lopers V +35 00:18:29,80 07:23 8.11

5Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 506 Dieter Roelandt Lede Vlierzele Sportief M -35 00:17:03,70 03:24 17.58
2 533 Wouter Goossens Erpe-mere Eendracht Aalst M -35 00:18:02,20 03:36 16.63
3 412 Dario Sertin Mere Vlierzele Sportief M -35 00:18:45,90 03:45 15.99
4 499 Klaas De Temmerman Aaigem Vlierzele Sportief M -35 00:18:56,90 03:47 15.83
5 450 Pieter-Jan Neetens Erembodegem BGSET M -35 00:19:49,70 03:57 15.13
6 538 Luc Verstrepen Aalst Spiridon Aalst M -35 00:19:57,00 03:59 15.04
7 494 Randy Bruier Desmeth Meerbeke KWB Wambeek M 35-40 00:20:02,80 04:00 14.97
8 495 Jan Henderickx Erpe-Mere Spiridon Aalst M +50 00:20:51,70 04:10 14.38
9 476 William Van Huffel Balegem atletiek zottegem M +50 00:21:17,70 04:15 14.09
10 543 Kris Van Vaerenbergh Mere M 40-50 00:21:28,40 04:17 13.97
11 465 Sven D'haeseleer Erpe Mere VS M -35 00:21:30,60 04:18 13.95
12 489 Dirk Deneys Ninove VITA NINOVE M 40-50 00:21:37,10 04:19 13.88
13 510 Johan Schepens Wetteren M +50 00:21:40,00 04:20 13.85
14 519 Esther Schack Lede V -35 00:21:44,80 04:20 13.80
15 427 Karel Van Herreweghe Herzele M 40-50 00:22:27,60 04:29 13.36
16 404 Bart De Schepper Gijzegem M -35 00:22:38,70 04:31 13.25
17 524 Daniel Van Cleemput Liedekerke LJT M 35-40 00:22:39,70 04:31 13.24
18 514 Laurens Van Den Broecke Vlekkem M -35 00:22:46,50 04:33 13.17
19 460 Stef Guns Berlare / M -35 00:22:52,60 04:34 13.11
20 501 Ruben Blondeel Lede M -35 00:23:06,00 04:37 12.99
21 468 Thomas Demuyser Vilvoorde Vac M -35 00:23:06,20 04:37 12.99
22 470 Tom Guns Erpe M -35 00:23:14,30 04:38 12.91
23 520 Pieterjan De Windt Erpe-Mere M 35-40 00:23:32,00 04:42 12.75
24 445 Michel Fierens Ninove VITA NINOVE M 40-50 00:23:33,10 04:42 12.74
25 482 Jerry Verhaegen Haaltert M 35-40 00:23:47,20 04:45 12.61
26 503 Xander Van Sinay Wichelen VS M -35 00:24:05,80 04:49 12.45
27 414 Erik Erpels Herzele M 40-50 00:24:15,80 04:51 12.36
28 432 Laurence Faignaert Mere VS V +35 00:24:24,00 04:52 12.30
29 406 Brenda Van Den Eeckhout Mere VS V +35 00:24:25,30 04:53 12.28
30 528 Bart Desmet Aalst M 35-40 00:24:29,70 04:53 12.25
31 415 Frank T’Jampens Zottegem Alva M +50 00:24:31,70 04:54 12.23
32 439 Lutgard De Clercq Oosterzele Vlierzele Sportief V -35 00:24:42,60 04:56 12.14
33 490 Bernadette Vekeman Zottegem V +35 00:24:51,70 04:58 12.07
34 535 Filip Stoppie Beersel M +50 00:24:52,30 04:58 12.06
35 484 Johan De Pelsmaeker Mere Funrunners M +50 00:24:54,80 04:58 12.04
36 479 Rob Van den Steen Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M -35 00:25:02,60 05:00 11.98
37 458 Sam Verdonck Oudegem M 35-40 00:25:02,60 05:00 11.98
38 497 Jean-Paul De Tandt Erpe-Mere M +50 00:25:06,00 05:01 11.95
39 448 Niels Schelfhout Erondegem M -35 00:25:07,80 05:01 11.94
40 493 Gaston Eylenbosch Roosdaal M +50 00:25:31,00 05:06 11.76
41 502 Karen Annendijck Kester ACP V -35 00:25:34,70 05:06 11.73
42 469 Tim Baeyens Aalst Funrunners Erpe-Mere M 35-40 00:25:38,30 05:07 11.70
