13de Steenbergjogging 2019, Erpe-Mere

Info

DatumVrijdag 23 Aug 2019
Websitewww.funrunners.be/article.php?ref=steenbergjogging_2019
Te verdienen punten1 (enkel geldig voor funrunners)
TypeClubjogging
Afstanden400m
800m
2,5Km (gecorrigeerd naar 2.6)
5Km (gecorrigeerd naar 5.2)
10Km (gecorrigeerd naar 10.4)
InschrijvingOnline vanaf 3-07-2019 om 0:00 tot 20-08-2019 om 23:59 via deze link
Of ter plaatse, de dag zelf.

Podia

400m - Mannen

400m - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 27 Mats Becque
2 5 Lenn Van den Abeele
3 6 Liam Janssoone
Pos Nr Naam
1 2 Chloë Van Weyenberg
2 15 Febe Rottiers
3 18 Lene Claus

800m - Mannen

800m - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 57 Jesse Claus
2 51 Mattis Penne
3 53 Robbe Hofman
Pos Nr Naam
1 50 Catho Van Weyenberg
2 55 Ulrike Piekanowski

2,5Km - Mannen

2,5Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 1020 Ruben Dhondt
2 1046 Glenn Philips
3 1024 Wim Smets
Pos Nr Naam
1 1014 Lisa De Jonge
2 1031 Laurien Smets
3 1045 Annelies Van Geyte

5Km - Mannen

5Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 1387 Wouter Goossens
2 1368 Yannick Adriaens
3 1331 Kim Geerts
Pos Nr Naam
1 1322 Jolien De Schaepmeester
2 1347 Marlène Vandenbroeck
3 1389 Laure De Winter

10Km - Mannen

10Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 1647 Niels Slachmuylders
2 1674 Luc Van Asbroeck
3 1699 Bert Van de Velde
Pos Nr Naam
1 1642 Mieke Louwage
2 1639 linda coppens
3 1632 Karen Lemeire

Uitslagen

400m

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 2 Chloë Van Weyenberg Denderhoutem Vita V -35
2 27 Mats Becque Denderleeuw RC De Tovenaars M -35
3 5 Lenn Van den Abeele Moorsel LEBB M -35
4 15 Febe Rottiers Ophasselt ACG V -35
5 6 Liam Janssoone Welle M -35
6 12 Yaron Eyad Asse M -35
7 18 Lene Claus Bambrugge V.S V -35
8 8 Tristan De la torre Nieuwerkerken M -35
9 1 Casper Van Weyenberg Denderhoutem Vita M -35
10 13 Vinz Van Den Steen Erondegem M -35
11 22 Sam Neukermans Liedekerke V -35
12 7 Mano Steppe Liedekerke V -35
13 25 Fien Coessens Mere V -35
14 26 Ziva Becque Denderleeuw RC De Tovenaars V -35
15 23 Wout Penne Heldergem M -35
16 14 Lobke Rottiers Ophasselt ACG V -35
17 21 Korbe Lommers Iddergem M -35
18 19 Paulien Verstichel Mere V -35
19 24 Ella Coessens Mere V -35
20 4 Galle Thibau Outer M -35
21 20 Louis Eeckhout Aspelare M -35
22 17 Anastasia Meert Oombergen V -35
23 16 Olivia Meert Oombergen V -35
24 3 Eyad Pianet Asse M -35

800m

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 50 Catho Van Weyenberg Denderhoutem Vita V -35
2 57 Jesse Claus Bambrugge VS M -35
3 55 Ulrike Piekanowski Erpe-Mere VS V -35
4 51 Mattis Penne Heldergem VITA M -35
5 53 Robbe Hofman Iddergem Vita atom M -35
6 54 Emiel Lambrechts Haaltert VITA M -35
7 58 Laurens Lanckmans Liedekerke M -35

