7de Steenbergjogging 2013, Erpe-Mere

Info

DatumVrijdag 9 Aug 2013
Websitewww.funrunners.be/article.php?ref=steenbergjogging_2013
Te verdienen punten1 (enkel geldig voor funrunners)
TypeClubjogging
Afstanden500m (kids)
1100m (kids)
3,3Km
7,7Km
12,1Km
OpmerkingenOnjuistheden in de tijden of inschrijvingen kan je altijd melden via webmaster@funrunners.be Met dank aan Sporta voor de elektronische-chip-registratie.

Podia

500m (kids) - Mannen

500m (kids) - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 1420 Mauro Gordts
2 1406 Servaas Van Gansbeke
3 1431 Jordy Broeckaert
Pos Nr Naam
1 1415 Goedele Desmedt
2 1404 Janne Van Gansbeke
3 1422 Jintse Ponnet

1100m (kids) - Mannen

1100m (kids) - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 1512 Lars Van Gansbeke
2 1508 Sem Schockaert
3 1516 Per Gordts
Pos Nr Naam
1 1500 Ellis Tieter
2 1507 Maïté De Raeve
3 1504 Sophie Tierolf

3,3Km - Mannen

3,3Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 465 Jill De Brouwer
2 477 Dieter Roelandt
3 484 Wim Blaton
Pos Nr Naam
1 447 Lieselot De Veylder
2 462 Charlotte De Pus
3 443 Hilde Moens

7,7Km - Mannen

7,7Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 742 Patrick Van Petegem
2 612 Kevin Cnudde
3 701 Ronny Schoolmeesters
Pos Nr Naam
1 658 Jana Goddeeris
2 710 Katrien Buysse
3 641 Carla Godeau

12,1Km - Mannen

12,1Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 833 Geert Goddeeris
2 807 Jeroen Aelterman
3 800 Wim Smets
Pos Nr Naam
1 860 Christie Elaut
2 907 Marina Steppe
3 824 Karen Lemeire

Uitslagen

500m (kids)

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 1420 Mauro Gordts M -35
2 1406 Servaas Van Gansbeke Z.A. M -35
3 1431 Jordy Broeckaert M -35
4 1415 Goedele Desmedt V -35
5 1404 Janne Van Gansbeke V -35
6 1422 Jintse Ponnet Herzele V -35
7 1421 Milan Lefevre M -35
8 1426 Nathan Thewys Liekerk Jogging M -35
9 1432 Quinten Van Petegem M -35
10 1401 Anke Van Mol AC.Denderland V -35
11 1419 Femke Van Der Meirsch Alva V -35
12 1408 Yoram Vermaeren M -35
13 1418 Joke Van der Meirsch Moorsel Alva V -35
14 1429 Pepijn De Wael M -35
15 1411 Ansfried De Smet Bergbokken Aaigem M -35
16 1427 Kyara Thewys Liekerk Jogging V -35
17 1410 Tibo Coppens M -35
18 1407 Liam Vermaeren M -35
19 1416 Emma Wijndaele Alva V -35
20 1425 Felix De Clercq Erpe-Mere M -35
21 1403 Lien Buydens Iddergem V -35
22 1430 Ruben De Wael M -35
23 1400 Esther Redant V -35
24 1412 Eveline Cornelis V -35
25 1413 Kato Van Den Steen V -35
26 1417 Kato Wijndaele V -35
27 1424 Louis Lison Funrunners M -35
28 1414 Thijs Van Den Steen M -35
29 1409 Nora Moens V -35
30 1428 Cara Van de Velde Scheldewindeke ZA V -35
31 1423 Virginie Geerts V -35
32 1402 Berre Redant M -35

1100m (kids)

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 1512 Lars Van Gansbeke Z.A. M -35
2 1508 Sem Schockaert Wetteren Rc.Gent M -35
3 1516 Per Gordts M -35
4 1500 Ellis Tieter V -35
5 1509 Alex Dhondt M -35
6 1517 Jelte D'hondt ACDL M -35
7 1507 Maïté De Raeve Wetteren R.C. Gent V -35
8 1504 Sophie Tierolf Vlierzele Sportief V -35
9 1501 Sander Smets Erpe-Mere Funrunners M -35
10 1502 Stijn Smets Erpe-Mere Funrunners M -35
11 1505 Pim Tierolf Vlierzele Sportief M -35
12 1513 Baptiste De Clercq M -35
13 1503 Jorben De Wolf Funrunners M -35
14 1514 Matisse De Clercq M -35
15 1519 Lola De Clercq Mere V -35
16 1518 Victor Lison Funrunners M -35
17 1510 Monya Berghmans V -35
18 1511 Daan Buydens M -35
19 1506 Elien Andries Funrunners V -35