43 534 Matthias Baeyens Opwijk M -35 00:25:40,40 05:08 11.69
44 518 Patrick Vermeersch Iddergem Iddergem M 40-50 00:25:43,10 05:08 11.66
45 409 Dany Van Cauter Dilbeek M +50 00:25:47,90 05:09 11.63
46 536 Pieter Van Droogenbroeck Nieuwerkerken ZVC Fanatix M -35 00:25:50,00 05:10 11.61
47 547 Erwin De Bruycker Wetteren Gent M +50 00:25:54,10 05:10 11.58
48 540 Bart Vreven Sint-Agatha-Berchem De Konijntjes M 40-50 00:25:59,80 05:11 11.54
49 516 Kris De Koker Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M +50 00:26:14,30 05:14 11.43
50 454 Raf De Groot Denderwindke Roadjoggers M +50 00:26:19,20 05:15 11.40
51 444 Michel De Samblanx Erondegem Funrunners Erpe-Mere M +50 00:26:29,70 05:17 11.32
52 488 Marc De Bruyne Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M +50 00:26:52,50 05:22 11.16
53 417 Gregory Vanhove Humbeek M -35 00:27:09,00 05:25 11.05
54 545 Filip Van Moorter Erpe Speelplein Tweeper M -35 00:27:11,90 05:26 11.03
55 539 Mario Schockaert Melle M 40-50 00:27:26,60 05:29 10.93
56 449 Patrick Ceuppens Halle Beerselse vrije lopers M +50 00:27:40,30 05:32 10.84
57 492 Joke Zanders Laarne V +35 00:27:43,00 05:32 10.82
58 474 Tomas De Wilde Bambrugge M 40-50 00:27:50,40 05:34 10.78
59 453 Quinten Somers Hillegem Funrunners Erpe-Mere M -35 00:27:54,30 05:34 10.75
60 420 Jan Andries Erpe Funrunners Erpe-Mere M 40-50 00:27:54,40 05:34 10.75
61 466 Tanja Van wesemael Burst Jc herzele V +35 00:28:02,50 05:36 10.70
62 527 Karine Van Snick Aalst V -35 00:28:12,50 05:38 10.64
63 413 Elien De Durpel Erpe-Mere V -35 00:28:31,60 05:42 10.52
64 522 Karine Meuleman Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:28:45,30 05:45 10.43
65 446 Mieke Van Snick Bambrugge Funrunners Erpe-Mere V +35 00:28:48,70 05:45 10.41
66 431 Kristien De Sutter Denderhoutem Roadjoggers Haaltert V +35 00:28:56,70 05:47 10.36
67 425 Jos Van de Gucht Denderhoutem Roadjoggers Haaltert M +50 00:28:58,00 05:47 10.36
68 544 Tom De Brandt Meldert M -35 00:29:06,30 05:49 10.31
69 440 Lutgard Vermeir Zele Roadjoggers V +35 00:29:13,10 05:50 10.27
70 475 Toon De Windt Erondegem Stratenlooperondegem M +50 00:29:17,90 05:51 10.24
71 546 Hugo Rasschaert Impe Vlierzele Sportief M +50 00:29:23,20 05:52 10.21
72 530 Sabine Ponnet Sint -Martens-Bodegem ARS Affligem V +35 00:29:24,50 05:52 10.20
73 531 Eric Van Den Brande Affligem ARS Affligem M 40-50 00:29:25,40 05:53 10.20
74 491 Luc Coppens Bambrugge M 40-50 00:29:30,70 05:54 10.17
75 525 Stefanie De Borle HERZELE JC Herzele V +35 00:29:31,70 05:54 10.16
76 456 Reinout Triest Moorsel M 35-40 00:29:38,40 05:55 10.12
77 459 Sofie Herssens Herzele JC Herzele V +35 00:29:39,00 05:55 10.12
78 537 Jeroen Roels Mere ZVC FANATIX M -35 00:29:42,80 05:56 10.10
79 419 Ines Burkhardt Moorsel V +35 00:29:44,30 05:56 10.09
80 512 Ann Van Leuven Herzele Joggingclub Herzele V +35 00:29:49,20 05:57 10.06
81 461 Stephanie Demeulemeester Laarne V +35 00:29:51,50 05:58 10.05
82 541 Steffi Noël Sint-Martens-Lierde V -35 00:29:55,60 05:59 10.02