2,5Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 1020 Ruben Dhondt Geraardsbergen ACG M -35 00:08:40,10 03:20 18.00
2 1046 Glenn Philips Denderleeuw Spiridon Aalst M -35 00:08:51,40 03:24 17.61
3 1024 Wim Smets Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M 40-50 00:08:54,00 03:25 17.53
4 1035 Wouter Verstockt Burst ZA M -35 00:08:58,80 03:27 17.37
5 1034 Tibo Verstockt Burst ZA M -35 00:09:21,00 03:35 16.68
6 1036 Bert De Bodt Denderhoutem Maspoe M 35-40 00:09:23,60 03:36 16.61
7 1033 Andres De Bondt Massemen Massemen M -35 00:10:40,30 04:06 14.62
8 1039 Yoren Jacobs Haaltert M -35 00:10:53,10 04:11 14.33
9 1006 Dimitri Temmerman Aalst M 40-50 00:11:08,00 04:16 14.01
10 1017 Pieter De Coninck Meigem M -35 00:11:31,10 04:25 13.54
11 1014 Lisa De Jonge Welle V -35 00:11:42,50 04:30 13.32
12 1023 william van huffel BALEGEM atletiek zottegem M +50 00:11:51,20 04:33 13.16
13 1031 Laurien Smets Burst Funrunners Erpe-Mere V -35 00:11:53,50 04:34 13.12
14 1045 Annelies Van Geyte Dendermonde ACDL V -35 00:12:49,00 04:55 12.17
15 1010 Galle Christophe Outer Roadjoggers M 35-40 00:12:52,40 04:57 12.12
16 1044 Hilde Moens Dendermonde ACDL V +35 00:13:05,50 05:02 11.92
17 1037 Wim Heymans Denderhoutem Maspoe M 40-50 00:13:25,50 05:09 11.62
18 1048 Tara Philips Denderleeuw Spiridon Aalst V -35 00:13:34,10 05:13 11.50
19 1004 Cindy Van Nieuwenhove Geraardsbergen V +35 00:13:39,10 05:15 11.43
20 1029 Dieter Lommers Iddergem RC De Tovenaars M 35-40 00:13:42,10 05:16 11.39
21 1032 Sara De Jonge Welle V -35 00:14:21,60 05:31 10.86
22 1007 Eric Rottiers Erpe-Mere Geen M +50 00:14:51,90 05:43 10.49
23 1022 Sarah Timmermans Liedekerke V +35 00:14:58,60 05:45 10.42
24 1027 Vince Blondeel Impe M -35 00:15:04,50 05:47 10.35
25 1005 Dennis Janssoone Welle M -35 00:15:32,20 05:58 10.04
26 1008 Frank Sinia Melle Roadjoggers M 35-40 00:15:38,80 06:01 9.97
27 1003 Chloë Van Weyenberg Denderhoutem Vita V -35 00:15:40,90 06:01 9.95
28 1012 Jan Arijs Haaltert Vita M +50 00:15:46,10 06:03 9.89
29 1019 Rosie Dierickx Asse Roadjoggers V +35 00:15:51,60 06:06 9.84
30 1028 Iris Dumst Liedekerke V +35 00:15:55,70 06:07 9.79
31 1049 Dirk Lievens Geraardsbergen Markvallei M +50 00:15:56,70 06:07 9.78
32 1043 Gunther Van Handenhove Gijzegem M 40-50 00:16:12,40 06:14 9.63
33 1013 Kelly Vervaet Lede Roadjoggers V -35 00:17:47,70 06:50 8.77
34 1025 Maurits Baeyens Ternat M +50 00:18:08,70 06:58 8.60
35 1038 Daphné De Ridder Vilvoorde V -35 00:18:22,30 07:03 8.49
36 1018 Rita Slabbynck Erpe-Mere Roadjoggers V +35 00:19:04,00 07:20 8.18
37 1016 Marc Baudery Baasrode AC Denderland M +50 00:19:28,20 07:29 8.01
38 1015 Lisette Beelen Halle Beerselse vrije lopers V +35 00:19:45,40 07:35 7.90
39 1040 Sabine Ponnet / V +35 00:20:23,90 07:50 7.65
40 1002 Anita Beeckman Afligem ARS V +35 00:20:30,00 07:53 7.61
41 1026 Nelly Vitse Meerbeke V +35 00:23:14,40 08:56 6.71

5Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 1387 Wouter Goossens Bambrugge EA M -35 00:18:07,10 03:29 17.22
2 1368 Yannick Adriaens Kerksken M -35 00:19:01,20 03:39 16.40
3 1331 Kim Geerts Lede VS M -35 00:19:31,10 03:45 15.98
4 1388 Hendrik Van Der Elst Erpe SNA Welle M -35 00:19:52,70 03:49 15.70
5 1306 Bernardo De la torre Nieuwerkerken M 35-40 00:20:35,50 03:57 15.15
6 1398 Pauwel Joos Kleit M +50 00:20:52,00 04:00 14.95
7 1322 Jolien De Schaepmeester Schellebelle RCG V -35 00:20:55,00 04:01 14.92
8 1386 Loran Nagels Oostende M -35 00:21:00,40 04:02 14.85
9 1390 Dany Verstockt Burst ZA M 40-50 00:21:05,80 04:03 14.79
10 1378 Ruben Blondeel Impe M -35 00:21:56,10 04:13 14.22
11 1384 Bart Provost Bever Maspoe M 40-50 00:21:58,10 04:13 14.20
12 1379 Jan Henderickx Erpe Spiridon Aalst M +50 00:22:12,20 04:16 14.05
13 1365 Sven D'haeseleer Mere VS M -35 00:22:20,90 04:17 13.96
14 1396 Alain De Ridder Vilvoorde M +50 00:22:39,40 04:21 13.77
15 1325 Karel Van Herreweghe HERZELE (9550) M 40-50 00:23:04,40 04:26 13.52
16 1352 Patrick Pianet Asse LEBB M 40-50 00:23:13,10 04:27 13.44
17 1347 Marlène Vandenbroeck Welle KaaG V +35 00:23:37,50 04:32 13.21
18 1404 Laurens Van Den Broecke Erpe-Mere M -35 00:24:08,90 04:38 12.92
19 1389 Laure De Winter Denderhoutem Eendracht Aalst V -35 00:24:15,80 04:39 12.86
20 1330 Kevin Moyaert Hofstade (O.-Vl.) M -35 00:24:19,60 04:40 12.83
21 1385 Arne Matthijs Sint-Lievens-Houtem M -35 00:24:39,70 04:44 12.65
22 1356 Riete Buysse Borsbeke Vlierzele sportief V -35 00:24:44,50 04:45 12.61
23 1402 Gunter Martens Herzele JC Herzele M +50 00:24:48,30 04:46 12.58
24 1409 Gerlinde Hollevoet Aalst Maspoe Running Team V -35 00:25:06,20 04:49 12.43
25 1336 Laurence Faignaert Mere VS V +35 00:25:20,10 04:52 12.31
26 1350 Patricia Lossie Haaltert Vita V +35 00:25:22,50 04:52 12.30
27 1305 Bart De Backer AALST M 40-50 00:25:28,50 04:53 12.25
28 1371 Sofie Nissens Geraardsbergen ACG V +35 00:25:29,00 04:54 12.24
29 1307 Brenda Van Den Eeckhout Mere VS V +35 00:25:54,80 04:59 12.04
30 1364 Steven Neckebroeck Meerbeke Maspoe Running Team M 40-50 00:25:58,10 04:59 12.01
31 1321 Jasper De Wilde Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M -35 00:26:33,00 05:06 11.75
32 1343 Lutgard De Clercq Oosterzele Vlierzele Sportief V -35 00:26:45,80 05:08 11.66
33 1383 Bernadette Vekeman Zottegem Z.A V +35 00:26:59,80 05:11 11.56
34 1391 Danny D'Hauwers Heldergem Heldergemse Joggers M +50 00:27:02,30 05:11 11.54
35 1335 Kristof Van den Berghe Hofstade (O.-Vl.) M 40-50 00:27:17,90 05:14 11.43
36 1308 Catho Van Weyenberg Denderhoutem Vita V -35 00:27:32,40 05:17 11.33
37 1410 Koen Goemen Lede M -35 00:27:34,60 05:18 11.31
38 1414 Arthur Lievens Geraardsbergen Markvallei M -35 00:27:35,00 05:18 11.31
39 1349 Michel De Samblanx Erondegem Funrunners Erpe-Mere M +50 00:27:39,00 05:19 11.28
40 1344 Marc De Bruyne Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M +50 00:27:43,10 05:19 11.26
41 1366 Thomas Vermeire Deinze As rieme M -35 00:27:47,80 05:20 11.22
42 1317 Frank T’Jampens Aalst Alva M +50 00:27:49,90 05:21 11.21
43 1355 Pïeter - Jan Truyers Bambrugge Funrunners Erpe-Mere M -35 00:28:04,10 05:23 11.12
44 1377 Ann Van Den Steen Lede V +35 00:28:10,60 05:25 11.07
45 1400 Andy Van Impe Erpe-Mere Bike and Run Burst M 40-50 00:28:27,50 05:28 10.96
46 1351 Patrick ceuppens halle Beerselse vrije lopers M +50 00:28:31,00 05:29 10.94
47 1382 Hanne Vande Casseye Erpe-Mere VS V -35 00:28:32,00 05:29 10.93
