9de Steenbergjogging 2015, Erpe-Mere

Info

DatumZondag 23 Aug 2015
Websitewww.funrunners.be/article.php?ref=steenbergjogging_2015
Te verdienen punten1 (enkel geldig voor funrunners)
TypeDender
Afstanden550m
1100m
4,4Km
8,8Km
13,2Km
InschrijvingOnline vanaf 4-07-2015 om 0:00 tot 19-08-2015 om 23:59 via deze link
Of ter plaatse, de dag zelf.

Podia

550m - Mannen

550m - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 16 Arjen De Paermentier
2 6 Stef Wageman
3 19 Renu De Samblancx
Pos Nr Naam
1 24 Kato Lauwereys
2 34 Ella De Moor
3 3 Joke Van der Meirsch

1100m - Mannen

1100m - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 68 Siebe Van Keymolen
2 69 Quinten De Cnijf
3 72 Hartwig De Smedt
Pos Nr Naam
1 67 Lotte Van Keymolen
2 77 Senna Van Audenhove
3 76 Helena Geerts

4,4Km - Mannen

4,4Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 617 Dieter Roelandt
2 713 Daan Dhondt
3 654 Kim Barbe
Pos Nr Naam
1 789 Laure Duprez
2 780 Charlotte De Pus
3 618 Laetitia Bonnaerens

8,8Km - Mannen

8,8Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 1218 Ruud De Rybel
2 1274 Ronny Schoolmeesters
3 1302 Alain Geerts
Pos Nr Naam
1 1311 ELS DE SCHUYTENEER
2 1314 Jelle Vermeersch
3 1312 Hanne Mattens

13,2Km - Mannen

13,2Km - Vrouwen

Pos Nr Naam
1 1133 Tim Stockmans
2 1010 Cederik Van De Keere
3 1026 David Liviau
Pos Nr Naam
1 1104 Christie Elaut
2 1124 linda coppens
3 1108 Fleur De Nil

Uitslagen

550m

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 16 Arjen De Paermentier Kruishoutem M -35
2 6 Stef Wageman Bursy Vlierzele Sportief M -35
3 24 Kato Lauwereys Papegem VS V -35
4 19 Renu De Samblancx Denderleeuw E.A M -35
5 26 Alexander Van Thuyne Erpe-Mere M -35
6 30 Ansfried De Smedt Aaigem M -35
7 34 Ella De Moor Erondegem V -35
8 3 Joke Van der Meirsch Moorsel Alva V -35
9 28 Matteo Killemaes Bambrugge VS M -35
10 29 Ella Eeckhout Burst Vlierzele Sportief V -35
11 27 Per Vettenburg Lede M -35
12 8 Lore Langhendries Erpe-Mere ACP V -35
13 20 Kyana De Samblancx Denderleeuw E.A V -35
14 18 Matthys De Pril Haaltert M -35
15 33 Jarno Van Caenegem Zottegem JC Erwetegem M -35
16 5 Lily Ottoy Hofstade alva V -35
17 14 Vito Corleone Dhondt Erpe-Mere M -35
18 25 Shania Declerck Beveren-Leie VACBL V -35
19 1 Cara Van de Velde Scheldewindeke ZA V -35
20 15 Vince Dhondt Erpe-Mere M -35
21 22 Mirte Ost Erondegem V -35
22 23 Silke Vyverman Kerksken vondelhof V -35
23 32 Wout De Ryck Mere M -35
24 21 Lyan Schelfhout Gent M -35
25 36 Kasper Houbracken M -35
26 31 Tijl De Ryck Mere M -35
27 17 Andries Vandendriessche Bambrugge M -35
28 35 Fleur Houbracken V -35
29 4 Lars Amant Aalst M -35
30 Elise Beurms Heusden V -35

1100m

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 68 Siebe Van Keymolen Burst M -35
2 69 Quinten De Cnijf Lede M -35
3 72 Hartwig De Smedt Aaigem Duatlon Wetteren M -35
4 66 Kobe Lauwereys Papegem VS M -35
5 67 Lotte Van Keymolen Burst Vlierzele Sportief V -35
6 70 Xander De Cnijf Lede M -35
7 77 Senna Van Audenhove Brakel V -35
8 76 Helena Geerts Impe V -35
9 65 Margaux Ost Erondegem V -35
10 71 Jordan Declerck Beveren-Leie VACBL M -35
11 73 Goedele De Smedt Aaigem V -35
12 74 Ilana Van Caenegem Zottegem JC Erwetegem V -35
13 75 Jutta De Moor Erondegem V -35
14 64 Yilco D'Haese Erembodegem EA-ROADJOGGERS M -35
15 Elke Beurms Heusden V -35
16 Ilias Colyns Woubrechtegem M -35
17 Jarno Colyns Woubrechtegem ZA M -35

