Individueel loopcriterium (2014)

Marc Van De Sijpe


Datum Wedstrijd Plaats Type Ptn Afst Pos Tijd Tempo Km/u
Sun 23 Mar Dwars door Dendermonde Dendermonde Jogging 1 10.0 682 00:50:13 05:01 11.95
Sun 27 Apr DVV Antwerp 10 Miles Antwerpen Jogging 1 16.1 5741 01:21:18 05:03 11.88
Sun 18 May 20 Km door Brussel Brussel Jogging 1 20.0 9792 01:45:41 05:17 11.35
Sun 25 May Stadsloop Gent Gent Jogging 1 10.0 1129 00:47:10 04:51 12.34
Sun 22 Jun Kriebeljogging Lebbeke Dender 1 10.0 50 00:47:39 04:51 12.34
Sat 23 Aug Helpende handen Steenbergjogging die meelopen Erpe-Mere Varia 1
Sat 23 Aug 8ste Steenbergjogging 2014 Erpe-Mere Dender 1 12.0 00:58:01 04:52 12.31
Sun 7 Sep Muurchallenge Geraardsbergen Dender 1 10.0 85 00:49:58 05:04 11.83
Fri 26 Sep Stratenloop - Lede Lede Jogging 1 10.0 66 00:46:01 04:36 13.04
Sun 28 Sep Groenloop Aalst Dender 1 12.0 55 00:58:32 04:44 12.66
Sun 16 Nov Vredesloop Aalst Dender 1 15.0 95 01:11:48 04:56 12.13