3,3Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 465 Jill De Brouwer Erpe-Mere ALVA M -35 00:10:03,50 03:02 19.69
2 477 Dieter Roelandt Lede AC Hamme M -35 00:10:39,10 03:13 18.59
3 484 Wim Blaton Geraardsbergen Terheyde M -35 00:11:12,20 03:23 17.67
4 446 Erik Desmet Dilbeek DAC - Leeuwerik M -35 00:11:29,70 03:29 17.22
5 420 Brecht Verbraekel Erpe Vlierzele Sportief M -35 00:11:43,80 03:33 16.88
6 416 Nelis Goeminne JC Kruishoutem M -35 00:11:49,10 03:34 16.75
7 461 Thijs Hertsens Lede M -35 00:11:52,40 03:35 16.68
8 466 Tom Van huffel Balegem ZA M -35 00:12:07,00 03:40 16.34
9 428 Johan Coppens Kerksken Roadjoggers M 35-40 00:12:13,70 03:42 16.19
10 485 Filip Vermeiren Erpe-Mere M 40-50 00:12:15,70 03:42 16.15
11 414 Bart Van Havermaet Grembergen M -35 00:12:24,70 03:45 15.95
12 401 Cedric De Clercq Zottegem ZA M -35 00:12:27,20 03:46 15.90
13 463 Peter De Vuyst Baaigem Energy2run M -35 00:12:34,70 03:48 15.74
14 430 Michiel Haegeman Ressegem Ressegem M -35 00:12:35,00 03:48 15.74
15 432 Pieter Haegeman Herzele M -35 00:12:35,20 03:48 15.73
16 454 Jurgen Verlinden Zottegem Za M 35-40 00:12:44,30 03:51 15.54
17 464 Sven Audenaert Erpe-Mere M -35 00:12:50,70 03:53 15.41
18 448 Aaron Van Gehuchten Dendermonde AC Denderland M -35 00:12:52,70 03:54 15.37
19 447 Lieselot De Veylder Aalst EA V -35 00:13:05,50 03:58 15.12
20 433 Michiel Goossens Erpe M -35 00:13:28,10 04:04 14.70
21 440 Laurens Van Den Broecke Vlekkem M -35 00:13:34,50 04:06 14.59
22 413 Lars Van Gansbeke Zottegem ZA M -35 00:13:40,10 04:08 14.49
23 462 Charlotte De Pus Erondegem Eendracht Aalst V -35 00:13:40,40 04:08 14.48
24 482 Jozef Roelandt Zottegem Jogging Erwetegem M +50 00:13:42,40 04:09 14.45
25 451 Wout De Ryck Borsbeke M -35 00:14:14,50 04:18 13.90
26 443 Hilde Moens Dendermonde ACDL V +35 00:14:16,40 04:19 13.87
27 495 Brent Callaert Erpe M -35 00:14:29,10 04:23 13.67
28 442 Jorben Dooms Dilbeek DAC M -35 00:14:30,20 04:23 13.65
29 436 Riete Buysse Borsbeke Vlierzele Sportief V -35 00:14:34,70 04:25 13.58
30 427 Volkwin De Smedt Aaigem M -35 00:14:44,70 04:28 13.43
31 479 Robin Meert Erpe-Mere M -35 00:14:45,70 04:28 13.41
32 457 Lisa Van Huffel Brakel ZA V -35 00:15:00,40 04:32 13.19
33 492 Julie Callaert Erpe-Mere Vlierzele Sportief V -35 00:15:11,70 04:36 13.03
34 473 Paul Polfliet Denderleeuw M +50 00:15:12,80 04:36 13.01
35 453 Bernadette Vekeman Zottegem ZA V +35 00:15:21,70 04:39 12.89
36 460 Michel De Samblanx Erondegem M +50 00:15:40,40 04:44 12.63
37 400 Johan De Clercq Herzele M 40-50 00:15:43,60 04:45 12.59
38 405 Yenthe Redant SNA Welle M -35 00:15:57,90 04:50 12.40
39 424 Jeanine Schouppe Borsbeke SNA Welle en Vlierzele Sportief V +35 00:16:01,10 04:51 12.36
40 441 Yoshi Junius Aalst EA M -35 00:16:04,40 04:52 12.32
41 411 Eric Rottiers Bambrugge M +50 00:16:17,50 04:56 12.15
42 429 Reinhilde De Smedt Aaigem V -35 00:16:21,70 04:57 12.10
43 494 Wouter Goossens Erpe-mere M -35 00:16:25,20 04:58 12.06
44 431 Hartwig De Smedt Aaigem Bergbokken Aaigem M -35 00:16:27,90 04:59 12.03
45 434 Wim Dhaese Erondegem M +50 00:16:29,30 04:59 12.01
46 403 Katrien Schollaert Erpe Vlierzele Sportief V +35 00:16:30,10 05:00 12.00
47 475 Brecht Vanden Houwe Aalst Alva M -35 00:16:48,00 05:05 11.79
48 489 Sam Callebaut Geraardsbergen M -35 00:16:51,40 05:06 11.75