4,4Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 617 Dieter Roelandt Lede M -35 00:15:04,20 03:25 17.52
2 713 Daan Dhondt Kruishoutem M -35 00:15:11,20 03:27 17.38
3 654 Kim Barbe Aalst Eendracht Aalst M -35 00:16:06,10 03:39 16.40
4 773 Arne D'Haeyer Herzele VS M -35 00:16:11,40 03:40 16.31
5 714 David Jacops Lebbeke M -35 00:16:25,30 03:43 16.08
6 626 Ruben Van Impe Erpe-Mere M -35 00:16:30,50 03:45 15.99
7 791 Peter Annaert Wanzele nA M +50 00:16:40,60 03:47 15.83
8 756 Tom Van Uffel Impe M 40-50 00:16:48,30 03:49 15.71
9 710 Cedric De Clercq Zottegem Atletiek Zottegem M -35 00:16:51,40 03:49 15.66
10 639 Jorn Van Der Veken Bambrugge Nomeattriata (niet leesbaar) M -35 00:16:59,90 03:51 15.53
11 731 Kris Demesure Herzele ZA M 35-40 00:17:03,40 03:52 15.48
12 762 Gerben De Paermentier Kruishoutem M -35 00:17:24,50 03:57 15.17
13 720 Glenn De Sutter Zottegem Zottegem Atletiek M -35 00:17:27,50 03:58 15.12
14 718 Filip Vermeiren Erpe-Mere M 40-50 00:17:31,30 03:58 15.07
15 797 Stijn De Smedt Aaigem Bergbokken Aaigem M 40-50 00:18:21,50 04:10 14.38
16 794 Steven Van Den Hoof Essene M -35 00:18:26,40 04:11 14.32
17 727 Karel Van Herreweghe Herzele M 40-50 00:18:28,80 04:12 14.29
18 789 Laure Duprez Zottegem Zottegem Atletiek V -35 00:18:30,60 04:12 14.26
19 616 Hannes Bollaert Lede VS M -35 00:18:33,40 04:13 14.23
20 663 Arne De Ketelbutter Erondegem M -35 00:19:22,10 04:24 13.63
21 780 Charlotte De Pus Erondegem Eendracht Aalst V -35 00:19:31,00 04:26 13.53
22 752 Sandy Nuyts Haaltert Raodjoggers Haaltert M 40-50 00:19:39,70 04:28 13.43
23 627 Gregory Vandekerkckhove Kuurne M -35 00:19:45,60 04:29 13.36
24 618 Laetitia Bonnaerens Hofstade V +35 00:19:47,10 04:29 13.34
25 607 Tom Guns Erpe M -35 00:19:48,50 04:30 13.33
26 764 Filip De Paermentier Kruishoutem M 40-50 00:19:58,60 04:32 13.22
27 770 Wouter Goossens Erpe-mere KRC Bambrugge M -35 00:20:05,80 04:34 13.14
28 623 Maïté De Raeve Wetteren RC Gent V -35 00:20:16,20 04:36 13.02
29 606 Floris Van Impe Erpe-Mere M -35 00:20:22,20 04:37 12.96
30 611 Ian De Vos Liedekerke LJT M -35 00:20:39,50 04:41 12.78
31 622 Denis Van Impe Erpe-Mere M 40-50 00:20:45,70 04:43 12.72
32 667 Sam Costens Welle M 00:20:58,50 04:46 12.59
33 632 Dirk Herssens Bambrugge M 40-50 00:21:01,20 04:46 12.56
34 619 Mark Lievens Erpe-Mere M 40-50 00:21:04,40 04:47 12.53
35 747 Rudy Vanhalle Veltem-Beisem Jc veltem M +50 00:21:35,00 04:54 12.23
36 725 Johan De Clercq Herzele Welle M 40-50 00:21:46,40 04:56 12.12
37 612 Glenn De Backer Liedekerke M -35 00:22:10,40 05:02 11.91
38 661 Jiri Van Ruyteghem Herzele Jogging Herzele M 40-50 00:22:26,70 05:06 11.76
39 724 Jimmy Praet Denderleeuw M -35 00:22:33,80 05:07 11.70
40 609 Danny Clement Denderhoutem M +50 00:22:39,40 05:08 11.65
41 643 Daniel Van Heddegem Sint-Lievens-Houtem JC Erwetegem M +50 00:22:42,70 05:09 11.62
42 761 Wim Mattens Denderleeuw M -35 00:22:43,70 05:09 11.62
43 652 Sam Callebaut Geraardsbergen M -35 00:22:52,10 05:11 11.54
44 658 Colin Van Nuffel Dendermonde AC Denderland M -35 00:23:04,70 05:14 11.44
45 657 Erwin Van Nuffel Dendermonde AC Denderland M 40-50 00:23:05,00 05:14 11.44
46 775 Martine Derveaux Dendermonde AC Denderland V +35 00:23:06,40 05:15 11.43
47 796 Geert Van Caenegem Zottegem JC Erwetegem M +50 00:23:09,30 05:15 11.40
