8ste Steenbergjogging 2014, Erpe-Mere

Info

DatumZaterdag 23 Aug 2014
Websitewww.funrunners.be/article.php?ref=steenbergjogging_2014
Te verdienen punten1 (enkel geldig voor funrunners)
TypeDender
Afstanden550m
1100m
3Km (gecorrigeerd naar 3.1)
8Km (gecorrigeerd naar 7.5)
12Km (gecorrigeerd naar 11.9)
InschrijvingOnline vanaf 1-07-2014 om 0:00 tot 18-08-2014 om 23:59 via deze link
Of ter plaatse, de dag zelf.

Podia

550m - Mannen

550m - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 446 Andres De Bondt
2 450 Noah De Winter
3 434 cedric keppens
Pos Nr Naam
1 441 Shari Van Lierde
2 444 Amara Ribbens
3 454 Senna Van Audenhove

1100m - Mannen

1100m - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 520 Alex Dhondt
2 523 Sander Smets
3 529 Rico Van Audenhove
Pos Nr Naam
1 528 Lotte Van Keymolen
2 527 Mirte Roelandt
3 521 Brittany Van Lierde

3Km - Mannen

3Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 95 Alain Geerts
2 4 David Jacops
3 17 Jens Taeckens
Pos Nr Naam
1 52 Laure Duprez
2 56 Irma Karahotka
3 81 Stien Annaert

8Km - Mannen

8Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 253 Jill De Brouwer
2 254 Guy De Blander
3 257 Jo Van Den Brulle
Pos Nr Naam
1 224 ELS DE SCHUYTENEER
2 269 Maïté De Raeve
3 304 Ellen Stevens

12Km - Mannen

12Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 614 Luc VAN ASBROECK
2 622 Wim Smets
3 642 Theo Van Havermaet
Pos Nr Naam
1 705 Jan Groeninckx
2 639 Kathleen Steenhaut
3 626 Christie Elaut

Uitslagen

550m

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 446 Andres De Bondt M -35
2 450 Noah De Winter Gijzegem KACEA M -35
3 434 cedric keppens Vlierzele Vlierzele Sportief M -35
4 445 Oskaar Moerenhout Erembodegem Eendracht Aalst M -35
5 439 Maxim De Moor Schoonaarde ALVA M -35
6 441 Shari Van Lierde Idegem V -35
7 455 Ayco Callebaut Aalst ALVA M -35
8 444 Amara Ribbens Zottegem AT Zottegem V -35
9 449 Nick Ponnet Herzele M -35
10 438 Mauro Keppens Vlierzele Vlierzele sportief M -35
11 462 Ilias De Ridder Erpe-Mere Jong Lede M -35
12 440 Maxim Tillon Bambrugge M -35
13 454 Senna Van Audenhove Brakel V -35
14 451 Berre Van Den Brulle HERZELE M -35
15 457 Yaron Van Nuffel Dendermonde ACDL M -35
16 453 Xander Van Lierde Erembodegem ALVA M -35
17 435 Febe Vanderhaegen Zandbergen V -35
18 433 Arthur De Moor Schoonaarde ALVA M -35
19 437 Lien Buydens Iddergem V -35
20 448 Marthe Haegeman Herzele V -35
21 436 Juna Muys Zottegem V -35
22 443 Anouk Coszack Appelterre V -35
23 452 Thor Van Den Brulle HERZELE M -35
24 447 Lopke Beeckman Borsbeke Funrunners Erpe-Mere V -35
25 459 Anders De Trefle Wieze M -35
26 458 Meadou Van Nuffel Dendermonde ACDL V -35
27 442 Simon Rottiers Welle M -35
28 461 Asa Van Der Veken Moorsel V -35
29 464 Linde D'Haese Erpe V -35
30 460 Venne De Trefle Wieze M -35
31 463 Finn Elaut V -35
32 456 Felix De Clercq Erpe-Mere M -35

1100m

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 520 Alex Dhondt Zonnegem Vlierzele Sportief M -35
2 523 Sander Smets Erpe-Mere Funrunners M -35
3 529 Rico Van Audenhove Brakel M -35
4 528 Lotte Van Keymolen Burst Vlierzele Sportief V -35
5 527 Mirte Roelandt Nieuwerkerken ALVA V -35
6 521 Brittany Van Lierde Idegem V -35
7 526 Robin Ponnet Herzele M -35
8 530 Lola De Clercq Mere V -35
9 531 Jintse Ponnet Herzele V -35
10 525 Bo Haegeman Herzele M -35
11 524 Kato Masala Erpe-Mere VLierzele Sportief V -35
12 522 Daan Buydens Iddergem M -35

3Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 95 Alain Geerts Impe Vlierzele Sportief M 40-50 00:10:32,00 03:23 17.66
2 4 David Jacops Lebbeke M -35 00:10:50,90 03:29 17.15
3 17 Jens Taeckens Oudenaarde M -35 00:10:55,30 03:31 17.03
4 45 Koen Gardeyn Erpe-Mere Roadjoggers+ E.A. M 40-50 00:10:58,10 03:32 16.96
5 102 Stijn Vermeersch Denderleeuw Panters M -35 00:11:00,70 03:33 16.89
6 113 Jonathan Bruyninckx Mere M -35 00:11:03,70 03:34 16.81
7 43 Davy Vanderroost Ninove VITA Ninove M -35 00:11:15,70 03:37 16.52
8 58 Tom Rubbrecht Oordegem Vlierzele Sportief M -35 00:11:23,80 03:40 16.32
9 101 Kim Barbe Aalst Eendracht Aalst M -35 00:11:27,30 03:41 16.24
10 53 Arne Dhaeyer Herzele VS M -35 00:11:28,80 03:42 16.20
11 63 Cedric De Clercq Zottegem Zottegem Atletiek M -35 00:11:32,50 03:43 16.12
12 79 Wieter Annaert Wichelen ACES Wichelen M -35 00:11:35,50 03:44 16.05
13 14 Thomas Dhondt Zonnegem Vlierzele Sportief M -35 00:11:41,80 03:46 15.90
14 108 Thomas Thys Dendermonde AC Denderland M -35 00:11:42,50 03:46 15.89
15 46 Dennis De Troyer Ressegem M -35 00:11:55,70 03:50 15.59
16 91 Jonas De Gendt Outer VITA M -35 00:11:58,90 03:51 15.52
17 42 Bart Van Havermaet Grembergen M -35 00:11:59,90 03:52 15.50
18 27 Gregory Goossens Moorsel M -35 00:12:06,50 03:54 15.36
19 94 Sem Schockaert Wetteren M -35 00:12:13,40 03:56 15.22
20 68 Jozef Roelandt Zottegem Jogging Erwetegem M +50 00:12:47,00 04:07 14.55
21 89 Gertjan De Gendt Outer VITA M -35 00:12:49,70 04:08 14.50
22 52 Laure Duprez Zottegem Zottegem Atletiek V -35 00:13:24,40 04:19 13.87
23 56 Irma Karahotka Zottegem V +35 00:13:25,50 04:19 13.85
24 115 Denis Van Impe Erpe-Mere M 40-50 00:13:33,20 04:22 13.72
25 50 Jardy Van Lierde Idegem ACG M -35 00:13:40,20 04:24 13.61
26 81 Stien Annaert Wichelen ACES Wichelen V -35 00:14:00,90 04:31 13.27
27 109 Hilde Moens Dendermonde ACDL V +35 00:14:19,10 04:37 12.99
28 61 Johan De Clercq Herzele Welle M 40-50 00:14:49,40 04:46 12.55
29 87 Wouter Goossens Erpe-mere KRC Bambrugge M -35 00:14:56,50 04:49 12.45
30 7 Jente Haeleydt Zottegem M -35 00:15:01,50 04:50 12.38
31 37 Oskaar Moerenhout Erembodegem Eendracht Aalst M -35 00:15:18,00 04:56 12.16
32 98 Sandy Nuyts Haaltert Roadjoggers M 40-50 00:15:31,60 05:00 11.98
33 88 Benny De Meyer Herzele M -35 00:15:35,80 05:01 11.93
34 72 Tom Van Audenhove Brakel M -35 00:15:38,90 05:02 11.89
35 65 Jimmy Cailly Schellebelle ACES Wichelen M 35-40 00:15:44,07 05:04 11.82
36 5 Etienne De Schutter Haaltert Roadjoggers Haaltert M +50 00:15:52,00 05:07 11.72
37 16 Jeanine Schouppe Borsbeke SNA Welle V +35 00:15:57,60 05:08 11.65
38 104 Arthur Lievens Geraardsbergen Markvallei Galmaarden M -35 00:16:00,30 05:09 11.62
39 11 Pascal Verbraekel Erpe Vlierzele Sportief M 40-50 00:16:02,90 05:10 11.59
40 33 Loewiek Van Nuffel Hekelgem Eendracht Aalst M -35 00:16:09,70 05:12 11.51
41 107 Frans Perreman Zottegem Erwetegem M +50 00:16:29,50 05:19 11.28
42 117 Lasse Van Holder Everbeek Atletiek Zottegem M -35 00:16:29,70 05:19 11.28
43 66 Cedric Keppens Vlierzele Vlierzele sportief M -35 00:16:32,10 05:20 11.25
44 67 Mauro Keppens Vlierzele Vlierzele Sportief M -35 00:16:34,09 05:20 11.23
45 105 Dirk Lievens Geraardsbergen Markvallei Galmaarden M +50 00:16:45,70 05:24 11.10
46 86 Lieven Goossens Erpe-mere KRC Bambrugge M +50 00:16:49,60 05:25 11.05
47 111 Frans Allard Denderleeuw SNA Welle M +50 00:16:50,20 05:25 11.05
48 82 Wim Annaert Wichelen ACES Wichelen M +50 00:16:53,00 05:26 11.02
49 116 Patricia De Smet Everbeek Jogging Erwetegem V +35 00:16:58,50 05:28 10.96
50 39 Jorben De Wolf Funrunners Erpe-Mere M -35 00:17:04,30 05:30 10.90
51 13 Stijn Smets Erpe-Mere Funrunners M -35 00:17:05,10 05:30 10.89