48 1314 Dany Van Cauter Dilbeek M +50 00:28:36,40 05:30 10.91
49 1354 Philippe Meert denderleeuw /// M +50 00:29:01,30 05:34 10.75
50 1342 Ludwig Van Geyte Zele AC Denderland M +50 00:29:11,30 05:36 10.69
51 1315 Elien De Durpel Bambrugge V -35 00:29:21,80 05:38 10.63
52 1372 Pieter Meert Oombergen M -35 00:29:41,90 05:42 10.51
53 1327 Karine Meuleman Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:29:44,90 05:43 10.49
54 1408 Catrien Chiau Aaigem V +35 00:29:49,70 05:44 10.46
55 1301 An Van Hemelrijk Affligem ARS V +35 00:29:52,40 05:44 10.44
56 1381 Jean-Paul Stevens Ressegem JC Herzele M +50 00:30:08,70 05:47 10.35
57 1300 Lynn Vidts Erondegem Funrunners Erpe-Mere V -35 00:30:31,20 05:52 10.22
58 1369 Natacha Pruyt Hillegem Funrunners Erpe-Mere V +35 00:30:31,40 05:52 10.22
59 1416 Pieter-Jan Van De Winkel Aalst AC Denderland M -35 00:30:35,70 05:53 10.20
60 1333 Kristien De Sutter Denderhoutem Roadjoggers Haaltert V +35 00:30:39,40 05:53 10.18
61 1403 Jozef Goubert Dendermonde ACDL M +50 00:30:47,80 05:55 10.13
62 1394 Tanja Van Wesemael Burst JC Herzele V +35 00:30:49,90 05:55 10.12
63 1345 Marc Van der borght Affligem ARS M +50 00:31:27,80 06:03 9.92
64 1353 patrick standaert Erpe eronders M +50 00:31:35,30 06:04 9.88
65 1367 Toon De Windt Erondegem Stratenlooperondegem M +50 00:31:47,70 06:06 9.81
66 1360 Sandra Timmermans Liedekerke V +35 00:31:54,40 06:08 9.78
67 1311 chris truyers roosdaal acp M +50 00:32:00,50 06:09 9.75
68 1401 Hugo Vermeiren Dilbeek M +50 00:32:08,60 06:10 9.71
69 1413 Marc Lefevre Dendermonde AC Denderland M +50 00:32:17,80 06:12 9.66
70 1340 Luc Billiet Lede Eronders M +50 00:32:25,90 06:14 9.62
71 1334 Kristien Van Den Rijse Vlekkem Funrunners Erpe-Mere V +35 00:32:29,30 06:14 9.60
72 1392 Katrien Ermens V +35 00:32:38,50 06:16 9.56
73 1332 Koen De Naeyer Ninove M 35-40 00:32:45,90 06:18 9.52
74 1320 Isabel Linares Sueca, Valencia Club Atletisme Sueca V -35 00:33:26,00 06:25 9.33
75 1375 Karine Van Snick Aalst Maspoe V +35 00:33:32,80 06:27 9.30
76 1395 Wim Volckaert Oosterzele JCO M 40-50 00:34:07,70 06:33 9.14
77 1399 Anneleen Vander Maelen Erpe Funrunners Erpe-Mere V +35 00:34:14,20 06:35 9.11
78 1358 Sabrina Roggeman Hillegem Funrunners Erpe-Mere V +35 00:34:14,20 06:35 9.11
79 1370 Veerle Goossens Erpe-Mere V +35 00:35:18,70 06:47 8.84
80 1415 Luc Coppens Bambrugge M 40-50 00:35:20,90 06:47 8.83
81 1309 Chloë Van de Velde Liedekerke V -35 00:35:51,10 06:53 8.70
82 1361 Sarah Claeys Liedekerke The Smart- Sport Club V -35 00:35:51,60 06:53 8.70
83 1374 A..... Rizzo Aalst M 40-50 00:35:51,70 06:53 8.70
84 1319 Hilde ottoy Schoonaarde V +35 00:36:07,70 06:56 8.64
85 1412 Hanne Boydens Bambrugge V -35 00:36:29,60 07:01 8.55
86 1339 Leen Putseys Haaltert Roadjoggers V +35 00:36:43,10 07:03 8.50
87 1318 Frieda Laroy Meerbeke VITA V +35 00:36:43,70 07:03 8.49
88 1393 Marleen Kiekens Zonnegem Vlierzele Sportief V +35 00:38:08,00 07:20 8.18
89 1304 Antoine Mathys De Pinte JC De Pinte M +50 00:38:39,40 07:26 8.07
90 1362 Senne Verdonck Oosterzele M -35 00:39:40,60 07:37 7.86
91 1411 Lode Boydens Bambrugge M -35 00:39:50,70 07:39 7.83
92 1302 annemie leurs roosdaal acp V +35 00:39:52,90 07:40 7.82
93 1405 Patrick Van Hauwe Erpe M +50 00:41:02,40 07:53 7.60
94 1407 Leen Vandermeeren Massemen VS V +35 00:43:53,10 08:26 7.11
95 1406 Helga De Corte Erpe VS V +35 00:43:54,80 08:26 7.10
96 1316 Emma Verdonck Oosterzele V -35
97 1363 shana Verhaegen Merelbeke V -35

10Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 1647 Niels Slachmuylders Buggenhout LEBB M -35 00:36:42,80 03:31 17.00
2 1674 Luc Van Asbroeck Welle Solidpharma/VITA M +50 00:36:48,90 03:32 16.95
3 1699 Bert Van de Velde Bassevelde M 35-40 00:38:30,50 03:42 16.20
4 1673 Koen Van Herzele Haaltert Maspoe Running Team M -35 00:38:41,20 03:43 16.13
5 1693 Dries Willems Aalst V.S M -35 00:41:17,10 03:58 15.11
6 1634 Kerim Farjallah Serskamp Bike&Run Burst M 40-50 00:41:20,40 03:58 15.09
7 1619 Guy Matthijs Sint-Lievens-Houtem vlierzele sportief M +50 00:41:27,40 03:59 15.05
8 1655 Sergi Baixauli Sueca, Valencia Club Atletisme Sueca M 35-40 00:41:41,80 04:00 14.97
9 1696 Eddy De Backer Liedekerke Boslopers M 40-50 00:41:49,50 04:01 14.92
10 1618 Franky Tielemans Denderwindeke Geen M 40-50 00:41:54,40 04:01 14.89
11 1605 Bram Van Wesemael Aalst Maspoe Running Team M -35 00:42:19,40 04:04 14.74
12 1695 Luc Saeys Nieuwerkerken TTL M 40-50 00:44:19,20 04:15 14.08
13 1614 david neukermans Dilbeek The Smart Sport Club M 35-40 00:44:42,60 04:17 13.96
14 1676 Kevin De Poorter Serskamp Amigo Runners M 35-40 00:44:43,10 04:17 13.95
15 1633 Ken Hunninck Haaltert Maspoe Running Team M -35 00:44:53,20 04:18 13.90
16 1611 Daan De Ryck Mere Funrunners Erpe-Mere M 40-50 00:44:54,40 04:19 13.90
17 1665 Wim Mattens Denderleeuw Funrunners Erpe-Mere M 35-40 00:44:55,40 04:19 13.89
18 1625 Johan Smet Asse AC LEBBEKE M +50 00:45:13,00 04:20 13.80
19 1617 Filip Ooghe Erpe M +50 00:45:21,30 04:21 13.76
20 1670 Dieter Van De Pontseele Schendelbeke M -35 00:45:23,60 04:21 13.75
21 1671 Geert Blommaert Aalst Speedy Onions Aalst M +50 00:45:25,40 04:22 13.74
22 1682 Jaron Sertin Mere VS M -35 00:45:58,20 04:25 13.57
23 1692 Bjorn De Pril Welle M 40-50 00:46:14,70 04:26 13.49
24 1622 Iwein Pereboom Aalst Maspoe Running Team M 35-40 00:46:18,20 04:27 13.48
25 1626 jonas de coninck deinze M -35 00:46:26,40 04:27 13.44
26 1609 Chris De Smet Impe (Lede) Retrorunner M 40-50 00:46:44,50 04:29 13.35
27 1677 Geert De Maesschalck Affligem Maspoe M +50 00:46:52,70 04:30 13.31
28 1668 Lieven De Vuyst Papegem M 40-50 00:47:27,40 04:33 13.15
29 1642 Mieke Louwage Liedekerke LJT V +35 00:47:48,10 04:35 13.05
30 1610 Christophe Martens Liedekerke Maspoe M 40-50 00:47:48,80 04:35 13.05
31 1667 Yannick Rousseau Mere M -35 00:48:53,40 04:42 12.76
32 1621 Ives De Mil Lebbeke M 40-50 00:49:05,60 04:43 12.71