48 781 Michel De Samblanx Erondegem M +50 00:23:09,60 05:15 11.40
49 635 Mieke Van Tittelboom Lede V +35 00:23:12,50 05:16 11.38
50 779 Luc Van Nuffel Dendermonde M +50 00:23:16,50 05:17 11.34
51 729 Karine Meuleman Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:23:25,10 05:19 11.27
52 776 Dylan Declerck Beveren-Leie VACBL M -35 00:23:35,70 05:21 11.19
53 774 Mario Van Den Bossche Ninove Vita Ninove M +50 00:23:40,20 05:22 11.15
54 730 Katrien Schollaert Erpe VS V +35 00:23:54,90 05:26 11.04
55 732 Laurence Faignaert Mere VS V +35 00:23:55,30 05:26 11.04
56 782 Els De Saedeleer Ressegem RC Wowow V -35 00:24:03,50 05:28 10.97
57 783 Jeroen Heirmans Erpe RC Wowow M -35 00:24:03,90 05:28 10.97
58 630 Rico Van Audenhove Brakel M -35 00:24:09,30 05:29 10.93
59 659 Owen Van Nuffel Dendermonde AC Denderland M -35 00:24:16,60 05:31 10.87
60 660 Gunther Van Nuffel Dendermonde AC Denderland M 40-50 00:24:23,60 05:32 10.82
61 708 Brenda Van Den Eeckhout Mere VS V +35 00:24:36,80 05:35 10.73
62 777 Fabienne Cloet Beveren-Leie VACBL V +35 00:24:37,80 05:35 10.72
63 636 Gunther Mory Liedekerke M 40-50 00:24:42,20 05:36 10.69
64 765 Arjen De Paermentier Kruishoutem M -35 00:24:43,60 05:37 10.68
65 649 Nadia Van Laer Liedekerke LJT V +35 00:24:50,80 05:38 10.63
66 634 Sonja Morre Zottegem JC Erwetegem V +35 00:25:00,50 05:41 10.56
67 772 Jos Roobaert Aalst Raodjoggers Haaltert M +50 00:25:08,40 05:42 10.50
68 656 Magda Borms Dendermonde AC Denderland V +35 00:25:12,90 05:43 10.47
69 763 Siebren De Paermentier Kruishoutem M -35 00:25:20,80 05:45 10.42
70 615 Carmen Hoffelinck Hillegem Jogging Herzele V +35 00:25:40,70 05:50 10.28
71 787 Niels Lapage Zottegem M -35 00:25:41,40 05:50 10.28
72 726 Jolien De Baerdemaeker Gent V -35 00:25:42,70 05:50 10.27
73 642 Matteo Killemaes Bambrugge VS M -35 00:25:50,70 05:52 10.21
74 633 Emmy Van Den Berghe Zottegem JC Erwetegem V +35 00:25:52,30 05:52 10.20
75 648 Inge Pereboom Mere V -35 00:25:54,30 05:53 10.19
76 735 Lorenzo Van Doorslaer Gent M -35 00:26:02,80 05:55 10.14
77 740 Muriel De brabanter Moorsel Alva V +35 00:26:17,80 05:58 10.04
78 754 Sven Schollaert Herzele Funrunners Erpe-Mere M 40-50 00:26:37,70 06:03 9.91
79 706 Anja Schelfhout Hillegem Joggingclub Herzele V +35 00:26:47,10 06:05 9.86
80 746 Rosie Dierickx Asse Roadjoggers V +35 00:26:53,30 06:06 9.82
81 610 Els Geeraerts Liedekerke LJT V +35 00:26:57,20 06:07 9.79
82 738 Marleen Straetmans Denderleeuw V +35 00:27:00,30 06:08 9.78
83 766 Eugeen De Bruycker Overmere JC AVMO M +50 00:27:10,00 06:10 9.72
84 645 Stefanie Scheerlinck Liedekerke V -35 00:27:11,60 06:10 9.71
85 768 Freddy Haegeman Zottegem JC Erwetegem M +50 00:27:16,00 06:11 9.68
86 709 Cathy Adriaens Ninove VITA Ninove V +35 00:27:23,40 06:13 9.64
87 602 Charlene Casman Overmere V -35 00:27:29,70 06:14 9.60
88 800 Tom Van De Wiele Denderleeuw M -35 00:27:29,90 06:14 9.60
89 721 Greet Verleysen Erembodegem ALVA V +35 00:27:54,40 06:20 9.46
90 785 Andy Verlinden Zottegem JC Erwetegem M 40-50 00:28:01,10 06:22 9.42
91 614 Nele Brejou Borsbeke Joggingclub Herzele V -35 00:28:05,10 06:22 9.40
92 631 Jan Kleuters Erembodegem ALVA M +50 00:28:32,50 06:29 9.25
93 734 Lieve Van Den Bossche Mere V +35 00:28:35,00 06:29 9.24
94 705 Anja D'haenens Nieuwerkerken V +35 00:28:35,20 06:29 9.24