52 31 Eugeen De Bruycker Overmere JC AVMO M +50 00:17:20,80 05:35 10.72
53 12 Rosie Dierickx Asse Roadjoggers Haaltert V +35 00:17:24,20 05:36 10.69
54 114 Paul Raes Erpe-Mere Roadjoggers Haaltert M +50 00:17:26,00 05:37 10.67
55 69 Josephine Brusselmans Overmere ACES Wichelen V -35 00:17:30,80 05:38 10.62
56 48 Noah De Winter Gijzegem KACEA M -35 00:17:32,40 05:39 10.60
57 21 Peter Hoffelinck Haaltert SNA Welle M 40-50 00:17:38,70 05:41 10.54
58 106 Raf Van Der Cleyen Zottegem Erwetegem M +50 00:17:42,80 05:42 10.50
59 118 Betty Verpaelt Affligem V +35 00:17:44,10 05:43 10.49
60 64 Am Cailly Schellebelle ACES Wichelen V -35 00:17:49,60 05:45 10.43
61 51 Krista Hutsebaut Idegem V +35 00:17:50,50 05:45 10.43
62 84 Anja Schelfhout Hillegem Joggingclub Herzele V +35 00:17:53,50 05:46 10.40
63 121 Yves Brys Dendermonde aC Denderland M -35 00:18:02,80 05:49 10.31
64 78 André De Nil Ternat ARS & DEN BOS ROND M 40-50 00:18:17,20 05:53 10.17
65 9 Kelly Vervaet Lede V -35 00:18:18,80 05:54 10.16
66 40 Marc Baudery Baasrode ACDL M +50 00:18:38,80 06:00 9.97
67 35 Floore Moerenhout Erembodegem Eendracht Aalst V -35 00:18:41,50 06:01 9.95
68 34 Ilse Saerens Erembodegem Eendracht Aalst V +35 00:18:44,70 06:02 9.92
69 92 Maaike Hanssens Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere V -35 00:18:47,40 06:03 9.90
70 18 Jolien Van Tittelboom Zonnegem V -35 00:18:48,20 06:03 9.89
71 73 Jakob Schets Erpe-Mere M -35 00:18:50,90 06:04 9.87
72 22 Rita Slabbynck Erondegem VITA V +35 00:18:58,10 06:07 9.81
73 54 Sigrid Steenhout Nieuwerkerken ALVA V +35 00:19:00,60 06:07 9.78
74 93 Desdemona De Permentier Aalst ALVA V +35 00:19:01,60 06:08 9.78
75 85 Gisele Denijs Herzele Joggingclub Herzele V +35 00:19:10,60 06:11 9.70
76 103 Hilde Baeskens Geraardsbergen Markvallei Galmaarden V +35 00:19:13,20 06:12 9.68
77 119 Sara De Ridder Moorsel V -35 00:19:18,40 06:13 9.63
78 10 Marieke D'hondt Zottegem V -35 00:19:39,70 06:20 9.46
79 96 Petra Steenhout Erpe-Mere V +35 00:20:20,60 06:33 9.14
80 32 Yorben Coszack Appelterre M -35 00:20:39,40 06:39 9.00
81 59 Nancy Van Cakenbergh Erpe-Mere VS V +35 00:20:49,90 06:43 8.93
82 57 Marleen Van Der Hoeven Welle SNA Welle V +35 00:20:55,60 06:45 8.89
83 62 Andy Verlinden Zottegem JC Erwetegem M 40-50 00:21:05,70 06:48 8.82
84 83 Tineke Beerens Herzele Joggingclub Herzele V -35 00:21:12,90 06:50 8.77
85 6 Greet Verleysen Erembodegem ALVA V +35 00:21:33,80 06:57 8.63
86 70 Freddy Haegeman Zottegem JC Erwetegem M +50 00:21:44,70 07:00 8.55
87 20 Laura De Sutter Moorsel V -35 00:21:44,70 07:00 8.55
88 8 Katrien Cailliau Nieuwerkerken V -35 00:21:46,90 07:01 8.54
89 71 Linda Schiettecatte Zottegem JC Erwetegem V +35 00:21:46,90 07:01 8.54
90 28 Anne Vandenbogaerde Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:22:36,50 07:17 8.23
91 75 Nikita Van Breusegem Herzele Jogging Erwetegem V -35 00:22:59,80 07:25 8.09
92 1 An De Ceukelaire Hofstade ALVA V +35 00:23:19,50 07:31 7.97
93 97 Nikie Geeroms Liedekerke V -35 00:23:24,70 07:33 7.94
94 55 An Standaert Erembodegem AlVA V +35 00:23:29,50 07:34 7.92
95 76 Milana Van Breusegem Herzele Jogging Erwetegem V -35 00:25:22,50 08:11 7.33
96 112 Maxime Bekaert Erpe Funrunners Erpe-Mere V -35 00:25:24,00 08:11 7.32
97 110 Veerle Schoukens Zottegem Zottegem Atletiek V +35 00:35:09,10 11:20 5.29
98 26 Godelieve Bauters Overmere V +35 00:35:13,80 11:21 5.28
99 15 Anna De Bolle Sint-Lievens-Houtem Roadjoggers Haaltert V +35 00:35:35,90 11:29 5.22
100 19 Marina Beerens Sint-Lievens-Houtem Roadjoggers Haaltert V +35 00:36:17,50 11:42 5.13
101 25 Willy Beerens Sint-Lievens-Houtem Roadjoggers Haaltert M +50 00:36:24,50 11:44 5.11

8Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 253 Jill De Brouwer Erembodegem ALVA M -35 00:24:22,80 03:15 18.46
2 254 Guy De Blander Roosdaal ACG M 40-50 00:25:26,90 03:23 17.68
3 257 Jo Van Den Brulle HERZELE M 35-40 00:25:56,40 03:27 17.35
4 244 Daan Dhondt Kruishoutem M -35 00:26:01,60 03:28 17.29
5 236 Dennis Vanden Heuvel Relegem Run 4 Fun Wemmel M 35-40 00:26:04,60 03:28 17.26
6 245 Kristof Van Den Berghe Lebbeke M 35-40 00:26:14,70 03:29 17.15
7 267 Kevin D'Hondt Zottegem Joggingclub Zwalm M -35 00:26:41,70 03:33 16.86
8 247 Peter De Vuyst Zwalm Zottegem Atletiek M 40-50 00:27:23,60 03:39 16.43
9 243 Gunter D'Hondt Ronse M -35 00:27:33,90 03:40 16.33
10 294 Patrick Loux Denderleeuw Spiridon Aalst M +50 00:28:12,40 03:45 15.95
11 218 Robin Van Heghe Erpe Lysesco M -35 00:28:45,90 03:50 15.64
12 235 Bart Moerenhout Erembodegem Eendracht Aalst M 35-40 00:28:58,90 03:51 15.53
13 246 Jan Henderickx Erpe-Mere Spiridon Aalst M +50 00:29:15,70 03:54 15.38
14 210 Kris Van Vaerenbergh Mere M 40-50 00:29:26,70 03:55 15.28
15 242 Chris De Smet Impe Frituur Retrorunners Impe M 40-50 00:29:36,50 03:56 15.20
16 225 Gunter De Coker herzele Zottegem Atletiek M 40-50 00:29:56,30 03:59 15.03
17 207 Karel Van Bockstal Wetteren NA M -35 00:29:58,60 03:59 15.01
18 223 Dirk De Gols Aalst Spiridon Aalst M +50 00:30:16,00 04:02 14.87
19 305 Luc Van Impe Liedekerke LJT M +50 00:31:43,30 04:13 14.19
20 280 Kenneth De Mey Outer De Torenspurters M -35 00:32:51,90 04:22 13.69
21 308 Jens Van Cauwenberghe Geraardsbergen M -35 00:32:53,00 04:23 13.68
22 307 Joris De Bruecker Aalst Fanatix M -35 00:32:56,30 04:23 13.66
23 312 Yannick De Blander Grimminge M -35 00:33:04,90 04:24 13.60
24 287 Yvan Bosseman Sint-Lievens-Houtem M +50 00:33:17,00 04:26 13.52
25 309 Tim Coppens Erpe-Mere Fantix M -35 00:33:22,20 04:26 13.49
26 283 Gunther Van Nuffel Dendermonde AC Denderland M 40-50 00:33:42,40 04:29 13.35
27 282 Geert Huyck Dendermonde M 40-50 00:33:45,60 04:30 13.33
28 224 ELS DE SCHUYTENEER APPELTERRE VITA V -35 00:33:47,30 04:30 13.32
29 289 Kris De Ridder Ottergem M -35 00:33:49,60 04:30 13.30
30 269 Maïté De Raeve Wetteren RC Gent V -35 00:34:19,60 04:34 13.11
31 202 Eric Rottiers Bambrugge M +50 00:34:21,60 04:34 13.10
32 284 Davy De Schrijver Iddergem M -35 00:35:06,80 04:40 12.82
33 278 Danny Smet M +50 00:35:10,00 04:41 12.80
34 301 Nico De Fauw Iddergem RC De Tovenaars M 40-50 00:35:26,30 04:43 12.70
35 314 Jens Kestemost Geraardsbergen M -35 00:35:39,20 04:45 12.62
36 291 Erik De Wilde Dendermonde ACDL M +50 00:35:40,50 04:45 12.61
37 238 Didier Van den Bussche Stekene M +50 00:36:25,60 04:51 12.35
38 279 Raf Janssens Zonnegem Vlierzele Sportief M 40-50 00:36:43,70 04:53 12.25
39 261 Thomas Lievens Haaltert M -35 00:36:45,10 04:54 12.24
40 304 Ellen Stevens Liedekerke LJT V -35 00:36:57,70 04:55 12.17
41 295 Daniel Van Heddegem Sint-Lievens-Houtem JC Erwetegem M +50 00:36:59,80 04:55 12.16
42 302 Anne-Marie Baudewijn Liedekerke V +35 00:37:05,90 04:56 12.13
43 285 Danny Clement Denderhoutem SNA Welle M +50 00:37:58,00 05:03 11.85
44 316 Sabine Schollaert Erpe-Mere V +35 00:38:00,90 05:04 11.84
45 262 Martine De Neve Erembodegem V +35 00:38:14,80 05:05 11.77
46 322 Jochen Somers Pollare M -35 00:38:20,00 05:06 11.74
47 234 Nicky Colyns Herzele Zottegem Atletiek V -35 00:38:20,80 05:06 11.74
48 203 Jason De Vidts Blankenberge Liekerk Jogging Team M -35 00:38:24,60 05:07 11.72
49 277 Robert De Ville Meerbeke M +50 00:38:41,40 05:09 11.63
50 268 Herman Van Cauter Haaltert M +50 00:38:42,10 05:09 11.63
51 296 Stephanie Jacobs Affligem ARS V -35 00:38:43,40 05:09 11.62
52 228 Luc De Valck Hofstade ALVA M +50 00:38:45,30 05:10 11.61
53 290 Mario Schockaert Wetteren M 40-50 00:38:52,00 05:10 11.58
54 300 Geert Van Caenegem Zottegem JC Erwetegem M +50 00:38:58,20 05:11 11.55