33 1709 Thierry Masala Mere Funrunners Erpe-Mere M 40-50 00:49:31,50 04:45 12.60
34 1637 Kristof Gerard HERNE Maspoe Running Team M -35 00:49:39,50 04:46 12.57
35 1657 Tom Spaenhoven KERKSKEN Speedy Onions M 40-50 00:49:43,80 04:46 12.55
36 1675 Piet Vanden Abeele Erpe-Mere M +50 00:49:48,50 04:47 12.53
37 1639 linda coppens moorsel Spiridon Aalst V +35 00:49:57,90 04:48 12.49
38 1648 René Arijs Asse M +50 00:50:23,90 04:50 12.38
39 1701 Philip Van Buggenhout Herzele M 40-50 00:50:59,00 04:54 12.24
40 1684 Dirk Van Cauter Heldergem Heldergemse Joggers M 40-50 00:51:14,40 04:55 12.18
41 1713 Thomas Lammens M 00:51:23,10 04:56 12.14
42 1607 Bruno Blommaert Mere Dassom M -35 00:51:28,40 04:56 12.12
43 1646 Nico Van Weyenberg Denderhoutem M 40-50 00:51:32,20 04:57 12.11
44 1616 Davy De Schrijver Iddergem KWB Wambeek M -35 00:51:52,40 04:59 12.03
45 1688 Mike Van Dennoost Gent Z.A M 40-50 00:51:55,10 04:59 12.02
46 1632 Karen Lemeire Mere V +35 00:52:06,40 05:00 11.98
47 1640 Luc Rogiers Lede Eronders M +50 00:52:17,40 05:01 11.93
48 1685 Evert De Pus Erpe-Mere Spiridon M 40-50 00:52:33,50 05:03 11.87
49 1604 Bjorn Boon Mere M 40-50 00:52:37,20 05:03 11.86
50 1612 Danny Govaert Zonnegem Funrunners Erpe-Mere M +50 00:52:44,60 05:04 11.83
51 1638 leen Eylenbosch lede V -35 00:52:47,50 05:04 11.82
52 1651 Sabine Schollaert Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:52:56,80 05:05 11.79
53 1672 Marnix De Bruycker Landskouter VS M +50 00:53:23,20 05:08 11.69
54 1687 Yves De Gelder Erpe Spiridon Aalst M +50 00:53:34,60 05:09 11.65
55 1627 Jonas Van Hecke Bambrugge M -35 00:53:47,10 05:10 11.60
56 1710 Kobe Boydens Bambrugge M -35 00:54:54,30 05:16 11.37
57 1656 Sofie Vandenberghe Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:54:55,70 05:16 11.36
58 1661 Wim Adriaenssens Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M 40-50 00:54:55,80 05:16 11.36
59 1704 Bart De Meester Lede M 40-50 00:55:10,70 05:18 11.31
60 1659 Tomas De Wilde Bambrugge Funrunners Erpe-Mere M 40-50 00:55:32,20 05:20 11.24
61 1694 Steven Van De Velde Kerksken M 35-40 00:55:33,00 05:20 11.23
62 1691 Sofie Raes Welle V +35 00:55:45,70 05:21 11.19
63 1603 Bart Beerens Roosdaal Vita Ninove M 40-50 00:55:46,60 05:21 11.19
64 1707 Patrick Vermeersch Denderleeuw RC De Tovenaars M +50 00:56:48,50 05:27 10.98
65 1649 Robert De Ville Meerbeke VITA M +50 00:56:53,60 05:28 10.97