95 604 Noël Waeremoes Zottegem Erwetegem M +50 00:28:37,50 06:30 9.22
96 628 Nathalie Aelbrecht Nieuwerkerken ALVA V -35 00:28:38,40 06:30 9.22
97 717 Evelyn Bonnarens Ninove Vita V -35 00:28:49,20 06:33 9.16
98 640 Tom Wageman Burst VS M -35 00:28:57,90 06:34 9.11
99 613 Martine Straetmans Liedekerke V +35 00:29:00,70 06:35 9.10
100 751 Sabine De Koker Aaigem Funrunners Erpe-Mere V +35 00:29:04,60 06:36 9.08
101 741 Nathalie Arijs Nieuwenhove V -35 00:29:09,50 06:37 9.05
102 784 Gisele Denijs Herzele Jogging Herzele V +35 00:29:16,80 06:39 9.02
103 745 Rita Slabbynck Erondegem VITA V +35 00:29:25,60 06:41 8.97
104 739 Martine Van Nuffel Sterrebeek V +35 00:29:41,50 06:44 8.89
105 711 Chris De Winne Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:29:58,00 06:48 8.81
106 716 Els Van Der Eeken Burst Funrunners Erpe-Mere V +35 00:29:58,00 06:48 8.81
107 786 Steffi Badisco Zottegem V -35 00:30:06,40 06:50 8.77
108 793 Veerle Goeman Bambrugge V +35 00:30:09,80 06:51 8.75
109 759 Ilse Van Den Brande Aaigem V +35 00:30:23,50 06:54 8.69
110 715 Eduard Cobbaut Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M +50 00:30:26,30 06:55 8.67
111 736 Lynn Moerenhout Dendermonde ACDL V -35 00:30:29,50 06:55 8.66
112 723 Hilde D'hondt Dendermonde ACDL V +35 00:30:29,90 06:55 8.66
113 788 Ilse Hurez Denderleeuw V +35 00:30:34,40 06:56 8.63
114 650 Jana Goeminne Schoonaarde V -35 00:30:35,30 06:57 8.63
115 641 Myriam Roeland Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:30:39,50 06:58 8.61
116 665 Paulien Torrekens Aaigem V -35 00:30:41,00 06:58 8.60
117 701 Agnetha De Gendt Herzele V -35 00:30:41,80 06:58 8.60
118 795 Charlotte Maes Burst V +35 00:31:03,40 07:03 8.50
119 644 Ella Eeckhout Burst Vlierzele Sportief V -35 00:31:03,40 07:03 8.50
120 712 Cindy Smet Haaltert Raodjoggers Haaltert V +35 00:31:10,60 07:05 8.47
121 655 Lore Roux Asse V -35 00:31:25,40 07:08 8.40
122 646 Pusinne Leung Zottegem JC Erwetegem V +35 00:32:16,30 07:20 8.18
123 624 Saskia Van Daele Vlierzele De Dappere Pootjes V -35 00:32:21,60 07:21 8.16
124 625 Els De Waegeneer Gent De Dappere Pootjes V -35 00:32:26,40 07:22 8.14
125 638 Lien Van De Wielle Aalst V -35 00:33:06,40 07:31 7.97
126 637 Katrien Cailliau Nieuwerkerken V -35 00:33:07,20 07:31 7.97
127 798 Nikita Van Breusegem Herzele Jogging Erwetegem V -35 00:33:07,80 07:31 7.97
128 704 Anita Beeckman Affligem ARS V +35 00:33:34,50 07:37 7.86
129 707 Berte Callebaut Mere Funrunners Erpe-Mere V +35 00:33:36,00 07:38 7.86
130 666 Yasmin Walraevens Bambrugge Funrunners Erpe-Mere V -35 00:33:46,30 07:40 7.82
131 757 Geert De Coensel Aaigem M +50 00:34:47,70 07:54 7.59
132 742 Nelly Vitse Meerbeke VITA Ninove V +35 00:35:21,30 08:02 7.47
133 760 Sara De Coensel Aaigem V -35 00:36:14,90 08:14 7.28
134 603 Paul Van Breusegem Herzele Jogging Erwetegem M +50 00:37:12,70 08:27 7.09
135 771 François Dubois Ternat KWB Wambeek M +50 00:37:55,00 08:37 6.96
136 799 Veerle Schoukens Zottegem V +35 00:54:30,00 12:23 4.84
137 653 Etienne De Schutter Haaltert Roadjoggers Haaltert M +50 00:54:36,00 12:24 4.84
138 767 Godelieve Bauters Overmere V +35
139 722 Herman Van De velde Scheldewindeke ZA M 40-50
140 733 Lenny Bassleer Erpe-Mere Dynamo de Steeg M -35
141 769 Linda Schiettecatte Zottegem JC Erwetegem V +35
142 755 Thomas Van Renterghem Heusden Dynamo de Steeg M -35