83 447 Mireille Vandaele Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:30:11,30 06:02 9.94
84 526 Serena Loyen Erps-Kwerps V -35 00:30:29,70 06:05 9.84
85 436 Luc Billiet Lede Stratenlooperondegem M +50 00:30:55,60 06:11 9.70
86 487 David Ots Ninove M 40-50 00:31:12,40 06:14 9.61
87 504 Joris Van Impe Lede M +50 00:31:24,80 06:16 9.55
88 433 Leen Mertens Erpe Funrunners Erpe-Mere V +35 00:32:24,80 06:28 9.26
89 442 Marijke De Rouck Hillegem JC Herzele V +35 00:32:39,60 06:31 9.19
90 457 Sabrina Roggeman Hillegem Funrunners Erpe-Mere V +35 00:32:40,10 06:32 9.18
91 480 Veerle Goossens Erpe-Mere V +35 00:32:55,50 06:35 9.11
92 424 Jean-Paul Stevens Ressegem JC Herzele M +50 00:32:55,80 06:35 9.11
93 403 Antoine Mathys De Pinte JC De Pinte M +50 00:32:56,70 06:35 9.11
94 418 Griet Coppens Ressegem JC Herzele V +35 00:32:56,70 06:35 9.11
95 434 Leen Putseys Haaltert Roadjoggers V +35 00:33:08,60 06:37 9.05
96 416 Frieda Laroy Meerbeke VITA V +35 00:33:08,90 06:37 9.05
97 505 Hilde Ottoy Schoonaarde V +35 00:33:24,40 06:40 8.98
98 483 Marcel Houtrelle Sint-Agatha-Berchem B V L M +50 00:33:38,90 06:43 8.92
99 435 Liesbeth Janssens Ressegem Joggingclub Herzele V -35 00:34:04,50 06:48 8.80
100 401 An Van Droogenbroeck Hillegem JC Herzele V +35 00:34:40,50 06:56 8.65
101 428 Kathleen Bogemans Denderhoutem M 40-50 00:35:00,80 07:00 8.57
102 443 Marleen Huybens Affligem ARS V +35 00:35:03,60 07:00 8.56
103 464 Steven Quintijn Vlekkem M 40-50 00:36:44,70 07:20 8.16
104 508 Paulien Hanssens Borsbeke V -35 00:37:49,70 07:33 7.93
105 507 Valerie Floru Schoonaarde ACES WICHELEN V +35 00:37:53,10 07:34 7.92
106 402 Anita Beeckman Affligem ARS V +35 00:38:43,70 07:44 7.75
107 529 Hugo Vermeiren Sint-Martens-Bodegem ARS Affligem M +50 00:38:44,40 07:44 7.74
108 441 Marc Van der borght Affligem ARS M +50 00:38:45,70 07:45 7.74
109 478 Wim De schrijver Haaltert M +50 00:39:06,70 07:49 7.67
110 407 Christa De Kerpel Haaltert V +35 00:39:07,60 07:49 7.67
111 411 Dany Verstockt Erpe-Mere Z.A M 40-50
112 422 Jasper De Wilde Erpe-Mere M -35
113 430 Katoo De Vuyst Erpe-Mere V -35

10Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 818 Jill De Brouwer Erpe-Mere ALVA M -35 00:34:09,40 03:24 17.57
2 837 Niels Slachmuylders BUGGENHOUT LEBB M -35 00:35:16,50 03:31 17.01
3 882 Luc VAN ASBROECK WELLE Solidpharma / KAAG M +50 00:35:28,10 03:32 16.92
4 877 Ruben Vandamme Gijzegem TTL M -35 00:37:38,60 03:45 15.94
5 901 Matthias Vijverman Aalst Top Team Lebbeke M -35 00:37:58,20 03:47 15.80
6 902 Thomas Valcke Gent De Loopcoach M 40-50 00:38:09,50 03:48 15.72
7 813 Franky Tielemans Denderwindeke geen M 40-50 00:39:14,50 03:55 15.29
8 885 Kristof Rooms Heldergem M 35-40 00:40:20,80 04:02 14.87
9 887 Dries Willems Aalst Vlierzele Sportief M -35 00:40:26,90 04:02 14.83
10 895 Eddy De Backer Liedekerke M 40-50 00:40:59,40 04:05 14.64
11 904 Luc Saeys Nieuwerkerken TTL M 40-50 00:41:44,50 04:10 14.37
12 850 Sven Maesschalck Haaltert M -35 00:42:02,90 04:12 14.27
13 860 Wim Mattens Denderleeuw Funrunners Erpe-Mere M 35-40 00:42:11,60 04:13 14.22