66 1624 johan De Coninck Meigem M +50 00:56:54,40 05:28 10.97
67 1663 Wim Eeckhoudt Denderleeuw Zvl ddl M +50 00:57:46,20 05:33 10.80
68 1700 Michael De Backer Bambrugge M 40-50 00:58:21,70 05:36 10.69
69 1689 Peter Van Herpe Bambrugge M 35-40 00:58:23,10 05:36 10.69
70 1669 Peter Verstichel Mere M 40-50 00:59:01,20 05:40 10.57
71 1686 An Van Maldergem Mere V +35 00:59:12,80 05:41 10.54
72 1681 Philippe De Waele Wetteren V.S M +50 00:59:23,80 05:42 10.51
73 1702 Sara Regibo Roosbeek IVS Rockets V +35 00:59:33,40 05:43 10.48
74 1706 Katrien Van Cauwenberge Erpe Funrunners Erpe-Mere V +35 00:59:34,50 05:43 10.47
75 1703 Wim De Meester Roosbeek IVS Rockets M 40-50 00:59:37,80 05:44 10.46
76 1660 Viviane Van melkebeke Bambrugge V +35 00:59:52,20 05:45 10.42
77 1602 Ann Van Den Haute Ninove Vita V +35 00:59:57,40 05:45 10.41
78 1645 Nico Tavernier Burst M -35 01:00:19,80 05:48 10.34
79 1600 Marcel De Canck Bottelare Runners Evergem M +50 01:00:22,80 05:48 10.33
80 1678 Anja De Mey Wetteren Vlierzele Sportief V +35 01:00:25,30 05:48 10.33
81 1630 Jos Van de Gucht Haaltert Roadjoggers Haaltert M +50 01:00:33,30 05:49 10.30
82 1679 Luc Sertin Mere V.S M +50 01:01:02,60 05:52 10.22
83 1680 Elisabeth De Meulenaere Massemen V.S M 40-50 01:01:03,50 05:52 10.22
84 1697 Eline De Brul Hillegem Joggingclub Herzele V -35 01:01:15,20 05:53 10.19
85 1631 Jurgen Mersch Erpe-mere M 40-50 01:01:37,90 05:55 10.12
86 1708 Joeri Becque Denderleeuw RC De Tovenaars M 40-50 01:01:50,30 05:56 10.09
87 1636 Kris Blommaert Mere Dassom M 40-50 01:02:12,30 05:58 10.03
88 1711 Sara De Cock Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere V -35 01:02:17,20 05:59 10.02
89 1643 Nadia Roeland Zwalm Jc Zwalm V +35 01:05:28,20 06:17 9.53
90 1644 Nathalie Lauwyck Horebeke Jc Zwalm V +35 01:05:28,20 06:17 9.53
91 1652 Sandra Eeckhoudt Welle Vita V +35 01:07:25,20 06:28 9.26
92 1698 Lieve De Witte Dendermonde AC Denderland V +35 01:08:11,00 06:33 9.15
93 1653 saskia de troyer brakel jc brakel V +35 01:11:37,10 06:53 8.71
94 1683 Ann Van Bockstael Schorisse V +35 01:11:38,10 06:53 8.71
95 1650 Sabine Janssens Erpe-mere V +35 01:14:58,40 07:12 8.32
96 1690 Kenny Van Nuffel Bambrugge V +35 01:15:01,30 07:12 8.32
97 1712 Joke Gijzelinck Erpe V -35 01:15:41,60 07:16 8.24
98 1601 andré Siroyt Welle DDTT M +50
99 1606 Brian Walgraef Opwijk M 35-40
100 1620 Ilse De Putter Oosterzele V +35
101 1705 Wendy Walraet Mere Funrunners Erpe-Mere V -35