8,8Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 1218 Ruud De Rybel Hofstade Yellow Armada M -35 00:30:53,20 03:30 17.09
2 1274 Ronny Schoolmeesters Wezeren M 40-50 00:31:02,20 03:31 17.01
3 1302 Alain Geerts Impe M 40-50 00:31:15,60 03:33 16.89
4 1219 Dennis Vandenheuvel Relegem Run 4 Fun Wemmel M 35-40 00:31:19,40 03:33 16.86
5 1207 Tim Vijverman Kerksken Vondelhof M -35 00:31:55,20 03:37 16.54
6 1315 Jelmer De Ryck Erpe-Mere M -35 00:33:40,20 03:49 15.68
7 1223 Peter De Vuyst Zwalm Zottegem Atletiek M 40-50 00:33:59,00 03:51 15.54
8 1201 Bart De Smet Aalst E.A M 40-50 00:34:24,40 03:54 15.35
9 1263 Noël Van De Maele Denderhoutem M +50 00:35:36,20 04:02 14.83
10 1211 Jan Henderickx Erpe-Mere M +50 00:36:18,80 04:07 14.54
11 1217 William Van Hufffel Scheldewindeke M +50 00:36:23,40 04:08 14.51
12 1205 Dirk De Gols Aalst Spiridon Aalst M +50 00:36:28,00 04:08 14.48
13 1232 Bram Reynaerts Halle M -35 00:36:56,90 04:11 14.29
14 1320 Kris Van Vaerenbergh Mere M 40-50 00:37:13,40 04:13 14.18
15 1204 Niko Schelfhout Gent M 35-40 00:37:21,00 04:14 14.14
16 1215 Thijs Van Thuyne Erpe-Mere M 35-40 00:38:36,60 04:23 13.68
17 1222 Steven Vyverman Sint-Lievens-Houtem TTI M 40-50 00:39:11,40 04:27 13.47
18 1244 Tom Van Audenhove Brakel M -35 00:39:28,20 04:29 13.38
19 1267 Gert Brijs Oordegem Vlierzele Sportief M 35-40 00:39:32,50 04:29 13.35
20 1229 Marc Huylebroeck Erpe-Mere M +50 00:39:35,30 04:29 13.34
21 1245 Yves De Gelder Erpe Spiridon Aalst M +50 00:40:10,30 04:33 13.14
22 1311 ELS DE SCHUYTENEER APPELTERRE VITA V -35 00:41:08,20 04:40 12.84
23 1258 Thomas Lievens Haaltert M -35 00:41:14,40 04:41 12.80
24 1261 Marc Desmet Lede M 35-40 00:42:04,20 04:46 12.55
25 1317 Kenny Vermassen Schellebelle M -35 00:42:05,50 04:46 12.54
26 1314 Jelle Vermeersch Lede V -35 00:42:15,90 04:48 12.49
27 1328 Steven Van Der Heyden Gent M 40-50 00:42:38,40 04:50 12.38
28 1325 Rik Van der Burght Erembodegem M 40-50 00:42:50,00 04:52 12.33
29 1264 Frank Wambacq Liedekerke LJT M 40-50 00:43:18,10 04:55 12.19
30 1213 Didier Van den Bussche Stekene Jogging Stekene M +50 00:43:25,50 04:56 12.16
31 1225 Daan De Ryck Erpe-Mere DAC M 40-50 00:43:54,10 04:59 12.03
32 1243 Jurgen De Landsheer Heldergem M 35-40 00:44:16,10 05:01 11.93
33 1312 Hanne Mattens Erembodegem V -35 00:44:17,70 05:02 11.92
34 1214 Tom Van Keymolen Burst M 40-50 00:44:26,50 05:03 11.88
35 1318 Kim Jaspers Bever M 35-40 00:44:30,70 05:03 11.86
36 1270 Raf Platteau Moorsel Seven Nation Army M -35 00:44:44,90 05:05 11.80
37 1216 Katelijne Meersseman Erpe-Mere V +35 00:44:51,20 05:05 11.77
38 1254 Rudy De Backer Berlare AC Hamme M +50 00:44:52,40 05:05 11.77
39 1230 Patrick Wesemael Nieuwerkerken M 40-50 00:45:09,10 05:07 11.69
40 1233 Davy Kerre Knesselare M -35 00:45:11,00 05:08 11.69
41 1246 Marieke De Temmerman Gent V -35 00:45:51,70 05:12 11.51
42 1210 Kenny Ost Erondegem M -35 00:46:09,40 05:14 11.44
43 1252 Tom De Mesmaeker Denderleeuw M -35 00:46:15,30 05:15 11.41
44 1307 Christophe Noens Haaltert M -35 00:46:27,40 05:16 11.37
45 1238 Gertjan De Gendt Outer VITA M -35 00:46:44,10 05:18 11.30
46 1250 Luc De Valck Hofstade ALVA M +50 00:46:52,00 05:19 11.27
47 1209 Annelies De Clercq Erondegem V +35 00:47:10,20 05:21 11.19
48 1262 Marc Lefevre Dendermonde AC Denderland M +50 00:47:11,80 05:21 11.19
49 1316 Jos Van Weyenberghe Welle NA M +50 00:47:51,90 05:26 11.03
50 1237 Jeroen Steppe Erpe-Mere M -35 00:48:05,00 05:27 10.98
51 1226 Yana Herremans Hillegem Zottegem Atletiek V -35 00:48:05,50 05:27 10.98