55 208 Katrien Schollaert Erpe Vlierzele Sportief V +35 00:39:50,00 05:18 11.30
56 227 Laurence Faignaert Mere Vlierzele Sportief V +35 00:39:50,50 05:18 11.29
57 299 Els De Waele Affligem V +35 00:39:51,60 05:18 11.29
58 258 Stefanie De Borle HERZELE Joggingclub Herzele V -35 00:40:03,10 05:20 11.24
59 251 Nele Coolens Heldergem V -35 00:40:10,20 05:21 11.20
60 250 Hilde De Rijcke Erpe-Mere VS V +35 00:40:15,30 05:22 11.18
61 233 Dirk Herssens Bambrugge M 40-50 00:40:17,40 05:22 11.17
62 292 Albert Sorgeloos Denderhoutem VITA M +50 00:40:18,00 05:22 11.17
63 298 Sonja Morre Zottegem JC Erwetegem V +35 00:40:21,50 05:22 11.15
64 297 An Van Hemelrijk Affligem ARS V +35 00:40:24,20 05:23 11.14
65 311 Yannick Osselaer Aalst ZVC Fanatix M -35 00:40:37,50 05:25 11.08
66 232 Danny Vandekerckhove Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M 40-50 00:40:38,60 05:25 11.07
67 255 Guido Baert Burst Zottegem Atletiek M +50 00:40:53,80 05:27 11.00
68 222 Christine Faignaert Erpe-Mere ACG V +35 00:40:55,70 05:27 10.99
69 263 Koen Vinck Erpe Vlierzele Sportief M 40-50 00:41:02,00 05:28 10.97
70 318 Toon De Windt Erondegem Erondegem M +50 00:41:05,10 05:28 10.95
71 260 Dirk De Troyer Welle SNA Welle M +50 00:41:24,10 05:31 10.87
72 248 William Demeulenaere Gent E2 Run Nazareth M +50 00:41:48,30 05:34 10.76
73 271 Francky Roelandt Wichelen ACES Wichelen M 40-50 00:41:58,40 05:35 10.72
74 273 Christophe Marien Wichelen ACES Wichelen M 35-40 00:41:59,20 05:35 10.72
75 265 Bruno Blommaert Erpe-Mere Naxxos Runners M -35 00:42:05,40 05:36 10.69
76 281 Paul Van Breusegem Herzele Jogging Erwetegem M +50 00:42:08,90 05:37 10.68
77 241 Antoine Mathys De Pinte JC De Pinte M +50 00:42:26,50 05:39 10.60
78 211 Kristien De Sutter Denderhoutem Roadjoggers Haaltert V +35 00:42:28,10 05:39 10.60
79 219 Stephanie Van Impe Erpe V -35 00:42:45,00 05:42 10.53
80 286 Dirk Elaut Hillegem Joggingclub Herzele M +50 00:42:52,50 05:43 10.50
81 315 Chantal De Meester Erpe-Mere V +35 00:43:05,80 05:44 10.44
82 272 Karine Schotte Overmere ACES Wichelen V +35 00:43:17,10 05:46 10.40
83 288 Kris Van Damme Wichelen ACES Wichelen M 40-50 00:44:00,20 05:52 10.23
84 205 Jo De Pelsmaeker Nieuwerkerken M 40-50 00:44:22,10 05:54 10.14
85 206 Johan Van Der Meulen Erondegem M -35 00:44:24,20 05:55 10.13
86 231 Letizia De Rouck Heldergem Funrunners Erpe-Mere V +35 00:44:52,60 05:59 10.03
87 266 Kris Blommaert Mere Naxxos Runners M 40-50 00:44:55,90 05:59 10.02
88 212 Lien Taildeman Zottegem V -35 00:44:57,70 05:59 10.01
89 274 PETER VAN DEN STEEN DENDERMONDE AC Denderland M 40-50 00:45:11,90 06:01 9.96
90 264 Monia Deschuyteneer Ninove VITA Ninove V +35 00:45:28,40 06:03 9.90
91 259 Jan Kleuters Erembodegem ALVA M +50 00:45:59,10 06:07 9.79
92 201 Conny Vander Straeten Lede Funrunners Erpe-Mere V +35 00:46:02,70 06:08 9.77
93 276 Frieda Laroy Meerbeke V +35 00:46:03,10 06:08 9.77
94 200 Annemie Raemdonck Nieuwerkerken V +35 00:46:08,60 06:09 9.75
95 323 Nadia Goossens Borsbeke V +35 00:47:06,30 06:16 9.55
96 256 Christiane Boelaert Letterhoutem Funrunners Erpe-Mere V +35 00:47:20,10 06:18 9.51
97 221 Anja De Schrijver Haaltert ALVA V +35 00:47:25,50 06:19 9.49
98 249 Sabine Deveen Moorsel ALVA V +35 00:47:28,40 06:19 9.48
99 217 Noël Waeremoes Zottegem Erwetegem M +50 00:48:17,70 06:26 9.32
100 275 NANCY VLEURINCK DENDERMONDE AC Denderland V +35 00:48:39,50 06:29 9.25
101 214 Marleen Straetmans Denderleeuw V +35 00:51:00,00 06:48 8.82
102 319 Mireille D'Hooghe AC Denderland V +35 00:52:26,40 06:59 8.58
103 216 Martine Straetmans Liedekerke V +35 00:53:19,80 07:06 8.44
104 317 Hilde Ghijs Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:54:49,00 07:18 8.21
105 220 Tim Sterck Nieuwerkerken M -35 01:11:51,80 09:34 6.26
106 293 Kevin Rottiers Mere M -35

12Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 614 Luc VAN ASBROECK WELLE KAAG M 40-50 00:40:43,70 03:25 17.53
2 622 Wim Smets Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M 40-50 00:42:06,80 03:32 16.95
3 642 Theo Van Havermaet ACDL M +50 00:43:24,20 03:38 16.45
4 635 Wim Blaton Geraardsbergen Bioagrico duatlon team M -35 00:44:37,10 03:44 16.00
5 691 Stijn Daelman Hofstade Eendracht Aalst M -35 00:44:50,30 03:46 15.92
6 612 Stijn De Blander Haaltert SVS Aalst M -35 00:45:08,50 03:47 15.82
7 696 Christoph De Troyer Lede M -35 00:45:39,90 03:50 15.64
8 648 Christian Plume Zottegem Zottegem Atletiek M 40-50 00:45:43,20 03:50 15.62
9 661 Peter Gevenois Erpe-Mere M +50 00:46:10,10 03:52 15.47
10 641 Olivier Goedertier Bottelare VS M 40-50 00:46:21,50 03:53 15.40
11 657 Rony Seghers Affligem DAC M 40-50 00:46:23,00 03:53 15.39
12 624 Jean-Paul Praet Denderleeuw VITA M +50 00:46:25,10 03:54 15.38
13 640 Piet Van der Heyden Melle Vlierzele Sportief M +50 00:46:27,90 03:54 15.37
14 705 Jan Groeninckx Geraardsbergen V +35 00:46:31,20 03:54 15.35
15 628 Lieven De Moor Schoonaarde ALVA M 35-40 00:46:44,80 03:55 15.27
16 671 Peter Lievens Erembodegem M 40-50 00:46:56,10 03:56 15.21
17 673 Dieter Buggenhoudt Wambeek KWB Wambeek M 40-50 00:47:08,60 03:57 15.15
18 639 Kathleen Steenhaut Erpe-Mere Spiridon Aalst V +35 00:47:27,20 03:59 15.05
19 717 Gunther Cobbaut Lede Futhazen M -35 00:47:32,20 03:59 15.02
20 656 Jeffrey Herrebaut Zele M -35 00:47:50,10 04:01 14.93
21 636 Geert De potter Lede Spiridon Aalst M 40-50 00:48:06,50 04:02 14.84
22 660 Bart De Ville Zwalm Joggingclub Zwalm M 40-50 00:48:27,10 04:04 14.74
23 643 Dimitri Van de Velde Sint-Maria-Lierde sna Welle M -35 00:48:32,50 04:04 14.71
24 701 Erik Desmet Dilbeek DAC - Leeuwerik M -35 00:48:41,80 04:05 14.66
25 605 Hubert Arys Haaltert VITA Ninove M +50 00:48:58,70 04:06 14.58
26 644 David Gabriel Heldergem VITA M 40-50 00:49:01,90 04:07 14.56
27 617 Tom Indigne Aalst SVS Aalst M 35-40 00:49:17,30 04:08 14.49
28 680 Wim Ponsaert Buggenhout M -35 00:49:21,20 04:08 14.47
29 649 Rudy De Clercq Deinze M +50 00:49:29,10 04:09 14.43
30 655 Bart De Rick Lede Vlierzele Sportief M 40-50 00:49:49,60 04:11 14.33
31 676 Geert Dierickc Essene ARS M 40-50 00:50:19,80 04:13 14.19
32 645 Olivier De Saedeleer Erondegem M 35-40 00:50:26,00 04:14 14.16
33 602 Dimitri Haeleydt Zottegem JC Erwetegem M 40-50 00:50:30,90 04:14 14.13
34 684 Patrick Vermaeren Lede Spiridon Aalst M +50 00:51:01,60 04:17 13.99
35 727 Daan De Ryck Erpe-Mere DAC M 40-50 00:51:10,10 04:17 13.95
36 626 Christie Elaut Heldergem V +35 00:51:24,60 04:19 13.89
37 627 Christian Moreels Heldergem M 40-50 00:51:25,80 04:19 13.88
38 618 Marc De Sutter Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M 40-50 00:51:37,40 04:20 13.83
39 663 yves van cromphaut Aalst Spiridon Aalst M 40-50 00:51:42,10 04:20 13.81