49 415 Pascal Verbraekel Erpe Vlierzele Sportief M 40-50 00:16:59,00 05:08 11.66
50 490 Stijn Van Langenhove M -35 00:17:04,10 05:10 11.60
51 459 Wim Marcel Annaert Wichelen ACES Wichelen M +50 00:17:10,50 05:12 11.53
52 435 Bram Vanden Abeele Aaigem M -35 00:17:32,80 05:19 11.28
53 493 Lieven Goossens Erpe-mere M +50 00:17:58,30 05:26 11.02
54 469 Raf Van Der Cleyen Zottegem Erwetegem M +50 00:18:03,30 05:28 10.97
55 471 Jenny Van Steenberge Borsbeke Joggingclub Herzele V +35 00:18:05,40 05:28 10.95
56 456 Koen Bogaert Borsbeke Vlierzele Sportief M 40-50 00:18:09,20 05:30 10.91
57 452 Jasmine De Groot Ottergem Funrunners V -35 00:18:17,30 05:32 10.83
58 449 Noël Waeremoes Zottegem JC Erwetegem M +50 00:18:21,80 05:33 10.78
59 426 Peter Hoffelinck Haaltert SNA Welle M 40-50 00:18:25,30 05:34 10.75
60 402 Laurien Smets Funrunners V -35 00:18:29,50 05:36 10.71
61 487 Jeroen Roels Mere M -35 00:18:30,50 05:36 10.70
62 468 Dorothee Dalino Hillegem Joggingclub Herzele V +35 00:18:32,20 05:37 10.68
63 467 Andy Appelmans Herzele M -35 00:18:33,90 05:37 10.67
64 500 Amber De Meerleer Burst V -35 00:18:36,50 05:38 10.64
65 410 Rudi De Neve Dendermonde Dendermonde M +50 00:18:44,30 05:40 10.57
66 412 Sabine Deveen Moorsel AC Denderland V +35 00:18:46,30 05:41 10.55
67 423 Nele Coolens Heldergem V -35 00:18:48,30 05:41 10.53
68 422 Silke Van Der Eecken Lede V -35 00:18:48,50 05:41 10.53
69 458 Erwin Eloot Vlierzele Vlierzele Sportief M +50 00:18:54,90 05:43 10.47
70 470 Gisele Denijs Herzele Joggingclub Herzele V +35 00:19:01,80 05:46 10.40
71 455 Michel Goossens Borsbeke M +50 00:19:44,60 05:58 10.03
72 407 Rita Slabbynck Erondegem VITA V +35 00:20:05,40 06:05 9.86
73 496 Elke De Villaer Merelbeke Scheldevallei Melsen V -35 00:20:42,80 06:16 9.56
74 491 Sophie Burms Erpe-Mere VS V -35 00:20:43,60 06:16 9.55
75 437 Andy Verlinden Zottegem JC Erwetegem M 40-50 00:20:50,10 06:18 9.50
76 481 NANCY VLEURINCK DENDERMONDE AC Denderland V +35 00:20:50,90 06:19 9.50
77 480 PETER VAN DEN STEEN DENDERMONDE AC Denderland M 40-50 00:20:52,10 06:19 9.49
78 478 Marleen Kiekens Zonnegem Vlierzele Sportief V +35 00:20:56,20 06:20 9.46
79 472 Helga De Corte Erpe Vlierzele Sportief V +35 00:20:58,10 06:21 9.44
80 488 Jana Goeminne Schoonaarde V -35 00:21:04,90 06:23 9.39
81 404 Jakob Schets Erpe-Mere M -35 00:21:15,40 06:26 9.31
82 483 William De Windt Erondegem Erpe-Mere M +50 00:21:18,70 06:27 9.29
83 486 Sara Borms Mere V -35 00:21:26,40 06:29 9.24
84 409 Dorine Colijn Vlierzele Sportief V +35 00:22:30,70 06:49 8.80
85 497 Kathleen Herremans Aalst V -35 00:24:13,30 07:20 8.17
86 439 Nikita Van Breusegem Herzele Jogging Erwetegem V -35 00:24:25,00 07:23 8.11
87 438 Milana Van Breusegem Herzele Jogging Erwetegem V -35 00:24:26,30 07:24 8.10
88 425 Victor De Geyter Zottegem ZA M +50 00:29:30,10 08:56 6.71
89 419 Anna De Bolle Sint-Lievens-Houtem Roadjoggers V +35 00:29:31,50 08:56 6.71
90 406 Lutgard De Bruycker V +35 00:29:32,60 08:57 6.70
91 418 Marina Beerens Sint-Lievens-Houtem V +35 00:29:45,80 09:01 6.65
92 417 Willy Beerens Sint-Lievens-Houtem Roadjoggers M +50 00:29:49,70 09:02 6.64
93 502 Sander Van Vaerenbergh Lede M -35 00:51:11,20 15:30 3.87
94 476 Miriam Annaert Lede Vlierzele Sportief V +35