52 1257 Stephanie Jacobs Affligem ARS V -35 00:48:08,40 05:28 10.97
53 1304 Bart De Bruyne Sterrebeek M +50 00:48:12,60 05:28 10.95
54 1268 Sam Verdonck Oudegem M 35-40 00:48:17,90 05:29 10.93
55 1206 Nicole Goethals Sint-Niklaas V +35 00:48:20,90 05:29 10.92
56 1269 Sandra D'Hondt Wieze AC Denderland V +35 00:48:25,90 05:30 10.90
57 1255 Hilde Moens Dendermonde ACDL V +35 00:48:26,10 05:30 10.90
58 1303 An Van Hemelrijk Affligem ARS V +35 00:48:26,50 05:30 10.90
59 1239 Octaaf Fieremans Erpe-Mere M -35 00:48:30,50 05:30 10.88
60 1248 Tanja Van wesemael Burst JC Herzele V +35 00:48:55,80 05:33 10.79
61 1235 Chloë De Bruyn Aalst V -35 00:49:20,30 05:36 10.70
62 1202 Nico De Troyer Bambrugge M 35-40 00:49:33,40 05:37 10.65
63 1249 Ann Van Leuven Herzele Joggingclub Herzele V +35 00:49:37,40 05:38 10.64
64 1266 Steven Boumon Herzele Gemeente Erpe-Mere M -35 00:49:42,50 05:38 10.62
65 1278 Bert Govaert Vlierzele M -35 00:49:47,40 05:39 10.60
66 1279 Steven Govaert Zonnegem M -35 00:49:47,50 05:39 10.60
67 1309 Dirk Elaut Hillegem Joggingclub herzele M +50 00:49:55,60 05:40 10.58
68 1208 Marijke Everaert Kerksken Vondelhof V -35 00:50:02,20 05:41 10.55
69 1323 Marleen Baetens Burst Roadjoggers Haaltert V +35 00:50:13,60 05:42 10.51
70 1305 Bart Verhaevert Opwijk AC Opwijk M 40-50 00:50:31,30 05:44 10.45
71 1324 Niels Schelfhout Erondegem M -35 00:50:34,70 05:44 10.44
72 1322 Marc Van der borght Affligem ARS M +50 00:50:55,60 05:47 10.37
73 1319 Kris De Pril Haaltert M 40-50 00:51:26,70 05:50 10.26
74 1203 Pierre Tondeleir Laarne M +50 00:51:30,50 05:51 10.25
75 1321 Letizia De Rouck Heldergem Funrunners Erpe-Mere V +35 00:51:35,40 05:51 10.23
76 1234 Steven De Winter Borsbeke M 40-50 00:52:14,20 05:56 10.11
77 1276 Stefaan Van den Abbeele Aalst ALVA M +50 00:52:33,80 05:58 10.05
78 1251 Lisbeth Van Wijmeersch Erondegem V +35 00:52:39,80 05:59 10.03
79 1277 Etienne Van Den Berghe Vlierzele Gezinsbond Vlierzele M +50 00:52:40,70 05:59 10.02
80 1326 Sarah callaert Hofstade alva V -35 00:53:31,70 06:04 9.86
81 1242 Ellen De Smet Brugge V -35 00:53:39,30 06:05 9.84
82 1265 Guy Van Vaerenbergh Mere M 35-40 00:53:42,70 06:06 9.83
83 1231 Kris Blommaert Mere Anbros M 40-50 00:53:44,20 06:06 9.83
84 1271 Lieve De Witte Dendermonde Ac Denderland V +35 00:54:28,40 06:11 9.69
85 1272 Jozef Goubert Dendermonde M +50 00:54:36,60 06:12 9.67
86 1273 Thomas Platteau Meldert M -35 00:55:06,50 06:15 9.58
87 1221 Hans Stieperaere Aalst ALVA M +50 00:55:16,50 06:16 9.55
88 1247 Melissa De Pauw Strijtem V -35 00:56:14,30 06:23 9.39
89 1256 Ann Vereecken Sint-Maria-Lierde SNA Welle V +35 00:56:53,20 06:27 9.28
90 1306 Celine Baert Oombergen jogging Herzele M -35 00:56:57,40 06:28 9.27
91 1308 Conny Vander Straeten Lede Funrunners Erpe-Mere V +35 00:56:58,30 06:28 9.27
92 1327 Stefanie Petit Hofstade V -35 00:56:59,50 06:28 9.26
93 1228 Jonas Hoffelinck Borsbeke M -35 00:57:00,20 06:28 9.26
94 1241 Lisa Taschetta Bambrugge Funrunners Erpe-Mere V +35 00:57:19,10 06:30 9.21
95 1260 Guy Van Londersele Bambrugge Funrunners Erpe-Mere M +50 00:58:02,90 06:35 9.10
96 1253 Kris Vantyghem Mere ZVC Fanatix M -35 00:58:39,80 06:39 9.00
97 1236 Kevin Knockaert Aaigem De Dappere Pootjes M -35 00:59:08,70 06:43 8.93
98 1227 Elke Van Hove Borsbeke V -35 01:01:00,80 06:56 8.65
99 1220 Ilse De Jaeger Heldergem Heldergemse Joggers V +35 01:05:10,60 07:24 8.10
100 1301 Adriaan Vermeersch Lede M +50
101 1310 Dominique Glorieus Middelkerke Worldrunners Belgium M 40-50
102 1224 Geert De Vleeschouwer Kruishoutem M 40-50
103 1313 Jan Vijverman Erpe-Mere EA M -35