14 873 Geert Blommaert Aalst Speedy Onions M +50 00:42:45,00 04:16 14.04
15 868 Jeroen De Wilde Laarne M 35-40 00:42:52,70 04:17 13.99
16 908 Gerdi De Meester Nieuwerkerken M 35-40 00:42:53,90 04:17 13.99
17 869 Jan Kestens Ninove Ninolopers M -35 00:43:48,90 04:22 13.69
18 857 Willem Triest Moorsel M 40-50 00:43:59,50 04:23 13.64
19 807 Chris De Smet Impe Frituur Retro Impe M 40-50 00:44:09,20 04:24 13.59
20 876 Gunther Mattens Aalst Spiridon Aalst M 40-50 00:44:17,60 04:25 13.55
21 872 Jonas De Gendt Outer VITA M -35 00:44:25,30 04:26 13.51
22 808 Christophe Martens Liedekerke LJT M 40-50 00:44:30,00 04:27 13.48
23 913 Daan De Ryck Erpe-Mere DAC M 40-50 00:44:30,40 04:27 13.48
24 817 Iwein Pereboom Aalst FC Edobouw M 35-40 00:44:36,40 04:27 13.45
25 805 Bram Van Wesemael Denderleeuw M -35 00:44:44,60 04:28 13.41
26 867 Geert De Maesschalck Affligem MASPOE TEAM M +50 00:44:51,60 04:29 13.37
27 911 Steven Van De Velde Kerksken M -35 00:45:04,40 04:30 13.31
28 824 Kristof Gerard HERNE MASPOE RUNNING TEAM M -35 00:45:09,80 04:30 13.29
29 899 Jelle Vermeersch Aalst The Bobbies V -35 00:45:11,30 04:31 13.28
30 823 Kris De Coorde Erembodegem VS M 40-50 00:45:16,70 04:31 13.25
31 912 Frederik D'hoker Erpe-Mere Vlierzele Sportief M 40-50 00:45:17,30 04:31 13.25
32 916 Pieter Lanckmans Pamel M -35 00:45:24,50 04:32 13.21
33 833 Mieke Louwage Liedekerke LJT V +35 00:45:30,00 04:33 13.19
34 870 Gertjan De Gendt Outer Ninofietsers M -35 00:45:39,70 04:33 13.14
35 825 linda coppens Moorsel spiridon Aalst V +35 00:45:43,40 04:34 13.12
36 865 Filip Sabbe Nevele M 40-50 00:46:12,10 04:37 12.99
37 848 Sven Everaert Lede M 40-50 00:46:13,80 04:37 12.98
38 894 Jasper De Jaeger Haaltert Body Fit Gym M -35 00:46:35,30 04:39 12.88
39 915 Lieven De Vuyst Lede M 40-50 00:46:39,20 04:39 12.86
40 893 Jeroen Steppe Herzele M -35 00:46:41,70 04:40 12.85
41 907 Gunter Martens Herzele JC Herzele M 40-50 00:46:50,60 04:41 12.81
42 809 Dirk Van Cauter Heldergem Heldergemse joggers M 40-50 00:47:16,50 04:43 12.69
43 841 Rene Arijs Asse Roadjoggers M +50 00:47:22,80 04:44 12.66
44 874 Filip Vijverman Herdersem M 40-50 00:47:31,70 04:45 12.62
45 811 Filip Ooghe Erpe M +50 00:47:38,80 04:45 12.59
46 905 Jacques Jacquemin Impe Vlierzele Sportief M +50 00:47:47,30 04:46 12.56
47 864 Paul De Croock Lebbeke M +50 00:47:53,70 04:47 12.53
48 884 Kristof Van Den Abeele Vurste Joggingclub Melsen M 40-50 00:47:59,40 04:47 12.50
49 822 Koen Moreau Bambrugge Funrunners Erpe-Mere M 35-40 00:48:00,20 04:48 12.50
50 828 Marc De Sutter Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M +50 00:48:08,30 04:48 12.46
51 820 Karoline Blondeel Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:48:15,50 04:49 12.43
52 875 Jo Roseleth Lede Speedy Omions M 40-50 00:48:25,40 04:50 12.39
53 910 Nico Meerpoel Bambrugge M 35-40 00:48:50,90 04:53 12.28
54 816 Ives De Mil Lebbeke M 40-50 00:49:11,90 04:55 12.20
55 812 Fleur De Nil Erembodegem ALVA V +35 00:49:20,80 04:56 12.16