7,7Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 742 Patrick Van Petegem Herzele ZA M 35-40 00:25:33,00 03:19 18.08
2 612 Kevin Cnudde Oostakker M -35 00:25:41,00 03:20 17.99
3 701 Ronny Schoolmeesters Wezeren M 40-50 00:25:52,00 03:21 17.86
4 718 Cederik Van De Keere Burst M -35 00:27:06,10 03:31 17.05
5 716 Jo Van Den Brulle HERZELE M -35 00:27:15,40 03:32 16.95
6 604 Dimitri Taminau ACDL M -35 00:27:39,80 03:35 16.70
7 659 Geert De Keyser Assa Ronse M 40-50 00:27:49,70 03:36 16.60
8 738 Ruben Haegens Mere M -35 00:27:54,10 03:37 16.56
9 696 Stefaan Borloo Zottegem ZA M 40-50 00:28:25,70 03:41 16.25
10 662 Christoph Van Der Stockt Geraardsbergen ACG M 40-50 00:28:27,10 03:41 16.24
11 609 Peter De Vuyst Zwalm ZA M 40-50 00:28:28,70 03:41 16.22
12 685 Hendrick Van der Elst Erpe SNA Welle M -35 00:29:16,90 03:48 15.78
13 708 William Van Hufffel Scheldewindeke Z.A. M +50 00:30:13,50 03:55 15.29
14 642 Wim Coppens Aalst M 35-40 00:30:29,30 03:57 15.15
15 663 Gunter De Coker herzele Zottegem Atletiek M 40-50 00:30:37,80 03:58 15.08
16 658 Jana Goddeeris Oosterzele KAA Gent V -35 00:30:45,10 03:59 15.02
17 678 Kenneth Kieckens Welle Spiridon M -35 00:30:49,80 04:00 14.99
18 628 Gaston De Ridder Moorsel M +50 00:30:55,60 04:00 14.94
19 699 Peter Kubonek 60200 BRNO - CZ M -35 00:31:04,70 04:02 14.87
20 692 Wieter Annaert Wichelen ACES Wichelen M -35 00:31:15,30 04:03 14.78
21 666 Dennis De Troyer Ressegem Vlierzele Sportief M -35 00:31:16,30 04:03 14.77
22 625 Peter Roman Brakel Zottegem Atletiek M 40-50 00:31:21,40 04:04 14.73
23 620 Thierry Duquet Aalst Spiridon Aalst M 40-50 00:31:43,90 04:07 14.56
24 602 Tom Rubbrecht Oordegem Vlierzele Sportief M -35 00:31:45,40 04:07 14.55
25 724 Marc Huylebroeck Erpe-Mere Spiridon Aalst M +50 00:31:56,70 04:08 14.46
26 630 Pieter Vermassen Moorsel M -35 00:32:05,30 04:10 14.40
27 608 Hendrik Vandenecker Erembodegem Faluintjes M +50 00:32:05,40 04:10 14.40
28 695 Jan Van Den Eeckhout Wanzele Vlierzele Sportief M 40-50 00:32:14,40 04:11 14.33
29 710 Katrien Buysse Aalst Spiridon V +35 00:32:21,60 04:12 14.28
30 669 Stef De Leye Geraardsbergen ACG M +50 00:32:40,70 04:14 14.14
31 694 Bram Van Den Eeckhout Wanzele M -35 00:32:44,30 04:15 14.11
32 641 Carla Godeau Aalst Spiridon V +35 00:32:55,30 04:16 14.03
33 677 Hannes Bollaert Lede VS 2 M -35 00:33:39,30 04:22 13.73
34 615 Jo Huys JC Kruishoutem M 40-50 00:33:42,70 04:22 13.70
35 689 Filip Sabbe Nevele Vlierzele Sportief M 40-50 00:34:05,50 04:25 13.55
36 702 Jens Liedts Zottegem ZA M -35 00:34:14,00 04:26 13.50
37 740 Renaat Van Gutte Mere M -35 00:34:26,30 04:28 13.42
38 629 Yves De Gelder Erpe Spiridon Aalst M 40-50 00:34:29,00 04:28 13.40
39 603 Luc Taminau ACAL M +50 00:34:34,50 04:29 13.36
40 759 linda coppens Moorsel Spiridon Aalst V +35 00:34:39,20 04:30 13.33
41 613 Tom Suys Opwijk ACG M -35 00:34:39,50 04:30 13.33
42 674 Jorn Appelmans Schendelbeke ACG M -35 00:34:40,20 04:30 13.33
43 712 Koen Verbeurgt Hillegem Joggingclub Herzele M 40-50 00:34:45,80 04:30 13.29
44 651 Bernard Van Overmeeren Erondegem Spiridon M 40-50 00:34:50,80 04:31 13.26
45 714 Bernardo De La Torre Aalst M -35 00:35:07,40 04:33 13.15
46 705 Hendrik Jans Erpe M 40-50 00:35:31,50 04:36 13.00
47 683 Gunter Martens Hillegem JC Herzele M 40-50 00:35:37,00 04:37 12.97
48 720 Daniel Van Heddegem Sint-Lievens-Houtem JC Erwetegem M +50 00:35:38,10 04:37 12.96
49 691 Christine Faignaert Erpe-Mere Vlierzele Sportief V +35 00:35:43,40 04:38 12.93