13,2Km

Pos Nr Naam Woonplaats Club Cat Tijd Tempo Km/uur
1 1133 Tim Stockmans Middelkerke DAC M 35-40 00:47:10,80 03:34 16.79
2 1010 Cederik Van De Keere Burst M -35 00:48:11,70 03:39 16.43
3 1026 David Liviau Ronse Sella Ronda Team M 35-40 00:48:46,60 03:41 16.24
4 1020 Yves Vandemeulebroucke Avelgem M 40-50 00:49:39,80 03:45 15.95
5 1132 Stijn De Blander Haaltert SVS Aalst M -35 00:50:57,00 03:51 15.54
6 1123 Lieven De Moor Schoonaarde ALVA M 35-40 00:51:31,60 03:54 15.37
7 1051 Christoph De Troyer Lede M -35 00:52:11,00 03:57 15.18
8 1103 Christian Moreels Heldergem M 40-50 00:52:49,00 04:00 15.00
9 1002 Luc Everaert Sint-Niklaas M +50 00:53:04,40 04:01 14.92
10 1052 Kristof Dekens Liedekerke LJT M 35-40 00:53:16,10 04:02 14.87
11 1104 Christie Elaut Heldergem V +35 00:53:59,50 04:05 14.67
12 1019 Tom Dewaele Avelgem M 35-40 00:54:05,20 04:05 14.64
13 1106 Dennis De Troyer Ressegem EA M -35 00:54:09,50 04:06 14.62
14 1042 Peter Lievens Erembodegem Spiridon Aalst M 40-50 00:54:16,20 04:06 14.59
15 1115 Jean-Paul Praet Denderleeuw Vita M +50 00:54:52,90 04:09 14.43
16 1034 Luc Saeys Nieuwerkerken KZNA M 40-50 00:55:20,90 04:11 14.31
17 1028 Bram Buydens Gent M -35 00:55:26,90 04:12 14.28
18 1044 Gunther Coppens Denderhoutem JC Vondelhof M 40-50 00:55:30,40 04:12 14.27
19 1031 Mike Vanderroost Gent ZA M 35-40 00:56:38,10 04:17 13.98
20 1014 Dimitri Van de Velde Sint-Maria-Lierde SNA Welle M 35-40 00:57:11,40 04:19 13.85
21 1029 Peter Jan Van De Poel Wanzele M 40-50 00:57:13,90 04:20 13.84
22 1038 Niels Poriau Zottegem M -35 00:58:06,80 04:24 13.63
23 1035 Jan Van Der Heyden Oosterzele JC Oosterzele M +50 00:58:17,40 04:24 13.59
24 1119 Ken Hunninck Nieuwenhove M -35 00:58:32,70 04:26 13.53
25 1138 Wesley Ottoy Hofstade KZNA M 35-40 00:59:03,10 04:28 13.41
26 1003 Olivier De Saedeleer Erondegem WTC Ottergem M 40-50 00:59:19,10 04:29 13.35
27 1134 Tom Broeckaert Denderleeuw M -35 00:59:34,30 04:30 13.29
28 1045 Piet Vanden Abeele Aaigem M 40-50 00:59:38,30 04:31 13.28
29 1105 Christophe Martens Lede LJT M 40-50 00:59:42,70 04:31 13.26
30 1012 Tom De Pauw Affligem M -35 00:59:58,20 04:32 13.21
31 1135 Tom Spaenhoven Kerksken Speedy onions M 40-50 01:00:03,20 04:32 13.19
32 1126 Marc De Sutter Erpe-Mere Funrunners Erpe-Mere M 40-50 01:00:19,70 04:34 13.13
33 1131 René Arijs Asse Roadjoggers M +50 01:00:32,30 04:35 13.08
34 1111 Geert Beurms Heusden M 40-50 01:01:36,40 04:40 12.86
35 1124 linda coppens Moorsel Spiridon aalst V +35 01:02:40,80 04:44 12.64
36 1136 Tommy Van der Meirsch Moorsel Alva M 35-40 01:02:42,70 04:45 12.63
37 1117 Joris Van Belle Aalst Spiridon Aalst M 40-50 01:03:21,30 04:47 12.50
38 1101 Bart Vandewiele Wetteren JC Aalter M 35-40 01:03:36,90 04:49 12.45
39 1041 Kenny Van Der Schueren Brakel M -35 01:03:57,00 04:50 12.38
40 1118 Joris Vinck Aalst J&B Running M -35 01:03:57,20 04:50 12.38
41 1110 Frederik D'hoker Erpe-Mere WTC Ottergem M 40-50 01:04:08,60 04:51 12.35
42 1127 Marc Van De Sijpe Lede Funrunners Erpe-Mere M 40-50 01:04:19,50 04:52 12.31