56 853 Tom De Bilde Lebbeke M 40-50 00:49:39,10 04:57 12.08
57 835 Nico Van Weyenberg Denderhoutem M 40-50 00:50:00,40 05:00 12.00
58 806 Bram Vanderbiest Gent M 35-40 00:50:10,20 05:01 11.96
59 891 Matthias De Meyst Dendermonde M -35 00:50:12,80 05:01 11.95
60 898 Jorn Appelmans Schendelbeke ACG M -35 00:50:13,10 05:01 11.95
61 892 Marc Coppens Bambrugge Funrunners Erpe-Mere M 40-50 00:50:38,30 05:03 11.85
62 919 Jan Goeman Lede M -35 00:50:51,90 05:05 11.80
63 906 Tim Callebaut Haaltert M 40-50 00:51:00,40 05:06 11.76
64 871 Marieke De Temmerman Gent V -35 00:51:03,80 05:06 11.75
65 858 Wim Eeckhoudt Denderleeuw ZVL DDL M +50 00:51:12,00 05:07 11.72
66 851 Thierry Vergaert Merelbeke JC De Scheldevallei Melsen M 40-50 00:51:19,50 05:07 11.69
67 886 Ken Hunninck Haaltert MASPOE RUNNING TEAM M -35 00:51:25,00 05:08 11.67
68 900 Nico De Fauw Erembodegem M 40-50 00:51:29,70 05:08 11.65
69 803 Bart Beerens Roosdaal Vita Ninove M 40-50 00:51:36,00 05:09 11.63
70 918 koen goeman lede M -35 00:51:42,40 05:10 11.60
71 838 Patrick Wesemael Nieuwerkerken M +50 00:52:00,40 05:12 11.54
72 844 Sabine Schollaert Erpe-Mere V +35 00:52:05,50 05:12 11.52
73 836 Nicola Brisard Sint-Lievens-Houtem M -35 00:52:06,30 05:12 11.52
74 804 Bart Vanopdenbosch Gent M 35-40 00:52:31,10 05:15 11.42
75 834 Nico Van Loey Denderhoutem M 40-50 00:52:37,50 05:15 11.40
76 878 Luc Rogiers Lede M +50 00:52:47,60 05:16 11.37
77 880 Martin Blanquaert Laarne Veldmeersrunners M +50 00:52:59,20 05:17 11.32
78 842 Robert De Ville Meerbeke VITA M +50 00:53:01,50 05:18 11.32
79 846 Sandra Eeckhoudt Welle Vita V +35 00:53:24,90 05:20 11.23
80 847 Steven Neckebroeck Meerbeke Maspoe Running M 35-40 00:55:03,70 05:30 10.90
81 843 Roland Pletinckx Hillegem JC Herzele M +50 00:55:44,00 05:34 10.77
82 801 An Van Hemelrijk Affligem ARS V +35 00:55:56,80 05:35 10.72
83 856 Viviane Van melkebeke Bambrugge V +35 00:56:25,10 05:38 10.63
84 819 johan meersman Gijzegem jogging club Herzele M 40-50 00:56:30,80 05:39 10.62
85 861 Marcel De Canck Bottelare Runners Evergem M +50 00:56:39,10 05:39 10.59
86 814 Glenn Turmes Aspelare M -35 00:56:41,70 05:40 10.58
87 852 Tim Uyttersprit Lebbeke M 35-40 00:57:03,40 05:42 10.52
88 845 Sam Van Laethem Lede M 35-40 00:57:58,70 05:47 10.35
89 879 Inge Pereboom Mere V +35 00:59:58,40 05:59 10.00
90 920 Sien Van Breusegem Erwetegem Joggingclub Erwetegem V -35 01:00:33,90 06:03 9.91
91 839 Rebecca Van de Voorde Erpe-Mere V +35 01:01:42,50 06:10 9.72
92 840 Günther Boulangier Zandbergen M 40-50 01:02:54,20 06:17 9.54
93 827 Luc Mally IDEGEM M +50 01:03:58,70 06:23 9.38
94 897 Piet Rowies Aalst M +50 01:04:10,70 06:25 9.35
95 862 Yves Fleerakkers Erpe M 40-50 01:06:21,70 06:38 9.04
96 832 Marlies Deen Sint-Lievens-Houtem V +35 01:06:41,10 06:40 9.00
97 903 Bart De Meester Lede M 40-50 01:13:00,00 07:18 8.22
98 802 Anja De schrijver Erpe V +35
99 815 herman de smet Liedekerke M +50
100 889 Keanu Erauw Mere Vlierzele Sportief M -35
101 854 Tom Verhavert Hamme Bondgalm Bos M 35-40