50 610 Karel Van Gansbeke Zottegem ZA M 40-50 00:35:50,70 04:39 12.89
51 730 Katelijne Meersseman Erpe-Mere V +35 00:35:51,70 04:39 12.88
52 611 Hilde De Bock Zottegem Jogging Zottegem V +35 00:35:52,50 04:39 12.88
53 706 Hendrik Maes Berlare VITA M 40-50 00:36:04,50 04:41 12.81
54 670 Kristof Spriet Dendermonde AC Denderland M 40-50 00:36:13,00 04:42 12.76
55 686 Raf Janssens Zonnegem Vlierzele Sportief M 40-50 00:36:14,90 04:42 12.75
56 668 Erik De Wilde Dendermonde ACDL M +50 00:36:21,60 04:43 12.71
57 735 Luc Van Wijnendaele Letterhoutem M +50 00:36:25,00 04:43 12.69
58 616 Roland Van Den Brulle Brakel Jogging Erwetegem M +50 00:36:30,00 04:44 12.66
59 681 Jordi Van Strijthem Sint-Lievens-Houtem M -35 00:36:34,30 04:44 12.63
60 671 Dirk Lichtert Anderlecht DAC M 40-50 00:36:35,00 04:45 12.63
61 713 Luis De La Torre Aalst M -35 00:36:38,10 04:45 12.61
62 722 Herman Persoons Aalst Spiridon Aalst M +50 00:36:50,00 04:47 12.54
63 750 Véronique Hersschens Scheldewindeke Zottegem Atletiek V -35 00:36:50,70 04:47 12.54
64 715 Frans Perreman Zottegem Erwetegem M +50 00:36:51,90 04:47 12.53
65 855 Danny Baeck Wanzele Vlierzele Sportief M 40-50 00:37:03,70 04:48 12.47
66 762 Nele Van Ginderachter Ottergem Spiridon Aalst V -35 00:37:06,20 04:49 12.45
67 763 Peter Burms Erpe-Mere Funrunners M 40-50 00:37:08,10 04:49 12.44
68 707 Luc Coppens Vlekkem Vlierzele Sportief M 40-50 00:37:10,90 04:49 12.43
69 734 Alain Geerts Impe Vlierzele Sportief M 40-50 00:37:12,20 04:49 12.42
70 601 Mario Schockaert Wetteren M 40-50 00:37:31,40 04:52 12.31
71 725 Vincent Bundervoet Aaigem M -35 00:37:35,60 04:52 12.29
72 684 Eddy De Leeuw Mollem Vlierzele Sportief M +50 00:37:43,50 04:53 12.25
73 709 Yvan D'hoe Haaltert Funrunners M +50 00:38:05,60 04:56 12.13
74 682 Isabelle Plasschaert Hillegem ZA V +35 00:38:45,60 05:02 11.92
75 654 Olivier Cornelis Haaltert Spiridon Aalst M 40-50 00:38:57,30 05:03 11.86
76 679 Bart Smeets Lede M -35 00:39:35,20 05:08 11.67
77 737 Danny D'Hauwers Heldergem M 40-50 00:39:35,50 05:08 11.67
78 698 Philippe De Waele Wetteren Vlierzele Sportief M +50 00:40:02,80 05:12 11.54
79 727 Johan Cocket Aaigem M -35 00:40:10,60 05:13 11.50
80 748 Luc Declercq Zottegem JC Erwetegem M 40-50 00:40:11,70 05:13 11.49
81 655 Geert Van Caenegem Zottegem JC Erwetegem M +50 00:40:12,70 05:13 11.49
82 747 Marc Lefevre Dendermonde AC Denderland M +50 00:40:14,20 05:13 11.48
83 745 Willem Spittael Eeklo M -35 00:40:15,20 05:13 11.48
84 743 Thierry Vergaert Merelbeke JC De Scheldevallei M 35-40 00:40:17,30 05:13 11.47
85 627 Dirk Breydels Aaigem M 40-50 00:40:22,80 05:14 11.44
86 667 Christoph Baele Dendermonde AC Denderland M 35-40 00:40:38,60 05:16 11.37
87 676 Michel Seneca Aalst M 40-50 00:41:05,40 05:20 11.24
88 622 Hilde De Rycke Erpe Vlierzele Sportief V +35 00:41:20,30 05:22 11.18
89 649 Vera De Groot Erondegem Vlierzele Sportief V +35 00:41:23,10 05:22 11.16
90 721 Dries Wynendaele Mere M -35 00:42:01,30 05:27 10.99
91 665 Kim Martens Aalst Alva V +35 00:42:03,30 05:27 10.99
92 754 Karine Meuleman Erpe-Mere V +35 00:42:15,60 05:29 10.93
93 765 Ive Callaert Erpe-Mere M 40-50 00:42:20,80 05:29 10.91
94 739 Philip Verspecht Borsbeke Funrunners M 35-40 00:42:24,00 05:30 10.90
95 744 Gert Piqueur Aalst M -35 00:42:26,80 05:30 10.88
96 751 Danny Vandekerckhove Erpe-Mere Funrunners M 40-50 00:42:36,30 05:31 10.84
97 672 Gerd Vermaeren Wichelen M 35-40 00:42:54,40 05:34 10.77