43 1050 Collin Van Loon Denderleeuw RC De Tovenaars M 40-50 01:04:29,80 04:53 12.28
44 1027 Marnix De Bruyckere Oosterzele Vlierzele Sportief M +50 01:05:39,20 04:58 12.06
45 1121 Kristof Gerard HERNE M -35 01:06:21,90 05:01 11.93
46 1116 Jonas Van der Biest Aalst J&B Running M -35 01:06:37,20 05:02 11.89
47 1007 Guido Van Boven Heldergem Heldergemse Joggers M 40-50 01:06:39,90 05:03 11.88
48 1022 Gerwin Goeminne Schoonaarde Spiridon Aalst M 40-50 01:06:48,60 05:03 11.85
49 1025 Christophe De Wael Erembodegem M 35-40 01:06:54,20 05:04 11.84
50 1128 Pieter Cailliau Nieuwerkerken M -35 01:07:03,50 05:04 11.81
51 1024 Dirk Lichtert Anderlecht Spiridon Aalst M 40-50 01:07:04,70 05:04 11.81
52 1108 Fleur De Nil Erembodegem De Konijntjes V -35 01:07:08,50 05:05 11.80
53 1102 Bart Vreven Sint-Agatha-Berchem De Konijntjes M 40-50 01:07:09,90 05:05 11.79
54 1016 Jens Liedts Zottegem Zottegem Atletiek M -35 01:07:12,10 05:05 11.79
55 1023 Ann Goeman Schoonaarde Spiridon Aalst V +35 01:07:20,20 05:06 11.76
56 1130 Raf De Groot Denderwindke Roadjoggers / Vita M +50 01:07:30,40 05:06 11.73
57 1011 Leen Eylenbosch Wichelen ACES Wichelen V -35 01:07:47,50 05:08 11.68
58 1015 Roger De Soomer Wetteren M +50 01:08:03,30 05:09 11.64
59 1009 Gilbert Maeschalk Haaltert ACG M +50 01:08:44,80 05:12 11.52
60 1033 Fien Boon Hamme AC Hamme V -35 01:08:46,30 05:12 11.52
61 1032 Bart Stroobant Lede AC Hamme M 35-40 01:08:46,80 05:12 11.51
62 1122 Lennart Vereertbrugghen Erpe M 35-40 01:09:31,90 05:16 11.39
63 1048 Bram Vanderbiest Gent J&B Running M -35 01:09:45,80 05:17 11.35
64 1137 Véronique Hersschens Scheldewindeke ZA V +35 01:10:16,40 05:19 11.27
65 1114 Isabelle Plasschaert Hillegem ZA V +35 01:10:18,90 05:19 11.26
66 1036 Guido Van Boven Hofstade M +50 01:10:21,70 05:19 11.26
67 1047 Dirk Salens Aalter M +50 01:10:22,10 05:19 11.26
68 1040 Frans Baeyens Schellebelle M +50 01:10:27,90 05:20 11.24
69 1004 Jurgen Petré Zottegem M 40-50 01:11:11,90 05:23 11.12
70 1053 Danny Govaert Zonnegem VS M +50 01:11:28,30 05:24 11.08
71 1005 Sam Van Den Eede Aalst M -35 01:11:46,30 05:26 11.03
72 1006 Kenneth Van Hove Aalst M -35 01:12:13,90 05:28 10.96
73 1001 Nele Meuleneire Hillegem V +35 01:12:22,00 05:28 10.94
74 1039 Simon Castelain Nukerke M 40-50 01:13:15,60 05:33 10.81
75 1120 Kim Devos Aalst Funrunners Erpe-Mere V -35 01:14:35,30 05:39 10.62
76 1043 Albert Sorgeloos Denderhoutem VITA M +50 01:14:36,00 05:39 10.62
77 1018 Lot De Keyzer Nukerke V -35 01:15:19,60 05:42 10.51
78 1008 Wim De Boeck Aalst ALVA M 40-50 01:15:49,80 05:44 10.44
79 1017 Eva Kint Mere V -35 01:17:22,10 05:51 10.24
80 1046 Piet Rowies Aalst M +50 01:22:10,20 06:13 9.64
81 1037 Bart De Meester Lede M 40-50
82 1107 Dirk Salens Aalter M +50
83 1109 Fons Castar Affligem rc M +50
84 1112 Geert De potter Lede Spiridon aalst M 40-50
85 1113 Gregory Goossens Moorsel AC Lebbeke M -35
86 1125 Luc VAN ASBROECK WELLE KAAG M +50
87 1129 Pieter Rombaut Mere M -35
88 1049 Sophie De Backer Essene V -35