40 710 Willem Triest Moorsel M 35-40 00:52:01,40 04:22 13.72
41 670 Erik Van Der Speeten Sint-Lievens-Houtem M 40-50 00:52:06,10 04:22 13.70
42 690 Steve Moens Lede M 40-50 00:52:07,70 04:22 13.70
43 674 Peter Jan Van De Poel Wanzele M 40-50 00:52:07,90 04:22 13.70
44 659 Bruno Asscherickx Erembodegem ALVA M 40-50 00:52:10,00 04:23 13.69
45 720 Manuel De Vuyst Erpe-Mere JC Erwetegem M +50 00:52:17,30 04:23 13.66
46 683 Peter Van Den Broeck Lierde Jogging Lierde M 40-50 00:52:23,50 04:24 13.63
47 608 Katrien Paesbrugge Melle Funrunners Erpe-Mere V +35 00:52:35,10 04:25 13.58
48 689 Boris Stockman Drongen M 40-50 00:52:45,80 04:26 13.53
49 613 Jurgen Muys Zottegem Zottegem Atletiek M 35-40 00:52:47,20 04:26 13.53
50 630 René Arijs Asse Roadjoggers M +50 00:52:55,80 04:26 13.49
51 724 Pieter Wienen Erpe-Mere M -35 00:53:26,50 04:29 13.36
52 718 Robbe De Vuyst Erpe-Mere M -35 00:54:02,10 04:32 13.21
53 604 Georges Cleyman Eke Energy2Run M +50 00:54:15,20 04:33 13.16
54 677 Luc Rogiers Lede M +50 00:54:36,00 04:35 13.08
55 685 Linda Coppens Moorsel Spiridon Aalst V +35 00:54:45,60 04:36 13.04
56 688 Gunter Martens Hillegem JC Herzele M 40-50 00:54:47,40 04:36 13.03
57 695 Filip Sabbe Nevele M 40-50 00:55:06,80 04:37 12.96
58 609 Jeroen Meert Aalst M 35-40 00:55:08,40 04:38 12.95
59 603 Geert Gyssels Eke Energy2Run M 40-50 00:55:35,20 04:40 12.84
60 631 Dimitri Kerkhofs Lebbeke M 40-50 00:55:35,90 04:40 12.84
61 610 Koen Monsaert Deinze Energy2Run M 35-40 00:55:36,00 04:40 12.84
62 698 Etienne Van Den Berghe Vlierzele M +50 00:55:41,00 04:40 12.82
63 714 Gert Piqueur Aalst BC Oudegem lopers M -35 00:56:08,20 04:43 12.72
64 722 Filip De Latte Sint-Lievens-Houtem M 35-40 00:56:12,10 04:43 12.70
65 715 Kris De Coorde Erembodegem M 35-40 00:56:14,10 04:43 12.70
66 615 Raf De Groot Denderwindke Roadjoggers Haaltert M +50 00:57:22,70 04:49 12.44
67 637 Bernadette Vekeman Zottegem Zottegem Atletiek V +35 00:57:35,30 04:50 12.40
68 629 Marc Van De Sijpe Lede Funrunners Erpe-Mere M 40-50 00:58:01,30 04:52 12.31
69 723 Isram Van Der Biest Aalst M -35 00:58:27,10 04:54 12.22
70 669 herman de smet liedekerke M +50 00:58:29,80 04:54 12.21
71 226 Kristijn Van Der Meulen Sint-Lievens-Houtem M -35 00:58:50,40 04:56 12.13
72 694 Danny Verleysen Aalst M 40-50 00:58:52,90 04:56 12.13
73 693 Pascal De Vos Smeerebbe-Vloerzegem M 40-50 00:58:55,10 04:57 12.12
74 708 Charly Hanssens Impe Funrunners Erpe-Mere M 40-50 00:58:55,80 04:57 12.12
75 713 Norbert Schollaert Erpe-Mere Spiridon Aalst M +50 00:59:00,50 04:57 12.10
76 733 Michael Van Den Steen Hofstade HBV M -35 00:59:05,10 04:57 12.08
77 687 Joris Vinck Aalst M -35 00:59:23,40 04:59 12.02
78 666 Liesbeth De Sadeleer Denderhoutem ALVA V +35 00:59:24,50 04:59 12.02
79 725 Peter Ganseman Haaltert Roadjoggers M 40-50 00:59:26,80 04:59 12.01
80 616 Pieter Van Nuffel Burst M -35 00:59:40,10 05:00 11.97
81 646 Roger De Soomer Wetteren M +50 00:59:47,30 05:01 11.94