98 756 Elke Meert Erwetegem JC Erwetegem M -35 00:43:02,10 05:35 10.74
99 624 Katrien Liebaut Dendermonde ACDL V +35 00:43:08,40 05:36 10.71
100 617 Josiane Verbanck Brakel JC Erwetegem V +35 00:43:18,10 05:37 10.67
101 673 Femke Vanden Berge Wichelen ACES V -35 00:43:20,20 05:37 10.66
102 688 Dirk Elaut Hillegem Joggingclub Herzele M 40-50 00:43:40,60 05:40 10.58
103 711 Patrick Van Hauwe Erpe M +50 00:43:41,70 05:40 10.57
104 697 Liesbet Blindeman Buggenhout AC Denderland V +35 00:43:43,90 05:40 10.56
105 626 Dirk Spitael Denderbelle AC Denderland M +50 00:43:44,90 05:40 10.56
106 726 Christophe Meert Erembodegem Fit Atom M 35-40 00:43:48,50 05:41 10.55
107 693 Lutgart Van Der Donckt Vlierzele Vlierzele Sportief V +35 00:43:49,10 05:41 10.54
108 757 Emmy Van Den Berghe Zottegem JC Erwetegem V +35 00:43:57,20 05:42 10.51
109 717 Vera Fehling Bambrugge V +35 00:43:59,10 05:42 10.50
110 758 Sonja Morre Zottegem JC Erwetegem V +35 00:44:00,30 05:42 10.50
111 600 Jan Andries Erpe Funrunners M 40-50 00:44:03,20 05:43 10.49
112 749 Magda Borms Dendermonde AC Denderland V +35 00:44:07,00 05:43 10.47
113 657 Katrien De Maarschalck Ac. Denderland V +35 00:44:10,00 05:44 10.46
114 664 Koen Vinck Erpe Vlierzele Sportief M 40-50 00:44:13,90 05:44 10.45
115 687 Anja Schelfhout Hillegem Joggingclub Herzele V +35 00:44:21,40 05:45 10.42
116 606 Philippe Van De Putte Erpe-Mere Vlierzele Sportief M +50 00:44:23,30 05:45 10.41
117 661 Geert Verhecken Vlierzele Vlierzele Sportief M +50 00:44:23,50 05:45 10.41
118 660 Katleen Beerens Zonnegem Vlierzele Sportief V +35 00:44:24,40 05:46 10.40
119 752 Kathy De Pauw Zottegem JC Erwetegem V -35 00:44:30,10 05:46 10.38
120 755 Kathleen Heyvaert Haaltert Spiridon Aalst V +35 00:44:39,80 05:48 10.34
121 700 Franky Van Ransbeeck Buggenhout AC Denderland M 40-50 00:44:44,10 05:48 10.33
122 605 Rene Guns AC.Denderland M +50 00:45:32,50 05:54 10.14
123 769 An Vanderstraeten Nazareth V +35 00:45:59,80 05:58 10.04
124 766 Isabelle Kluyskens Deinze V +35 00:46:01,00 05:58 10.04
125 736 Jan Cosijn Zottegem M +50 00:46:21,80 06:01 9.96
126 732 Rita Reynvoet Hillegem Erwetegem V +35 00:46:30,10 06:02 9.94
127 731 Rita De Sutter Zottegem Jogging Erwetegem V +35 00:46:32,50 06:02 9.93
128 680 Johan De Vliegher Dendermonde AC Denderland M -35 00:46:34,90 06:02 9.92
129 607 Paul Raes Erpe-Mere Roadjoggers Haaltert M +50 00:46:40,30 06:03 9.90
130 656 Michel Abbeloos Dendermonde ACDL M +50 00:46:42,40 06:03 9.89
131 741 Christian De Witte Geraardsbergen M +50 00:46:48,00 06:04 9.87
132 723 Jana Van Isterdael Aaigem V -35 00:46:55,30 06:05 9.85
133 614 Evi Collier ACDL V -35 00:47:43,60 06:11 9.68
134 760 Nathalie Spittaels Erpe Funrunners V +35 00:48:21,10 06:16 9.55
135 761 Johan Van Biesen Erpe M 40-50 00:48:21,80 06:16 9.55
136 703 Patrick De Cremer Vlierzele Sportief M 40-50 00:48:26,20 06:17 9.54
137 704 Laura De Cremer Lede Vlierzele Sportief V -35 00:48:26,40 06:17 9.54
138 719 Olivier Eeckhout Aalst M -35 00:49:51,90 06:28 9.27
139 753 Tessa Ottoey Aalst V -35 00:49:51,90 06:28 9.27
140 728 Nathalie Van Cauwenberg Idegem V -35 00:50:13,30 06:31 9.20
141 729 Deborah Mathus Appelterre V -35 00:50:13,80 06:31 9.20
142 618 Dirk Herssens Bambrugge M 40-50 00:50:23,70 06:32 9.17
143 619 Kyara Van den Bossche Bambrugge V -35 00:50:24,60 06:32 9.16
144 623 Marjan Anseeuw Dendermonde ACDL V +35 00:52:33,30 06:49 8.79
145 621 Luc Pieters Dendermonde Slecht karakter M +50 00:53:50,30 06:59 8.58

12,1Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 833 Geert Goddeeris Oosterzele KAA Gent M 40-50 00:40:56,00 03:22 17.74
2 807 Jeroen Aelterman AC.Zele M -35 00:42:52,40 03:32 16.93
3 800 Wim Smets Erpe-Mere Funrunners M 40-50 00:43:13,50 03:34 16.80
4 813 Theo Van Havermaet ACDL M +50 00:44:06,00 03:38 16.46
5 809 Pieter Bracke Wetteren triatlon & duatlon wetteren M 35-40 00:44:33,50 03:40 16.29
6 810 Christoph Schelfhout DTW M 35-40 00:44:44,10 03:41 16.23
7 816 Nick Van den Brulle Gent M -35 00:45:02,10 03:43 16.12
8 929 Alain Geerts Impe Vlierzele Sportief M 40-50 00:46:18,70 03:49 15.68
9 905 Dary Meert Haaltert Spiridon Aalst M +50 00:46:27,60 03:50 15.63
10 924 Peter Gevenois Erpe-Mere M +50 00:46:49,90 03:52 15.50
11 808 Dirk Van Droogenbroeck Liedekerke Liekerk Jogging M 40-50 00:47:10,50 03:53 15.39
12 835 Geert De potter Lede Spiridon M 40-50 00:48:01,70 03:58 15.12
13 914 Ivo De Ridder Hofstade Spiridon Aalst M 40-50 00:48:03,30 03:58 15.11
14 864 Luc Bernagie Erwetegem M 40-50 00:48:41,50 04:01 14.91
15 898 Peter Lievens Erembodegem Spiridon Aalst M 40-50 00:48:45,80 04:01 14.89
16 819 Cedric Van Lierde Zottegem ZA M -35 00:49:04,70 04:03 14.79
17 913 Jonas Valent Bornem M -35 00:49:10,80 04:03 14.76
18 903 Hedwig Schockaert Hofstade Spiridon Aalst M +50 00:49:47,00 04:06 14.58
19 814 Dirk De Gols Aalst Spiridon Aalst M 40-50 00:49:50,50 04:07 14.57
20 860 Christie Elaut Heldergem V +35 00:50:15,20 04:09 14.45
21 859 Christian Moreels Heldergem M 40-50 00:50:16,20 04:09 14.44
22 928 Gunther Mattens Aalst Spiridon Aalst M 40-50 00:50:17,80 04:09 14.43
23 869 Kris De Mesure Hillegem ZA M 35-40 00:50:24,50 04:09 14.40
24 921 Herman Van de Velde Scheldewindeke Zottegem Atletiek M 40-50 00:50:24,90 04:09 14.40
25 896 Jan De Veylder Aalst Spiridon Aalst M +50 00:50:33,00 04:10 14.36
26 876 Kevin Rottiers Vedrom Weir M 00:51:19,30 04:14 14.15
27 803 Andy Redant M -35 00:51:54,30 04:17 13.99
28 852 Stijn De Backer Haaltert Spiridon Aalst M -35 00:51:54,30 04:17 13.99
29 881 Etienne Van Wesemael Erpe-Mere Spiridon Aalst M +50 00:52:09,90 04:18 13.92
30 932 Kris Van Vaerenbergh Mere M 40-50 00:52:42,50 04:21 13.77
31 882 Bart De Rick Lede Vlierzele Sportief M 40-50 00:52:48,30 04:21 13.75
32 926 Joris De Bruecker Aalst Fanatix M -35 00:52:58,20 04:22 13.71
33 880 Wim De Veylder Lede Eendracht Aalst M 40-50 00:53:05,10 04:23 13.68
34 804 Kris Berghmans M 35-40 00:53:09,90 04:23 13.66
35 897 Joris Van Belle Aalst Spiridon Aalst M 40-50 00:53:13,70 04:23 13.64
36 894 Joris Van Den Einde Aalst Spiridon Aalst M 40-50 00:53:15,50 04:24 13.63
37 927 Peter De Vidts Burst OTTA M 35-40 00:53:17,90 04:24 13.62
38 846 Koen Monsaert Deinze Energy2Run M 35-40 00:53:31,10 04:25 13.57
39 870 Olivier De Saedeleer Erondegem M 35-40 00:53:31,70 04:25 13.56
40 828 Ronny Eeckhout Erpe Vlierzele Sportief M 40-50 00:53:40,40 04:26 13.53
41 908 Georges Cleyman Eke Energy2run M +50 00:53:49,00 04:26 13.49
42 877 Frank De Pauw Wichelen Wichelen M 40-50 00:53:56,20 04:27 13.46
43 821 Stijn De Smedt Aaigem Bergbokken Aaigem M 40-50 00:53:58,00 04:27 13.45
44 853 Johan Schepens Wetteren M +50 00:54:01,40 04:27 13.44
45 830 Kurt Dua Gent M 40-50 00:54:03,30 04:28 13.43
46 883 Franky Van De Meersch Alva M 40-50 00:54:12,90 04:28 13.39
47 857 Jeroen De Wilde M 00:54:28,10 04:30 13.33
48 850 Vincent Van De Cruys Lede M 35-40 00:54:33,60 04:30 13.31
49 805 Herman Iemants Vlierzele Sportief M 40-50 00:54:46,80 04:31 13.25
50 887 Michael Pyck Alva M 40-50 00:54:56,10 04:32 13.22
51 801 Guido Baert Burst Zottegem Atletiek M +50 00:55:00,10 04:32 13.20
52 895 Jelrik Noel Spiridon Aalst M 40-50 00:55:01,60 04:32 13.19
53 845 Gert Van Hoey Ere Energy2Run M 35-40 00:55:01,80 04:32 13.19
54 839 Karel De Groote Zonnegem Vlierzele Sportief M +50 00:55:21,90 04:34 13.11
55 825 Yannick Rousseau Erpe Manamana M -35 00:55:28,40 04:35 13.09
56 906 Mike Vanderroost Gent M -35 00:55:35,10 04:35 13.06
57 815 Lucien Vermaeren Spiridon Aalst M +50 00:55:36,90 04:35 13.05
58 851 Geert Gyssels Eke Energy2run M 40-50 00:55:44,90 04:36 13.02
59 909 Kristof Coppens Mere M -35 00:55:45,80 04:36 13.02
60 848 Jan Pollet Landskouter M -35 00:55:56,10 04:37 12.98