82 682 Wim Boon Lierde WTC Tempelhof M 35-40 00:59:54,40 05:02 11.92
83 716 Guido Van Boven Hofstade M +50 01:00:03,70 05:02 11.89
84 654 Leen Eylenbosch Wichelen ACES Wichelen V -35 01:00:07,50 05:03 11.88
85 707 Steven De Schrijver Liedekerke M 35-40 01:00:21,90 05:04 11.83
86 706 Tom Van Valckenborgh Denderleeuw M 35-40 01:00:23,80 05:04 11.82
87 650 Ken Hunninck Aaigem M -35 01:00:29,10 05:04 11.80
88 702 Dimitri D'Haese Erpe-Mere M -35 01:00:41,20 05:05 11.77
89 633 Hanne Mattens Aalst V -35 01:01:18,20 05:09 11.65
90 726 Stefaan Goetvinck Affligem ARS M 40-50 01:01:18,90 05:09 11.64
91 667 Dirk Salens Aalter M +50 01:01:19,50 05:09 11.64
92 729 Luc De Temmerman Zottegem AC Zottegem M +50 01:01:27,20 05:09 11.62
93 619 Kris Verhofstadt Lebbeke AC Lebbeke M 40-50 01:01:33,00 05:10 11.60
94 704 An Van Breusegem Geraardsbergen V +35 01:01:49,70 05:11 11.55
95 678 Frans Meganck Welle M +50 01:02:27,10 05:14 11.43
96 712 Luc Declercq Zottegem JC Erwetegem M +50 01:02:29,70 05:15 11.42
97 600 Annick Van den Troost Lebbeke KAC Lebbeke V +35 01:02:36,20 05:15 11.41
98 606 Jan Goeman Lede M -35 01:03:08,60 05:18 11.31
99 625 Pieter Cailliau Gent M -35 01:03:10,00 05:18 11.30
100 711 Dirk Van den Steen Aalst M 35-40 01:03:22,40 05:19 11.27
101 665 Wim De Boeck Aalst ALVA M 40-50 01:03:30,20 05:20 11.24
102 632 Elke Rubbrecht Schoonaarde ALVA V +35 01:03:31,90 05:20 11.24
103 672 Astrid De Ridder Aalst ALVA V -35 01:03:33,50 05:20 11.23
104 658 Marcel De Canck Bottelare Runners Evergem M +50 01:03:58,50 05:22 11.16
105 652 Kim Jaspers Bever M 35-40 01:04:14,20 05:23 11.12
106 721 Frankie Bontinckx Dendermonde AC Denderland M 40-50 01:04:32,90 05:25 11.06
107 692 Dimitri Ponnet Lede M -35 01:04:36,90 05:25 11.05
108 607 Jos Van de Gucht Denderhoutem Roadjoggers Haaltert M +50 01:04:52,20 05:27 11.01
109 686 Jenny Van Steenberge Borsbeke Joggingclub Herzele V +35 01:05:13,30 05:28 10.95
110 653 Gilbert Maesschalk Haaltert ACG M +50 01:05:14,40 05:28 10.94
111 700 Christoph Baele Dendermonde AC Denderland M 35-40 01:05:46,80 05:31 10.85
112 697 Marc Govaert Vlierzele M 35-40 01:05:57,80 05:32 10.82
113 709 Jurgen Van Den Spiegel Haaltert Roadjoggers M 40-50 01:07:28,90 05:40 10.58
114 638 Willy Van Coillie Haaltert Roadjoggers M +50 01:07:29,30 05:40 10.58
115 668 Carlos De Willemacker Aalter JC Aalter M +50 01:07:30,50 05:40 10.58
116 699 Steven Bruylandt Moerzeke AC Denderland M 35-40 01:09:04,60 05:48 10.34
117 623 Yves Fleerakkers Haaltert M 40-50 01:09:13,90 05:49 10.31
118 703 Lieve Van der Plaetsen Ertvelde Runners Evergem M 40-50 01:10:05,10 05:53 10.19
119 634 Bram Fahy Schellebelle BC Oudegem lopers M -35 01:11:51,30 06:02 9.94
120 730 Eva Van De Voorde Nieuwerkerken V -35 01:12:49,30 06:07 9.80
121 731 Steve Doms Hasselt M -35 01:13:19,50 06:09 9.74
122 732 Koen Steijleman Aalst M -35
123 239 Vincent Botte Dilbeek E.T. Enghien M 35-40