61 818 Joris Moens Spiridon Aalst M -35 00:56:07,10 04:38 12.94
62 844 Jan Lemeire Erpe-Mere M 40-50 00:56:12,90 04:38 12.91
63 867 Nico De Geyter Zottegem M -35 00:56:28,00 04:40 12.86
64 834 Franky Vijverman Heldergem M 40-50 00:56:44,80 04:41 12.79
65 888 Marc Bruylandt Spiridon Aalst M +50 00:56:54,70 04:42 12.76
66 923 Gerwin Goeminne Schoonaarde Spiridon Aalst M 40-50 00:56:56,70 04:42 12.75
67 827 Luc Rogiers Lede M +50 00:57:10,60 04:43 12.70
68 854 Freddy Van Lancker Ninove Spiridon Aalst M +50 00:57:12,80 04:43 12.69
69 907 Marina Steppe Aalst Spiridon Aalst V +35 00:57:15,10 04:43 12.68
70 831 Piet Vanden Abeele Aaigem M 40-50 00:57:48,70 04:46 12.56
71 919 Wim Aeyels Dendermonde M 40-50 00:57:50,30 04:46 12.55
72 861 Rene Arijs Asse Roadjoggers M +50 00:57:55,60 04:47 12.53
73 836 Tuur Van den haute Lede Spiridon Aalst M +50 00:58:11,80 04:48 12.47
74 840 Tommy Van Der Meirsch Moorsel Alva M 35-40 00:58:26,00 04:49 12.42
75 733 Bart Mertens Welle Spiridon Aalst M +50 00:58:46,20 04:51 12.35
76 933 Krist De Clercq M 40-50 00:58:59,00 04:52 12.31
77 886 Pieter Dewael Nieuwerkerken M -35 00:59:20,10 04:54 12.24
78 904 Patrick Vermaeren Lede Spiridon Aalst M +50 00:59:58,60 04:57 12.10
79 878 Jonas De Bruyn M -35 00:59:59,40 04:57 12.10
80 863 Raf De Groot Denderwindke Roadjoggers Haaltert M +50 01:00:03,00 04:57 12.09
81 847 Kristof Moens Aalst Roadjoggers M -35 01:00:23,90 04:59 12.02
82 824 Karen Lemeire Erpe-Mere Manamana V -35 01:00:49,90 05:01 11.93
83 862 Etienne De Schutter Haaltert Roadjoggerss Haaltert M +50 01:00:50,70 05:01 11.93
84 900 Chris Rottiers Erpe-Mere Spiridon Aalst M +50 01:01:32,00 05:05 11.80
85 843 Ides Hanssens Erpe-Mere Spiridon M +50 01:01:34,80 05:05 11.79
86 884 Luc Plattiau Heftepies M +50 01:01:35,90 05:05 11.79
87 892 Albrecht Maes Spiridon Aalst M +50 01:01:58,40 05:07 11.71
88 802 Tom Van Impe Roadjoggers Haaltert M -35 01:02:05,20 05:07 11.69
89 911 Yannick Osselaer Aalst ZVC Fanatix M -35 01:02:06,30 05:07 11.69
90 899 Griet Baeyens Erembodegem Spiridon Aalst V +35 01:02:20,60 05:09 11.65
91 879 Marc De Saedeleer M 40-50 01:02:48,40 05:11 11.56
92 865 Nathalie Pollet V +35 01:02:50,40 05:11 11.55
93 675 Gilbert Maesschalk Haaltert ACG M +50 01:03:09,40 05:13 11.50
94 822 Brecht De Smedt Aaigem Bredivol M -35 01:03:27,30 05:14 11.44
95 874 Eddy De Leeuw Vedrom Weir M 40-50 01:03:31,00 05:14 11.43
96 849 Piet Braeckman Aaigem M 40-50 01:03:44,60 05:16 11.39
97 925 Marleen Baetens Burst Roadjoggers Haaltert V +35 01:04:10,10 05:18 11.31
98 918 Pieter Van Droogenbroeck Nieuwerkerken ZVC Fanatix M -35 01:04:30,40 05:19 11.25
99 922 Ann Goeman Schoonaarde Spiridon Aalst V +35 01:04:43,70 05:20 11.22
100 875 Nico Meerpoel Bambrugge M -35 01:04:57,80 05:22 11.18
101 931 Kris Vantyghem Mere ZVL Fanatix M -35 01:05:08,70 05:23 11.14
102 826 Jos Lemeire Erpe-Mere M +50 01:05:10,40 05:23 11.14
103 901 Toon De Windt Erondegem Erondegem M +50 01:05:55,00 05:26 11.01
104 902 Ellen Vanden Houwe Aalst Alva V -35 01:05:56,00 05:26 11.01
105 920 Hugo Den Herder Mere SVS Aalst M +50 01:06:05,30 05:27 10.99
106 832 Wim De Boeck Aalst Alva M 40-50 01:06:06,70 05:27 10.98
107 812 Greta Van Doorselaer ACDL V +35 01:06:31,60 05:29 10.91
108 841 Paul Van Breusegem Herzele Jogging Erwetegem M +50 01:06:43,50 05:30 10.88
109 858 Bart Hebbelinck Heusden M -35 01:06:49,90 05:31 10.86
110 866 Jurgen De Meester M -35 01:07:30,70 05:34 10.75
111 917 Sven Goossens Nieuwerkerken M -35 01:08:04,10 05:37 10.67
112 806 Ken Hunninck Nieuwenhove M -35 01:08:56,30 05:41 10.53
113 868 Tanja Van wesemael Burst V +35 01:12:21,50 05:58 10.03
114 885 Tom Van Caeckenberghe M -35 01:12:42,20 06:00 9.99
115 838 Lieve Van Gucht Mere V +35 01:14:10,20 06:07 9.79
116 837 Yves De Clercq Mere M 40-50 01:14:11,70 06:07 9.79
117 912 V Den Herder Mere V -35 01:14:23,10 06:08 9.76
118 872 Lode Pattyn Sint-Lievens-Houtem Vlierzele Sportief M 40-50 01:15:45,80 06:15 9.58
119 873 Franky Saelens Vlierzele Sportief M 40-50 01:15:46,40 06:15 9.58
120 915 Els Nijs Aalst V +35 01:19:19,70 06:33 9.15
121 916 Chris Van Stappen Deurne Antwerp Atletics M +50 01:19:20,10 06:33 9.15
122 871 Marijke Claerhout Sint-Lievens-Houtem Vlierzele Sportief V +35 01:21:23,50 06:43 8.92